Bulvár

Tip na napínavé čtení: Nedostižní od Alyson Noël

Napínavé a návykové čtení s neomezeným přístupem do nablýskaného světa  hollywoodských celebrit. Román o tom, jak se z našich nejtoužebnějších snů mohou stát nejčernější noční můry.

NEDOSTIŽNÍ, ALYSON NOËLOVÁ

Každý to chce někam dotáhnout.

Layla Harrisonová hodlá skoncovat s vysedáváním na pláži a raději hlásat trefné postřehy zpoza reportérského pultu. Aster Amirpourová má chuť seřvat každého dalšího vedoucího castingu, od kterého uslyší:  „Chceme to pojmout etnicky, ale jinak etnicky, než jak jste etnická vy.” Tommy Phillips sní o tom, že si koupí dvanáctistrunnou kytaru a díky virtuóznímu hraní si prorazí cestu zpátky do života svého slavného otce, který ho kdysi opustil.

Avšak Madison Brooksová už dávno uchopila svůj osud pevně do rukou a udělala si z něj poskoka. Je nejzářivější hollywoodskou hvězdičkou a všechno, co udělala pro svou slávu, je pouhou skvrnou na chodníku, zemí pod jehlovými podpatky jejích lodiček značky Louboutin.

nedostižní

Tedy aspoň do chvíle, než se Layla, Aster a Tommy nechají zlákat k účasti v soutěži, díky níž dostanou VIP pozvánku do okouzlujícího, avšak drsného světa losangeleských nočních klubů. Hraje se o hodně a Madison Brooksová je hlavní kořistí. Ve chvíli, kdy se naděje soutěžících začnou rozhořívat jako hvězdy pod příkrovem kalifornského smogu, Madison Brooksová zmizí… A představu světlých zítřků rázem zahalí mlha lží.

Román o tom, jak se z našich nejtoužebnějších snů mohou stát nejčernější noční můry.

Nedostižní jsou první knihou napínavé trilogie o třech zcela odlišných teenagerech, kteří se nechají zlákat k účasti v soutěži, díky níž dostanou VIP pozvánku do nablýskaného, avšak drsného světa nočních klubů v Los Angeles. Hraje se o hodně a hlavní kořistí je hollywoodská hvězdička Madison Brooksová.  Ale ve chvíli, kdy se naděje soutěžících začnou rozhořívat jako hvězdy pod příkrovem kalifornského smogu, Madison Brooksová zmizí… A představu světlých zítřků rázem zahalí mlha lží.

Alyson Noëlová  v Nedostižných s mistrovstvím sobě vlastním odhaluje, jak se z našich nejtoužebnějších snů mohou stát ty nejčernější noční můry.

Román NEDOSTIŽNÍ z anglického originálu Unrivaled přeložila do češtiny Lucie Simerová, vyšlo u Harpers Collins CZ 10. května 2016.

CHCETE ZÍSKAT TUTO KNIHU? ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE A 10 Z VÁS JI MŮŽE ZÍSKAT! SOUTĚŽ NAJDETE ZDE.

alyson noel

Alyson Noëlová je držitelkou řady literárních ocenění, zejména za literaturu pro mládež. Napsala třiadvacet románů, z nichž osm se během dvou let umístilo na prvních příčkách seznamu bestsellerů New York Times; pravidelně se její novely objevují na seznamech bestsellerů USA Today, LA Times, Publishers Weekly, Wall Street Journal a dalších.

Knihy Alyson Noëlové byly přeloženy do 36 jazyků a vydány ve více než 50 zemích světa.

Světového věhlasu se jí dostalo díky velmi populárním knižním sériím v žánru young adult Nesmrtelní (Immortals) a Hledači duší (Soul Seekers) a sérii ze středoškolského prostředí Život Riley Bloomové (Riley Bloom). V Nedostižních, které vyšly současně v 16 jazycích ve více než 200 zemích světa 10. května 2016 (také v ČR), nás zavede do přitažlivého světa nočního klubového života v Los Angeles, o kterém sama autorka říká: „Prostředí nočních klubů má v sobě bezesporu něco sexy a tajemného – je to jako maškarní bál pro vyvolené!“

Alyson Noëlová se narodila se a vyrůstala v okresu Orange v Kalifornii, žila na ostrově Mykonos v Řecku i na Manhattanu v New Yorku. V současné době bydlí v jižní Kalifornii.

Více informací naleznete na www.alysonnoel.com.

   
08.06.2016 - Knihy - autor: (red)

Komentáře:

 1. [5] Darmovzalova [*]

  setury — #4Sml22Já taky .

  superkarma: 0 09.06.2016, 07:27:55
 2. [4] setury [*]

  Sml16 tuhle knížku bych si s chutí přečetla Sml67

  1. na komentář reaguje Darmovzalova — #5
  superkarma: 1 08.06.2016, 15:40:51
 3. avatar
  [3] Kadla [*]

  A proč je v článku celý velký odstavec dvakrát??

  superkarma: 0 08.06.2016, 14:49:50
 4. avatar
  [2] vmarta [*]

  Sml67

  superkarma: 0 08.06.2016, 13:57:06
 5. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16to bude napínavé čtení Sml67

  superkarma: 0 08.06.2016, 12:25:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme