Také si lámete několikrát ročně hlavu s tím, jak obdarovat své prarodiče? Máme pro vás tip na dárek pro ně: neobyčejné knihy „Babičko, vyprávěj“ a „Dědečku, vyprávěj“. Co říkáte?

„Babičko, vyprávěj“ není jen obyčejná kniha. Je to zároveň studnice vzpomínek vaší babičky. Teprve po jejím vyplnění (s) vaší babičkou získáte mnoho odpovědí na otázky, na které možná v běžném uspěchaném životě už ani nezbývá čas. Čím chtěla být babička, když byla malá, jací byli její rodiče a prarodiče, kde si hrála, kdy potkala dědečka - svého muže, co spolu zažili, jak vnímala babička historické události, co se podle ní dnes změnilo oproti době jejího mládí...

Knihu, která umožní vaší babičce zavzpomínat si na „staré dobré časy“ a podělit se o bezpochyby silný a zajímavý příběh se svými nejbližšími, zakoupíte u dobrých knihkupců a na www.babickarstvi.cz. A nezapomínejte ani na své dědečky. Pro ně je k dispozici kniha „Dědečku, vyprávěj“. Na webu Babičkářství.cz naleznete také tipy na další dárky pro vaše babičky a dědečky.

babi

Reklama