Milá Ženo-in!Přes vánoční svátky mám za cíl shlédnout jen dvě mé nejoblíbenější pohádky. Tou první jsou Tři oříšky pro Popelku a druhou S čerty nejsou žerty.

Když jsme se poznali s mým partnerem, zjistili jsme, že tyhle pohádky milujeme oba stejně. Přes rok si je klidně pustíme i na DVD.

Žádné jiné pořady vidět nemusím, ale když je čas, je mi celkem jedno, jaká pohádka tam zrovna je.

Teda zrovna dvakrát nemusím tradičního Mrazíka a Šíleně smutnou princeznu. Nevím proč, mám to tak už od dětství. Jinak na svůj věk pohádky mám moc ráda a s dětma se na ně díváme i v neděli odpoledne, ikdyž nejsou svátky. Dneska večer se budeme na Markíze koukat na Pelíšky.

Ty si také nemůžeme nechat ujít. Dá se říci, že hlášky z této skvělé komedie u nás zdomácněly.

No a na Silvestra je klasika - S tebou mě baví svět. Na to se dá koukat pořád dokola. Jinak si myslím, že ty silvestrovké tzv. zábavné pořady nestojí za nic.

Kdyby tam raději dali nějakou krásnou českou komedii, udělali by lépe. Ale to je jen subjektivní dojem.

Myslím, že si každý najde to svoje. Přeji všem pohodu a pěknou zábavu ať už u televize nebo u něčeho jiného. Hlavně si svátky užijte!

Zdraví tindi

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Také si to užij. Na „S tebou mě baví svět“ se taky moc těším... jeden z filmů, kde je jedno, odkud zrovna člověk cituje, a vždycky ho to pobaví. :-) Míša

Reklama