Seznamte se s novým robotem COOKING CHEF Kenwood s funkcí vaření Více najdete na www.kterybudemujchef.cz

Kuchyňský robot COOKING CHEF s funkcí vaření

NOVÝ COOKING CHEF KCC9040S, NOVÉ FUNKCE, NOVÉ MOŽNOSTI.


NOVÝ COOKING CHEF přináší nové programy, funkce a nástavce, které z vás v kuchyni udělají profesionála.

NOVÝ COOKING CHEF je prvním kuchyňským robotem s možností vaření přímo v pracovní míse. Díky zabudované funkci indukčního vaření dokáže vařit a míchat ve stejný moment. Ideální pomocník při složitějších receptech a perfektní partner pro každodenní vaření. Nový Cooking Chef přináší nové programy, funkce a nástavce, které ušetří práci a čas.

Kuchyňský robot COOKING CHEF s funkcí vaření

Indukční vaření

Zabudovaná indukční plotýnka přímo pod pracovní mísou umožnuje zahřívat, vařit i smažit. Teplotu lze nastavit od 20 °C do 180 °C s přesností na 1 °C.

Extrémně výkonný

Nový Cooking Chef dokáže vyvinout až 1500W, které využijete od jemného promíchávání až po silné hnětení a vysokootáčkové mixování. Také indukce pracuje s výkonem 1500W.

Extra velká pracovní mísa

Robustní nerezová mísa o objemu 6,7 l s protiskluzovými držadly po obou stranách a praktickou stupnicí uvnitř.

Automatické programy

Cooking Chef je vybavený více než 20 přednastavenými programy, které obsahují recepty na dezerty i hlavní chody. Automaticky nastaví teplotu, interval míchání, čas i výkon indukce.

Intuitivní displej

Přehledný LCD displej  umožní snadnou kontrolu nad celým procesem přípravy pokrmu. Na displeji vidíte jednotlivé fáze přípravy, které lze kdykoliv upravit dle potřeby.

Časovač

Díky časovači lze jednoduše kontrolovat přesný čas v rozmezí 5 sekund až 8 hodin.

Metly

Součástí jsou tři nerezové metly: K-metla, pevná šlehací metla a spirálový hnětací hák. Dále pak speciální vařící metla a flexi metla.

Vaření v páře

V balení je praktický napařovací košík, díky kterému si přímo v pracovní míse můžete na páře připravit zeleninu, rybu nebo i houskový knedlík.

Příslušenství

Kuchyňský robot Cooking Chef je k dostání ve dvou modelových variantách – KCC9040S a KCC9060S. Cooking Chef KCC9060S dále obsahuje: skleněný 1,6l ThermoResist mixér a food processor. Dalších více než 20 nástavců lze k robotu dokoupit a připojit: mlýnek na maso, odšťavňovač, mlýnek na mák, nástavce na výrobu domácích těstovin, a ještě mnohem více.
 
Více najdete na www.kterybudemujchef.cz
 

Reklama