Kolagen je základní složkou mezibuněčné hmoty pojivové tkáně. Již od 25. roku začíná lidský organismus postupně ztrácet svoji schopnost dostatečné produkce vlastního kolagenu, jehož nedostatek se pak projevuje prvními známkami stárnutí. Kolagen zajišťuje rychlou regeneraci tkání a prodlužuje tak mládí pleti. Je to totiž nejsilnější bílkovinné vlákno v našem těle, které tvoří asi 70% bílkovin kůže. Kolagenová vlákna se nevyskytují jenom v kůži, ale i ve všech důležitých orgánech, kostech a chrupavkách. Kolagen je také základní surovinou v kosmetice ceněnou pro své vysoce hydratační a regenerační vlastnosti, které jsou důležité v boji s časem a proti známkám stárnutí.

Mořský kolagen®

kolagen100% přírodní mořský kolagen je přírodní kolagen, který je obsažen v produktech této řady, je mořského původu, proto je velmi dobře pletí přijímán. Má několik důležitých funkcí:

  • Stimuluje syntézu vláken pojivové tkáně a podporuje tak intenzivní regeneraci pleti zevnitř.
  • Chrání pleť před nadměrnou ztrátou vlhkosti a její dehydratací, předchází tak předčasnému stárnutí pleti a tvorbě prvních vrásek.
  • Intenzivně hydratuje pleť, což vede k okamžitému viditelnému vypnutí a vyhlazení vrásek.

Mořský kolagen byl doplněn dalšími aktivními látkami pro stimulaci syntézy kolagenu v pleti jako jsou mořské peptidy a rostlinné glykopeptidy. Navíc byla přidána řasa Palmaria Palmata, která obsahuje vitamin C bojující s prvními známkami stárnutí.

V kosmetickém salonu / KOLAGENOVÉ VYHLAZUJÍCÍ OŠETŘENÍ

Kolagenové vyhlazující ošetření- toto nové jedinečné ošetření využívá v produktech molekuly mořského kolagenu, které jsou naprosto podobné pokožce a mají okamžitý vyhlazující účinek. Aplikuje se 100% mořská kolagenová maska a provádí se speciální dermostimulační masáž DERMASTIM na rozjasnění. Vyhlazuje jemné linky a vrásky, pleť regeneruje, revitalizuje a vyživuje. Působí na vrásky v počátečním stadiu a redukuje jejich vznik. Pleť je po ošetření rozjasněná, vyhlazená a hydratovaná.

Kolagenové ošetření očních kontur Thalgo nabízí i speciálně přizpůsobenou kolagenovou masku na oční kontury. Na oči jsou přiloženy plátky mořského kolagenu zvlhčené Mořským sérem. Před aplikací je na oční kontury nanesen extrakt Bio-Marine s vyhlazujícím a zjemňujícím účinkem. Po odstranění masky se provádí speciální mikromasáž očního okolí.

Jednotlivé produkty této řady

Kolagenový krém
COLLAGEN CREAM

kolagenTento krém s bohatou a jemnou texturou bojuje s prvními vráskami a linkami, které vznikají již od 25. roku života. Bohatý a jemný krém s přírodním mořským kolagenem působí na vrásky v počátečním stadiu a redukuje jejich vznik. Jemné linky zmizí den po dnu od momentu, kdy začnete pravidelně používat tento vyhlazující, regenerační a ultrahydratační krém. Pleť je krásně vyhlazená a rozjasněná. 50 ml.

Použití: Aplikujte ráno a/nebo večer na obličej a krk, samotně nebo po aplikaci séra.

Účinek proti vráskám, který vás opravdu překvapí!

Cena: 1 470 Kč

Kolagenové sérum
COLLAGEN CONCENTRATE

kolagenToto sérum je vysoce koncentrované mořským kolagenem, okamžitě vyhlazuje vzniklé vrásky. Jeho revoluční jemná textura jako „druhá kůže“ zanechává jedinečný matný a sametový finiš. Posiluje buňky pro intenzivní vyhlazení. Obsahuje dále výtažek z řasy Plamaria Palmata k aktivaci mikrocirkulace, pro regeneraci a hydrataci Aloe barbadensis a vitaminy A, B, C, E a minerály na výživu a jako antioxidanty. 30 ml.

Použití: Aplikujte ráno/nebo večer před nanesením krému na obličej a krk. Může být jako intenzivní 1měsíční kúra několikrát do roka.

Cena: 1 550 Kč

Kolagenový roll-on na oči
COLLAGEN EYE ROLL-ON

kolagenRoll-on technologie s okamžitým účinkem proti otokům a tmavým kruhům – vyhlazuje malé vrásky a vrásky z dehydratace pro mladistvě vypadající oči.

Obsahuje přírodní mořský kolagen, který zabraňuje ztrátě vody a hydratuje horní vrstvy pokožky pro vyhlazení vrásek, kofeinové mikropolštářky, které redukují tukové oční váčky a nadbytek vody a mají 24-hodinový účinek proti otokům a tmavým váčkům a složku Actiflow® bohatou na vitamíny PP a polysacharidy, které zlepšují cévní cirkulaci a mikrocirkulaci a působí proti tmavým kruhům a otokům. 15 ml

Použití: Nanášejte ráno a/ nebo večer od vnitřního koutku oka k vnějšímu, a pak od spánků k obočí. Vstřebání přebytku krému ulehčíte lehkým poklepáváním prsty. Účinnost produktu se zvyšuje, je-li skladován v ledničce.

Cena: 850 Kč

Více informací na www.aprodelta.cz a na stránkách:

Reklama