Bulvár

Tip na Silvestra: Dokonalé sladění - paštika a pivo

Pâté du ChefZnačka Pâté du Chef se opět přibližuje svým zákazníkům a přichází s novinkou - „pivní paštikou“. Přestože je konzumace piva v Čechách velice populární, kombinace paštiky a piva je netradiční. Tato novinka pro letní období obsahuje vyváženou směs koření a příchuť hořkého tmavého ležáku. Díky tomuto složení se bruselská paštika mění na paštiku pivní, ale zároveň je její kvalita zachována. Designově připomíná sklenku plnou lahodného moku. Hodí se nejen na pečivo, ale lze ji také kombinovat jako „chuťovku" se zeleninou nebo ovocem. Výborně chutná s vychlazeným pivem.

Pâté du Chef„Konzumace piva je v České republice velice oblíbená, proto jsme se rozhodli zkombinovat naši bruselskou paštiku Pâté du Chef, která je mezi spotřebiteli nejkupovanější, právě s tímto tradičním mokem,“ říká Petr Egrt, ředitel výrobního závodu značky Pâté du Chef. „Lidé si tak budou moci vychutnat bruselskou pivní paštiku s vyváženým poměrem koření, přesně tak, aby vynikla lehce nahořklá chuť piva. Design výrobku jsme koncipovali tak, aby připomínal sklenici piva,“ dodává Petr Egrt.

Bruselská paštika s brusinkami získala v roce 2009 řadu ocenění, což dokazuje její kvalitu a oblíbenost mezi konzumenty. Patří mezi neprodávanější paštiky Pâté du Chef. Pivní paštika je pro spotřebitele tou pravou novinkou, kterou si vychutnají doma i při posezení s přáteli. Svým designem a složením lahodí chuťovým buňkám a navodí tu správnou uvolněnou atmosféru.

Tip na dárek, nejen pro pivaře

Pâté du ChefPivní paštika se výborně hodí i jako dárek, přidejte k ní láhev dobrého pravého ležáku, a potěšte tak své blízké.

Paštika pro pravé gurmány!

Doporučená cena: 22,90 Kč

 

Pâté du Chef

   
29.12.2010 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] SNÍŽEK [*]

    zajímavý výrobek,u nás jsem ji v obchodě neviděla,koupila bych jiSml67

    superkarma: 0 29.12.2010, 08:21:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme