Pâté du ChefZnačka Pâté du Chef se opět přibližuje svým zákazníkům a přichází s novinkou - „pivní paštikou“. Přestože je konzumace piva v Čechách velice populární, kombinace paštiky a piva je netradiční. Tato novinka pro letní období obsahuje vyváženou směs koření a příchuť hořkého tmavého ležáku. Díky tomuto složení se bruselská paštika mění na paštiku pivní, ale zároveň je její kvalita zachována. Designově připomíná sklenku plnou lahodného moku. Hodí se nejen na pečivo, ale lze ji také kombinovat jako „chuťovku" se zeleninou nebo ovocem. Výborně chutná s vychlazeným pivem.

Pâté du Chef„Konzumace piva je v České republice velice oblíbená, proto jsme se rozhodli zkombinovat naši bruselskou paštiku Pâté du Chef, která je mezi spotřebiteli nejkupovanější, právě s tímto tradičním mokem,“ říká Petr Egrt, ředitel výrobního závodu značky Pâté du Chef. „Lidé si tak budou moci vychutnat bruselskou pivní paštiku s vyváženým poměrem koření, přesně tak, aby vynikla lehce nahořklá chuť piva. Design výrobku jsme koncipovali tak, aby připomínal sklenici piva,“ dodává Petr Egrt.

Bruselská paštika s brusinkami získala v roce 2009 řadu ocenění, což dokazuje její kvalitu a oblíbenost mezi konzumenty. Patří mezi neprodávanější paštiky Pâté du Chef. Pivní paštika je pro spotřebitele tou pravou novinkou, kterou si vychutnají doma i při posezení s přáteli. Svým designem a složením lahodí chuťovým buňkám a navodí tu správnou uvolněnou atmosféru.

Tip na dárek, nejen pro pivaře

Pâté du ChefPivní paštika se výborně hodí i jako dárek, přidejte k ní láhev dobrého pravého ležáku, a potěšte tak své blízké.

Paštika pro pravé gurmány!

Doporučená cena: 22,90 Kč

 

Pâté du Chef

Reklama