Zdraví

Tina5: Slepák hned po šestinedělí

O své slepé střevo jsem přišla hned po šestinedělí, po prvním porodu. Jela jsem se synem na kontrolu s kyčlema. Byla jsem domluvená s kamarádkou, že se u ní stavím.

Se synem šla nakonec moje kamarádka, mě mezitím její rodiče zavolali sanitu. Bylo mi strašně zle, vzpomínám si, že jsem zvracela, ikdyž jsem už neměla co. V nemocnici mě nechali na chodbě před chirurgií, pamatuju si na vyděšené pohledy okolí, když jsem se tam svíjela v křečích a bolestí s miskou na žaludeční šťávy, až přišel jeden zřízenec, naložil mě na křeslo, odvezl do ordinace a zlobil se na sestru, ať už se mnou konečně začnou něco dělat. Následovala řada vyšetření, co mi asi je, pak se Mudři domluvili, že to asi bude slepé střevo. Operovali mě v hodině dvanácté, ne-li až po, nakonec jsem v nemocnici byla tři týdny, neb jsem dostala vysoké horečky a museli ránu znovu otřevřít, stehů mám 18 a jizvu velmi ošklivou kvůli novému řezání a čištění... je to za námi.

Hezký den

Tina5

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


To jste si musela užít své!

Máte za sebou operaci? Dokázali vám zánět rozehnat? Trápil slepák vaše děti? Jaká byla péče lékařů?Trápili vás hladem?Měli jste strach? Následovaly lázně? Znáte nějaký příběh ostatních? Máte v podbřišku pořádného žraloka? Myslíte, že na to má vliv genetika či jídlo?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět. střevo

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a autorka jednoho z nich bude odměněna. Balíček pro výherce obsahuje 2x Profi-LACT, doplněk stravy pro udržení střevní mikroflóry, knihu Víme, co jíme, zinek - doplněk stravy a voňavý regenerační olej z granátového jablka.

vyhra

   
06.01.2011 - Zdraví - autor: Linda Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] SNÍŽEK [*]

  na co čekali,to  je nezodpovědnostSml68

  superkarma: 0 06.01.2011, 16:39:17
 2. [1] Králíček4 [*]

  Někteří ti doktoři by fakt zasloužili.Sml31

  superkarma: 0 06.01.2011, 16:03:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme