Vaření

Tip na sobotu: Slavnosti chřestu v Hostíně už zítra

Hostín u Vojkovic vás rád uvítá na již druhých Chřestových slavnostech v sobotu 10. května od 10 hodin. Přijďte se něco dozvědět o této výjimečné české plodině a samozřejmě ji také ochutnejte připravenou a servírovanou předními šéfkuchaři. I vaši nejmenší se mohou těšit na doprovodný program.

chresty

Čeká na vás ukázka pěstování, sklizně, třídění a přípravy chřestu s výkladem od odborníků, prodej čerstvě sklizeného chřestu za zvýhodněné ceny, chřestové gastronomické speciality připravované špičkovými kuchaři přímo na místě, soutěž v pojídání chřestu - Chřestožrout 2014.

Hrát bude živá hudba k poslechu i tanci, pro děti je připraven bohatý program jako skákací hrad, malování na obličej, spousta her o drobné ceny. Vstup zcela zdarma, těšíme se na vás. ČESKÝ CHŘEST byl a je ve světě vždy pojmem a známkou té nejvyšší kvality.

chrest2

O mezinárodním věhlasu našeho „bílého zlata“ přitom v jeho domovině – ČR – málokdo ví. Chřest vyžaduje pro ideální kvalitu velmi lehké písčité půdy. Těch na světě není příliš mnoho a jedny z nich se nachází na Mělnicku. Značka ČESKÝ CHŘEST vznikla, aby mu navrátila zasloužený lesk i u nás.

chrest

   
09.05.2014 - Gastronomie - autor: Klára Wimmerová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme