.

Tip na dárek: Nové prvotřídní navigace přidávají třetí rozměr

Dárky

Tip na dárek: Nové prvotřídní navigace přidávají třetí rozměr

Vychutnejte si cestování jako nikdy předtím. Nové 3D mapy s interaktivním rozhraním přinášejí řidičům celou Evropu na dosah ruky.

Mále pro vás tip na skvělý dárek pod stromeček!

Firma TomTom, přední světový poskytovatel lokalizačních a navigačních produktů a služeb, oznámil české ceny a dostupnost nových automobilových navigací nejvyšší řady TomTom GO. Konkrétně se jedná o modely GO 400, 500, 600 a 5000, které obsahují zcela přepracovaný design a bohaté spektrum funkcí, jejichž cílem je pomoci řidičům mít řízení plně ve svých rukou. Mezi novinkami nechybí interaktivní lifetime mapa, doživotní přístup ke službě TomTom Traffic a 3D zobrazení budov. Řidič má díky tomu velmi přesné informace o tom, co se děje okolo něj i co může očekávat na trase před sebou.

Tom

TomTom GO je k dostání ve třech velikostech obrazovky – řidiči si mohou zvolit mezi 4,3” (11 cm), 5” (13 cm) a 6” (15 cm). TomTom GO 400, 500 a 600 obsahují stejné inovativní funkce; rozdíl mezi nimi je pouze v úhlopříčce displeje. Jako zástupci řady TomTom GO Smartphone Connected jsou navrženy pro příjem dopravních informací TomTom Traffic a dalších služeb jako TomTom Rychlostní radary prostým připojením smartphonu* prostřednictvím Bluetooth, využívající stávající datový tarif uživatele.

Zástupcem kategorie TomTom GO Always Connected je model GO 5000 s integrovanou službou TomTom Traffic, který přijímá informace o aktuální dopravní situaci přímo prostřednictvím vestavěné SIM karty. Předinstalované mapy pokrývají 45 států Evropy s doživotní aktualizací zdarma. Mezi podporovanými jazyky samozřejmě nechybí čeština ani slovenština. Produkty jsou nyní k dostání v českých obchodech a online za následující ceny:

  • TomTom GO 400 EU 45 T (CZ-SK) stojí 5.290 Kč včetně DPH
  • TomTom GO 500 EU 45 T (CZ-SK) stojí 5.790 Kč včetně DPH
  • TomTom GO 600 EU 45 T (CZ-SK) stojí 6.990 Kč včetně DPH
  • TomTom GO 5000 EU 45 (CZ-SK) stojí 7.790 Kč včetně DPH

Hlavními prodejci jsou Alza.cz, ElectroWorld, Datart, Mall.cz, Kasa.cz a Czc.cz.

* Smartphone musí být kompatibilní a mít datový tarif. S příjmem dat mohou vznikat dodatečné náklady.

Klíčové funkce:

Interaktivní mapa

Mějte svět na dosah ruky. Jednoduchými dotykovými gesty pro přibližování a oddalování můžete vyhledávat a prozkoumávat místa na mapě. Klepnutím na mapu zobrazíte rychlou trasu do vašeho cíle.

Doživotní přístup ke službě TomTom Traffic

Využívejte při řízení špičkové informace o dopravě po celou dobu životnosti svého zařízení*. S podrobnými a přesnými informacemi poskytovanými v reálném čase dojedete do cíle rychleji. Služba TomTom Traffic přesně určí, kde zdržení začíná a končí, takže budete vždy vědět, která trasa je nejrychlejší. Více informací

3D mapy

Prohlížejte si budovy a orientační body v úžasném 3D rozměru. Díky funkci 3D mapy vždy přesně víte, kde se nacházíte.

Další funkce:

Klepnout a jít: Klepněte na mapu a vyrazte na cestu. Pomocí funkce Klepnout a jít získáte okamžitě trasu do vašeho cíle. Ušetřete čas a cestujte rychleji.

Mapy na celou dobu životnosti: Použijte při cestování vždy tu nejnovější mapu. Dojeďte do cíle rychleji se službou LIFETIME mapy ZDARMA - doživotní aktualizace map“ V průběhu životnosti produktu můžete do svého zařízení každý rok stáhnout nejméně 4 plné aktualizace mapy. Získáte všechny aktualizace silniční sítě, adres a bodů zájmu. Více informací

Rychlé hledání: Najděte svůj cíl rychleji na základě výsledků intuitivního vyhledávání. Funkce Rychlé hledání začíná vyhledávat váš cíl, jakmile začnete psát.

Mapa Evropy: Podrobná nepřerušovaná mapa pokrývající 45 evropských zemí.

IQ Routes: Každé zařízení TomTom obsahuje největší světovou databázi skutečného trvání cest. To znamená, že získáte nejrychlejší trasy a nejpřesnější časy příjezdu. Je to génius!

QuickGPSfix: QuickGPSfix zkracuje čas potřebný na lokalizaci vaší pozice GPS, takže na cestu můžete vyrazit mnohem rychleji.

Přibližování: Prozkoumávejte mapy dotykovými gesty pro přibližování a oddalování. Jednoduchým dotykovým gestem Přibližování můžete přiblížit interaktivní mapu a prozkoumávat a objevovat svět okolo vás.

Panel trasy: Přehledné základní dopravní a cestovní informace. Panel trasy ukazuje přesné informace z dopravních kamer a radarů na cestě před vámi.

Vždy připojeno: Využívejte při řízení špičkovou službou TomTom Traffic, která je ihned připravena k použití. Žádné poplatky za roaming, funkce Vždy připojeno* je nejjednodušší způsob, jak získat dopravní informace v reálném čase do vašeho zařízení.

Služba Rychlostní radary TomTom na 3 měsíce: Díky včasnému upozorňování na rychlostní radary můžete řídit s větším klidem. Služba Rychlostní radary TomTom poskytuje upozornění na pevné rychlostní radary a zóny s průměrnou rychlostí, a pokud je vaše zařízení připojeno, pak i na umístění mobilních radarů.

Moje místa: Prohlédněte si svoje oblíbená místa na mapě. Přizpůsobte si svou mapu s funkcí Moje místa, abyste mohli znovu a znovu snadno najít a navigovat na svá oblíbená místa.

Dokonalé navádění jízdními pruhy: Přehledně ukazuje, do kterého jízdního pruhu se máte před křižovatkou zařadit, abyste nepřejeli odbočku. I na těch nejsložitějších dálničních uzlech budete díky realistickému 3D znázornění křižovatky v klidu a bezpečí.

   
04.12.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme