Když jsem dostala možnost testovat hru Kvak!, říkala jsem si, že si s Luckou trošku ozvláštníme Člověče, nezlob se, které hrajeme neustále dokola. A musím přiznat, že se občas už dost nudím. Hru Kvak! od Dino Toys jsem brala jako „vylepšené“ Člověče s motivem krásných žabek. Během chvilky jsem zjistila, jak jsem se spletla!

Hra je určena pro 2 – 4 hráče. Já hrála s Lucinkou (7 let) a manželem. Pravidla jsou jednoduchá, dají se pochopit během chvilky, a pokud si nejste jisti, co který symbol znamená, podíváte se na přehledně popsaný návod. 

dino2

Základ u této hry je dostat ze hry královnu protihráče. Než odstraníte soupeřovi žabí královnu, na cestě po rybníce potkáte komára, samce, máte šanci si rozmnožit vlastní chov žab atd. Pozor však na dravé ryby, nevěstí nic dobrého. 

dino6

Hra je rychlá, akční a má úžasný spád. A když po chvilce přijdete na taktizování, je to velká paráda a radost, pokud obelstíte protihráče. Musím přiznat, že u nás byla největším taktikem Lucka. Nevím, zda to bylo tím, jsme s manželem chtěli Lucince udělat radost, nebo zvítězila její velká láska ke zvířatům.

KVAK - 2

Hrou Kvak! jsme nadšeni všichni a už se těšíme, jak mezi svátky bude chvilka klidu, vezmeme si cukroví a budeme v pohodě doma taktizovat, jak se zbavit žabí královny protihráče. To pravé kouzlo hry objevíte až po nějakém čase, když se naučíte správnou taktiku.

KVAK - 3

Kvak! od společnosti Dino Toys mohu vřele doporučit všem věkovým kategoriím – od prvňáčků až po dospěláky. Určitě v rodině jen tak nezevšední… 

 

Naše články:

O DINO TOYS

DinoRodinná česká firma Dino Toys se stará o zábavu malým i dospělým už od roku 1993. Dnes se řadí mezi největší výrobce puzzle a deskových her v České republice a na Slovensku. Jako jedna z mála společností se může pochlubit značkou Bezpečná a kvalitní hračka. Většina her se rodí v Mnichově Hradišti. Mezi největší hity z dílny Dino Toys patří legendární Dostihy a sázky, kterých se dosud prodalo více než 2,5 milionu kusů. Dalšími bestsellery jsou hry Člověče, nezlob se!, Pojď si hrát, Kris Kros nebo loňská novinka – „retro“ plastová Tatra 148 na pískoviště. Více na www.mojedino.cz.

Reklama