Chcete na Vánoce vybrat dárek, který bude nejenom estetický, ale zejména praktický? Přinášíme vám několik tipů na užitečné vánoční dárky, které potěší ty, co vyhledávají pomocníky do domácnosti. Z následujících nápadů si můžete vybrat produkty od značky Philips, která vám vytvoří krásně čistou domácnost a nebo můžete zvolit skvělý odšťavňovač.

philmNapařovač Philips Steam&Goje ideální pro poslední úpravy a obtížně žehlitelné oděvy a ropzhodně k němu není potřeba žehlicí prkno, bez problémů si poradí bez něj! Vyznačuje se snadným a rychlým použitím a je dokonalým doplňkem vaší žehličky. Elektrické čerpadlo zajišťuje nepřetržitou páru pro snadné a rychlé odstranění záhybů.

Bližší informace najdete zde.

Ruční napařovač je lehký a pohodlně se používá díky ergonomickému a kompaktnímu designu. Stačí stisknout spoušť a rychle odstranit záhyby pomocí nepřetržité páry. Horká pára zabije až 99,9 % bakterií na oděvech a pomáhá oddálit praní a chemické čištění.

philv

FC8379_09_A1Nový tyrkysový vysavač Philips Performer Compact FC8379 energetické třídy A s technologií AirflowMax disponují speciálně tvarovanou prachovou komorou o kapacitě 3 litrů, která maximálně urychluje proudění vzduchu. Prachový sáček se zde otevírá rovnoměrně a v kombinaci s výkonným motorem tak získáváte nejvyšší sací výkon, i když se sáček již plní. Vysavač je vybaven filtrem Super Clean Air. Jeho součástí je sací hubice TriActive, která zajišťuje trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání. Hubice má inovovaný tvar poskytující mimo jiné ještě lepší přilnavost k podlaze, zároveň velký sací otvor v přední části hubice pohltí velké nečistoty bez nutnosti jejího zvedání a postranní vzduchového kanálky se postarají o odstranění prachu a špíny podél stěn a nábytku. Kromě toho disponuje tato novinka i speciálním Turbo kartáčem, který rychle odstraňuje zvířecí chlupy, chomáče a prach z pohovek, polstrování a dalších tkanin a je tak užitečným pomocníkem zejména majitelům domácích mazlíčků. Nízká hmotnost vysavače usnadňuje přenášení, malé rozměry jeho uložení.

Bližší informace najdete zde.

phil

odstřeďovačOdstředivkový odšťavňovač Philips Viva Collection HR1855/90 s příkonem 700 W vyvolává zvýšený zájem díky funkci předčištěni a technologii QuickClean s leštěným sítkem, díky kterým stačí do odšťavňovače po použití nalít vodu, zapnout ho a pak už jen omyvatelné časti krátce opláchnout. Příjemná je také kapacita integrovaného zásobníku na dřeň, s níž můžete připravit až 2 l džusu bez nutnosti vysypání. Kompaktnímu tělu dominuje velká XL plnící trubice pro cele plody. Novinka nepostrádá ani systém Drip Stop proti odkapávaní. Veškeré odnímatelné časti lze myt v myčce.

Bližší informace najdete zde.

Philips

Reklama