Líbí se vám stylové a praktické dárky, máme pro vás skvělý tip. Pořiďte si plně automatický kávovar. Skvělou kvalitní kávu si tak budete moci dopřávat každé ráno. Můžete si navolit klasické espresso, mléčné kávové speciality i horkou čokoládu.

Patří káva k vašim každodenním rituálům? Přejte si k Vánocům skvělý kávovar De'Longhi

Jaké jsou naše tipy?

Kávovar Primadonna Elite ECAM 650.75MS

4,3“ barevné rozhraní

kávovarProzkoumejte intuitivní rozhraní funkcí nového barevného 4,3“ dotykového displeje. Jednoduchý interaktivní displej vám nabídne přímý přístup ke všem vašim oblíbeným nápojům, budete si moci upravovat a ukládat recepty podle své chuti a spravovat až 6 osobních profilů. A to vše jednoduše na dotyk.

personalizujte si své recepty

Všechny nápoje, od espressa po latte macchiato, můžou být personalizovány podle chuti pomocí jednoduché dotykové obrazovky. PrimaDonna Elite vám umožní vychutnat si všechny vaše oblíbené nápoje přesně tak, jak je máte rádi.

funkce pro přípravu čokolády

Nechte se ohromit exkluzivní funkcí pro přípravu lahodné horké čokolády. Připravena ve speciální karafě na čokoládu smícháním čokolády v prášku s mlékem, přičemž je možno si zvolit požadovanou hustotu (hustá, střední, lehká).

Coffee Link

První kávovar De’Longhi s konektivitou, díky níž si můžete vybrat své oblíbené nápoje, vytvářet nové recepty bez jakéhokoliv omezení a objevovat nekonečné možnosti personalizace.

Více informací najdete zde.

Kávovar Eletta Cappuccino TOP ECAM 45.760.W

Nový LatteCrema System

kávovarUžijte si perfektní kombinaci potěšení. Krémové cappuccino s hustou mléčnou pěnou, vždy při perfektní teplotě ... až do poslední kapky. Funkce automatického čištění integrována do regulačního knoflíku zaručuje snadné a bezpečné čištění všech složek mléčné trysky.

Milk menu

Kromě tlačítek přímo na cappuccino, caffelatte a latte macchiato, objevte svět mléčných nápojů přes MILK MENU, kde si můžete vybrat mezi horkým mlékem, flat white, espresso macchiato a volba MY MILK, která Vám dává možnost přizpůsobit svůj preferovaný mléčný nápoj.

Kovový dotykový kontrolní panel

Intuitivní dotykový kontrolní panel s dvěma řádky textu v 16 jazycích, který Vám pomůže v každé situaci používat stroj jednoduše a bezprostředně.

Více informací najdete zde.

Kávovar Autentica plus 29.620.SB

kávovarNová “Doppio+” funkce pro vychutnání více než dvojitého espressa s extra aroma a extra dávkou energie. Tlačítko LONG Coffee pro milovníky silné kávy. Nastavte si Váš oblíbený mléčný nápoj v Milk Menu: Caffelatte, Latte Macchiato, Flat White a Espresso macchiatto.

Kávovar má trysku na vodu a horkou páru. Intuitivní dotykový panel s dvouřádkovým displejem a 16 jazykovými mutacemi pro snadné použití.

Tryska na horkou vodu může být použita pro přípravu čaje nebo jiných horkých nápojů. Osobní nastavení kávy je možné tak často, jak si jen přejete a nikdy nebyo jednodušší. Vyberte si z malé, střední nebo velké kávy, zkuste silné nebo velmi jemné aroma, vychutnejte si vysokou, střední, nízkou teplotu.

Kávovar je vhodný na přípravu zrnkové i mleté kávy. Vestavěný mlýnek na kávu s 13 stupni nastavení mletí. Zásobník na kávová zrnka se speciálním krytem pro uchování aroma.

Vyjímatelná napařovací jednotka pro jednoduché čištění a údržbu. Programovatelné nastavení automatického zapnutí a vypnutí. Nastavitelná výška adaptéru pro výdej kávy.

Více informací najdete zde.

Kávovar Magnifica S ECAM 22.110.B

kávovarKávovar Magnifica má kontrolní panel se symboly. Cappuccino systém mísí páru, vzduch a mléko, a vytváří bohatou hustou krémovou a mléčnou pěnu pro skvělé cappuccino. Promyšlená technika individuálně nastavitelné malé nebo velké kávy, silné nebo extra jemné chuti s horkou, střední nebo nízkou teplotou kávy. Možnost uložení do paměti přístroje Vámi navolenou kávu za pomocí funkce “Moje káva”

Lze používat zrnkovou i mletou kávu a možnost připravit až 2 šálky kávy najednou. Vyjímatelná spařovací jednotka s nastavitelnou kapacitou od 6 do 14 g. Nový velmi tichý mlýnek zrnkové kávy s nastavením hrubosti mletí (13 možností). Nastavitelné množství kávy. Nastavitelné množství vody. Funkce předpaření. Nastavitelná výška adaptéru pro různou velikost šálků (86-142 mm). Automatické vypnutí přístroje

Více informací najdete zde.

Reklama