A je tu... okamžik napětí... další novinka! Tentokrát se dozvíte vše o nicku čtenářky Tinkib. Získala ho na táboře...

Naší dnení jízdy se rozhodla zúčastnit také čtenářka Tinkib...


Hezký den všem přezdívkářům a nickařům přeji :)
Moje přezdívka vznikla kdysi dávno na letním táboře, kam jsem s dětmi jezdila. Jeden z mých kolegů instruktorů mě překřtil poté, co jsem se v pohádkovém lese proměnila v postavičku z teletubbies - Tinky Winkiho. Nejen, že jsem po celodopoledním programu nemohla dva dny promluvit, protože jsem přišla o hlas následkem stále se opakujícího „tuli, tuli, teletubbies!“ v silné fistuli, ale ještě mi zbyla zkomolená přezdívka Tinky Binky. Ještě možná mohu být ráda, že se to nezměnilo až na Tinky Blinky :) Protože jinak ve škole i mezi kamarády mi hodně lidí říká Jaňule, Jaňulko, chtěla jsem si dát tento nick. Byl ale už zabraný, a proto jsem sáhla po starém dobrém Tinky Binky, ale nepatrně jsem ho zkrátila.
Je pravda, že takhle mi dávno už nikdo neřekl, ale i přesto se mnou nick brázdí spoustu dalších internetových registrací :)
Hezký den,
Čtenářka Tinkib

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

Přispěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, kolik čtenářek se bude podílet na speciálním bodovém balíku 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže a kolik tedy každá znich bodů obdrží...

listopad.jpg

Reklama