Harmony collection je kolekce zvířátek, která se nahřejí v mikrovlnné troubě a vydrží až 2 hodiny hřát. Je to skvělý tip na dárek pro děti, které mají svého plyšového mazlíčka a nechtějí bez něj být ani v postýlce. Plyšáci se dají nejen nahřát, ale také krásně voní! Proto po zahřátí dovedou krásně provonět pokojíček jemnou levandulovou vůní, stačí je položit například na topení nebo je ohřát v mikrovlnce.

V kolekci Harmony collection najdete několik typů hřejivých zvířátek:

  • Hřejivá plyšová zvířátka
  • Ponožkáče z tričkovo-ponožkového materiálu
  • Hooty sovičky (patchworkové i plyšové)
  • Hooty Friends zvířátka
  • Medvídka Fizzy Moon
  • Hřejivé botičky na zahřátí prochladlých nohou

http://www.albi.cz/darky-a-prani/hrejivi-plysaci/

Albi

Hřejiví plyšáci potěší především děti. Z množství různých zvířátek si mohou vybrat svého nejoblíbenějšího kamaráda, který prohřeje a provoní jejich postýlku a kterému mohou šeptat do ouška svá tajemství. Navíc uleví od bolesti svalů, kloubů nebo bříška a za chladných nocí krásně prohřejí studenou postel.

Stačí nahřát 2 minuty v mikrovlnné troubě (při výkonu 600-1000 W) a plyšáci z Harmony collection vydrží až 2 hodiny hřát! V případě, že byste chtěli ochladit, vložte plyšáka do ledničky.

Díky 100% přírodní náplni z lněných semínek a levandule příjemně voní a zklidňují. Vzhledem k přírodní náplni plyšáky nelze prát v pračce, ale pouze otírat mokrou houbičkou.

Kde je koupit? Buď v prodejnách Albi nebo na internetu jednoduše zde https://eshop.albi.cz/hrejiva-zviratka/.

Albi

Pozor soutěž o zájezd!

Nadělte si pod stromeček dovolenou v Egyptě pro dva. Stačí nakoupit svíčky nebo doplňky od Heart & Home v minimální částce 229 Kč a poslat SMS s tipem, kolik soutěžních SMS nám dorazí.

Více nadejte na stránce http://svicky.albi.cz/ a kde je koupit najdete na této stránce http://svicky.albi.cz/kde-nakupovat/.

Reklama