Děkujeme čtenářce s nickem tindi za další milý příspěvek na dnešní téma. Přečtěte si, jak vypadá šťastný rok u ní.

Milá redakce! Kdybych měla najít synonymum pro rok 2010, bylo by to slovo "šťastný". V celé široké rodině jsou všichni relativně zdraví, nikdo neumřel a nikdo se s nikým nerozešel. Jediná špatná událost, která nás potkala, byl odchod našeho kamaráda Jacka do psího nebe.

Když vezmu námi založenou rodinku, jsme šťastní a máme se rádi. To je základ. Změny u nás byly neustále, ale k lepšímu. Opravovaný domeček se dočkal nového kabátu, takže už netopíme pánu Bohu do oken. A hlavně k nám přibylo mnoho chlupatých či opeřených kamarádů.

Kdybych měla začít od začátku, nalezli jsme v březnu na mrazu vyhublého ovčáka Jimmyho, narodil se nám náš mazel, kozlík Matěj, v létě jsme si pořídili pony kobylku Zorku, od strejdy jsme dostali dvě zachráněné andulky a na Vánoce si pořídili zablešené štěně Bellu.

Jimm

zorka

kozlik

Takže se neustále rozšiřujeme, i když si moji příbuzní klepou na čelo. Ale to už je úděl nás bláznů "záchranářů". Při malých dětech to všechno dá sice práci, ale za nic na světě bych to nevyměnila. Snad nás příští rok nic špatného nepotká, protože už mám tu zkušenost, že když všechno vypadá skvěle, něco zlého se chystá.

Mějte se krásně! tindi

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to nezakřikněme a věřme, že to takhle šťastně půjde dál. Alespoň to vám přeji za sebe i za redakci

Jak proběhl rok 2010 vám, milé ženy-in? Povedl se? Také byste mohla říct, že byl šťastný? Jaká nejvýznamnější událost se u vás stala? Potkaly jste někoho zajímavého? Máte nějaký zážitek, na který nezapomenete? Jaké naděje vkládáte do roku 2011? Máte nějaké plány, o které se s námi můžete podělit? Napište nám

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama