.

Tip na dárek: Multifunkční hrnec

Dárky

Tip na dárek: Multifunkční hrnec

Někdo rád dostává praktické dárky. Naším tipem je zajimavý hrnec s mnoha funkcemi!

V multifunkčním varném hrnci Hyundai MFP 926 připravíte rychle a hlavně zdravě celou řadu jídel a to s velkou úsporou energie. Hrnec funguje jako horkovzdušná trouba, ale kromě pečení s minimálním množstvím oleje a tuku umožňuje také vaření v páře nebo grilování.

Hyundai MFP 926

Jak hrnec funguje?

Do skleněné nádoby o kapacitě 12 litrů je topným tělesem s ventilátorem vháněn horký vzduch. Ventilátor je umístěn přímo ve víku, takže horký vzduch proudí směrem dolů skrze potraviny, okolo stěn mísy a poté zpět nahoru k větráku. To vytváří neustálé proudění velmi horkého vzduchu, které uvaří či prohřeje potraviny rychle a důkladně. Pomocí hrnce Hyundai MFP 926 můžete připravovat vynikající zdravá jídla za méně času, než u tradičních metod vaření a pečení.

Díky dvěma roštům o různé výšce dodávaným v příslušenství můžete potraviny připravovat i ve více úrovních najednou. Opět tak uspoříte nejen energii, ale také váš čas. Ve skleněné nádobě pak pohodlně sledujete celý proces přípravy.

Opravdu multifunkční

Kromě vaření a pečení lze vaše oblíbené pochoutky také ohřívat, smažit, grilovat, dusit v páře, rozpékat a v neposlední řadě i rozmrazovat.

Multifunkční hrnec Hyundai MFP 926 bez problémů nahradí klasickou i horkovzdušnou troubu, fritézu, gril, toustovač i parní hrnec. To je důvod, proč hrnec představuje příští generaci vaření!

Díky vyjímatelné skleněné nádobě je čištění velmi snadné, k pohodlnému vyjmutí roštů slouží praktické kleštičky.

Dvěma otočnými voliči nastavíte teplotu v rozsahu 65 °C–250 °C a časovač až na 60 minut. Ten upozorní na uběhnutí času akustickým signálem. Například kuře tak připravíte za 30–40 minut při 180–200 °C, opečený chléb za 8–10 minut, při 120–140 °C.

Další výhody:

  • Červené maso a drůbež jsou zlatavé a křehké po všech stranách a šťavnaté uvnitř, bez přebytečného tuku a cholesterolu a také mnohem lépe chutnají.
  • Maso se na vnějších stranách rychleji zatáhne, čímž šťáva zůstane vevnitř a vyteče pouze tuk.
  • Brambory na plátky se mohou „smažit vzduchem“ s použitím velmi malého množství oleje. Jsou křupavé a zlatavé s nízkým obsahem tuku. Pokud musíte dodržovat přísnou dietu bez tuků, dají se rovněž připravit úplně bez oleje, nicméně trocha panenského olivového oleje jim dodá krásný vzhled a vynikající chuť.
  • Pečivo i koláče kynou v hrnci lépe, jsou nadýchanější a nevysouší se jako ve standardní troubě.
  • Můžete ušetřit až 80% energie, kterou spotřebuje klasická trouba.
  • Ušetříte až 25% energie a času v porovnání s jinými horkovzdušnými troubami.
  • Víceúrovňová příprava vám umožní připravovat i více chodů najednou.
  • Hrnec je navíc přenosný, takže si jej můžete brát s sebou na cesty.
  • Je jednoduchý na ovládání – stačí nastavit časovač, teplotu a vložit potraviny.
  • Horký vzduch proudí kolem potravin, čímž se připraví rovnoměrně a rychle.

Více zde: HYUMFP926 - Hrnec multifunkční Hyundai MFP 926

   
06.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme