Jak napovídá titulek, dědeček čtenářky s nickem Tina5 vezme kolo, objede obchody podle akcí - a ještě udělá i něco pro své zdraví. Přečtěte si další, hezký tematický příspěvek.

Milá redakce, bydlíme na malé vesničce, létáků tu bývá málo, takže ani není co sledovat. Jednou se mi podařilo jet do hypersuper na nákup ve čtvrtek, když zrovna začínala nová akce, košík jsme chytili poslední, fronty všude a milí důchodci nás málem umlátili berlema, když jsme projížděli kolem kávy v akci.. samozřejmě je to mírně s nadsázkou a plně je chápu, ušetřit chce každý, ale nevím, jaký to má smysl. Každý týden nová akce, při víkendovém nákupu dárek.. je to výhodné, ale jen pro místní, nemohu jezdit každý týden nebo víckrát pro zboží v akci 25km tam a pak zas zpět. To by mi vyšlo docela draho.

A druhá otázka je, zda akční zboží seženu. Občas nebývá ani první den akce, jen pár hodin.

Zato rodiče mého muže bydlí okresním městě a letáků mají požehnaně. Dědeček každé ráno u snídaně prostuduje, co kde mají a vezme kolo a objede obchody podle akcí. Občas se vrátí zklamaný, protože akční zboží nesehnal, i když přijel hned ráno, občas ho sehnal, tak se vrátil domů s veselou náladou. Babička říkává, že je to jeho hobby, on má radost, že něco sežene, projede se na kole.. Chtěli jsme jim koupit domácí pekárnu, ale babička byla proti, dědeček každé ráno jede pro čerstvé pečivo, je-li třeba, i vícekrát.  Jen říkává, jak nám velmi zkvalitnili kola.

Dřív, kdysi, nemohl na kole uvézt nákup za 500 Kč a nyní hravě a lehce uveze nákup za 1000 Kč a kolo by sneslo i víc..

Dřív jsem pracovala v jedné firmě, která také používala k podpoře prodeje letáky, tak mám trošku přehled, kolik takový leták stojí. To je peněz. A těch našich lesů, co je v nich. Topit se s nimi nedá, moc nehoří a plamínky jsou takové přírodní  - zelené. Navíc babička s dědečkem mají plynové topení, ale naše dcerky mají ve škole sběr papíru, tak jsem babičce a dědečkovi velmi vděčná, že nám letáky schraňují a holky mají co nosit do školy.

Krásný, i když pravý šedivý podzimní den
Tina5

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

________________

Děkuji za milý příspěvek a dědečkovi vyřiďte, ať je na tom kole opatrný. :)
Hezký den a příjemné „akční“ nakupování.
Saša

Téma dnešního dne 8. listopadu: Reklamní letáky

  • Nacházíte ve vašich schránkách reklamní letáky?
  • Vyhazujete je nebo do nich rády nahlédnete?
  • Porovnáváte ceny?
  • Nakupujete podle nich?
  • Kdy nejvíce? (Vánoce, Velikonoce, výprodeje)
  • Byla jste někdy podle reklamního letáku napálena?
  • Obtěžují vás?
  • Nevadí vám?

Vše o letácích pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
Jednu nakupující nenapálím, ale odměním malým dárkem:
3 x luxusní  tělový krém AVON – naturals: s mlékem a medem, s vanilkou a s růží a broskví

krem

Reklama