Každá holka má svá tajemství, její svět je natolik jiný než ten klučičí! Co by je dokázalo potěšit? Přinášíme vám dva tipy od známého nakladatelství Fragment www.fragment.cz  na novinky, které nyní můžete koupit v knihkupectvích.

Můj tajný zápisník – se zámečkem

v_muj tajny zapisnik_se zameckem_201960-01Máš tajemství, která se musí střežit? Zapiš si je do svého tajného zápisníku a zamkni na zámek. Pouze ten, komu to dovolíš, si přečte o tvých snech a zálibách, jaké čteš ráda knihy a co bys chtěla dělat v budoucnu. Nikomu nemusíš ukazovat tajné fotky tebe a tvých kamarádek a nikdo se nedozví podrobnosti o vašem kamarádství. Nechybí kalendář, kde si můžeš znamenat nejdůležitější tajné události. V kvízu si zase prověříš, jak dobře se znáte s kamarádkami.

A pamatuj si: NEZTRAŤ KLÍČE!

Počet stran - 96 vč. předsádek, formát 160x200 mm, 199 Kč.

Holčičí svět – dopisní papíry, samolepky,přáníčka pro radost


v_holcici svet_dopisni papiry samolepky pranicka_201956-01Holčičí svět pro tebe má tipy na dárky, které potěší každou tvou kámošku, báječné samolepky, kterými si můžeš vyzdobit třeba svůj mobil, blok na za zaznamenání nejlepších zážitků s kamarádkami, obálky s přáníčky na tajné dopisování.

Vítej ve svém světě...

Druh vazby - Měkčená pevná - sendvič, formát 113x148 mm, 249 Kč.

Reklama