Vánoce jsou jedním z nejdůležitějších časů v roce – scházíme se s celou rodinou, přáteli a lidmi, na kterých nám záleží. Překvapte je tento rok krásnými dárky, kterými jim ukážete, jak moc je máte rádi. Společnost Braun připravila exkluzivní řadu produktů, s nimiž obdarované určitě nezklamete.

braunDámský holicí strojek Braun Silk-épil 5 s obličejovým kartáčkem je skvělým řešením pro mladé dívky, které se poprvé setkávají s epilací. Umožňuje suché i mokré holení dle osobních preferencí. Teplá voda však pomáhá pokožce k uvolnění a poskytuje tak větší komfort při jejím pečování. Díky barevnému a protiskluzovému designu budete mít plnou kontrolu nad zařízením i ve sprše. Vánoční set navíc obsahuje čistící kartáček na pleť.

 

braunEpilátor Braun Silk-épil 9 SkinSpa se dvěma exfoliačními tělovými kartáčky nabízí tři druhy péče skryté v jediném přístroji. Tento epilátor má totiž o 40 % větší hlavici, díky níž během holení odstraní mnohem víc chloupků a poskytuje tak výrazně rychlejší epilaci. Kromě epilačních hlavic u něj naleznete i dva tělové kartáčky. Modrý, určený pro hloubkovou exfoliaci, zabraňuje zarůstání chloupků. Fialový pak zanechá pokožku neodolatelně jemnou.

 

Všechny produkty jsou dostupné na: www.braun.cz

Reklama