Přemýšlíte, jaký vánoční dárek by letos dělal vašim blízkým největší radost? Pořiďte jim vánoční poukázku na ošetření nebo zákrok do MEDICOM Clinic. Ke každé zakoupené poukázce dostanete navíc spoustu dalších krásných dárků v hodnotě až 13 000 Kč! Kdo by odolal? :-)

medicomV neděli jsme zapálili první svíčku na adventním věnci a předvánoční šílenství a shánění vánočních dárků pomalu ale jistě začalo. Chcete-li se letošní rok vyhnout zuřivému nakupování v přelidněných odchodech, ušetřit si nervy a zároveň své blízké potěšit milým a opravdu užitečným dárkem, obdarujte je vánoční poukázkou na libovolné ošetření či zákrok do MEDICOM Clinic, kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie. Poukázku můžete objednat přes internet pěkně v teple domova, kam vám spolu s dárkovým voucherem klidně dorazí i všechny další dárky navíc!

Těšit se můžete například na poukaz na dermokosmetiku Bioderma nebo Neostrata dle vlastního výběru, poukaz na další estetické ošetření (voucher lze použít na LPG lipomasáž vhodnou k detoxikaci pokožky, rázovou vlnu k řešení celulitidy nebo na trvalou epilaci laserem), na balení léků Wobenzym a další!

sek

Poukaz můžete věnovat na libovolnou částku od 1000 Kč výše. Na darovaném šeku nemusí být uvedena jeho hodnota, pokud si to nepřejete. Místo toho můžete na poukázku rovnou napsat třeba konkrétní ošetření či zákrok. Že ještě nemáte jasno v tom, na co by mohli vaši blízcí poukaz využít, co by jim udělalo největší radost? Pak jste na správné adrese. Připravili jsme pro vás totiž malou ochutnávku:

Maminkám uberte vrásky

Obdarujete-li svou maminku jedním z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších omlazujících ošetření – aplikací botulotoxinu nebo výplní s kyselinou hyaluronovou – nemůžete udělat chybu. Vždyť která z nás by netoužila po o pár let mladší a na pohled odpočatější tváři? Ošetření se provádí jen ambulantně, zabere pár minut a maximálně je chvilku trochu nepříjemné, ale rozhodně nebolí. „Po aplikaci botulotoxinu na sobě uvidíte zlepšení už za pár dnů, po výplni s kyselinou hyaluronovou oceníte výsledek ihned, ale přibližně do 14 dnů se efekt ošetření ještě znásobí. Kyselina hyaluronová, látka tělu vlastní, totiž v kůži pracuje postupně – váže na sebe vodu a tím pokožku omlazuje,“ vysvětluje Markéta Majerová, hlavní korektivní dermatoložka MEDICOM Clinic.

Sestře darujte hladké tělo bez chloupků

Snad každá žena vám bude vděčná za dárek, díky kterému skončí její celoživotní zápasení se žiletkou, depilačními krémy nebo rádoby bezbolestnými epilačními strojky. ruzovA proč luxus trvalé epilace laserem nedopřát právě vlastní sestře? Ošetření se na klinice provádí pomocí nejmodernějšího laseru na trhu LightSheer DESIRE. Díky němu je epilace velmi rychlá, šetrná a po aplikaci znecitlivujícího krému i bezbolestná! Efekt ošetření potvrzuje také korektivní dermatoložka z MEDICOM Clinic Katarína Třísková: „Epilace laserem LightSheer DESIRE odstraňuje a ničí chloupky natrvalo. Její efekt se samozřejmě odvíjí od typu chloupků, jejich lokality a také od fototypu kůže, přičemž nejlépe se odstraňují tmavé chloupky na světlé kůži. Těch se dá po 5-8 terapiích definitivně zničit téměř 100 %!“

Kamarádky pleť ocení hydrataci

Kvůli častým přechodům z tepla do zimy, mrazu a vichru pleť v zimních měsících pořádně trpí. Je vysušená, má sklony k šupinatění a přímo prosí o nějakou vzpruhu. Přesně to, co pleť potřebuje a co si žádá, jí dodá hloubková hydratace, tzv. mezoterapie. „Při ošetření pronikají až do podkoží výživné a hydratační látky, čímž dochází k přirozené obnově tvorby kolagenu a elastinu. Tím se postupně zlepšuje vzhled pleti, její struktura a pružnost,“ vysvětluje korektivní dermatoložka Martina Neradová. Podle ní se ošetřením zároveň zpomaluje proces stárnutí pleti, zpevňují se kontury obličeje a aktivují se revitalizační procesy kůže. „Mezoterapie navíc platí za skvělou prevenci tvorby prvních vrásek, proto je ošetření vhodné nejen pro starší, ale klidně i pro mladší ženy okolo třiceti let,“ dodává ještě odbornice na pleť.

Tatínek si zaslouží svěží pohled na svět

Nejen ženy, také muži chtějí být krásní a spokojení se svým zevnějškem. Stále více z nich o sebe pečuje, a pokud si navíc přejí zákrok, který by jim jednoznačně pomohl i po zdravotní stránce? Není nad čím váhat! „Plastická operace horních či dolních víček je nejen z estetického hlediska, ale také po zdravotní stránce velmi prospěšným zákrokem. Kožní převisy pod očima totiž přispívají také k únavě zraku, ke zhoršení vidění, slzení očí nebo dokonce k bolestem hlavy,“ varuje plastický chirurg z MEDICOM Clinic MUDr. Peter Ondrejka. Plastika víček spočívá v odstranění přebytečné kůže a tukových váčků. Maličký řez se provádí v přirozeném ohybu kůže, tudíž jsou jizvičky po operaci v podstatě neviditelné.

cekarna

Že ještě stále nevíte, jaké ošetření či zákrok pro své blízké vybrat? Zavolejte na bezplatnou infolinku 800 254 642 a dozvíte se o službách MEDICOM Clinic i celém procesu objednávání vánočních poukázek ještě víc!

Reklama