Zdraví

Thermoval rapid flex – teploměr s ohebnou špičkou pro snadné měření!

thermovalTeploměr Thermoval rapid flex, který díky ohebné pružné špičce vyniká i mezi běžnými digitálními teploměry, je v hodný pro všechny způsoby měření teploty - v podpaží, v ústní dutině i rektální měření. Především u malých dětí je rektální měření tím nejvhodnějším způsobem, protože zde naměřená hodnota nejpřesněji odpovídá skutečné teplotě organizmu a lze ji zde také naměřit nejrychleji (6-15 sekund). Ohebná špička Thermovalu rapid flex umožňuje nejšetrnější a nejpohodlnější měření v této oblasti.

Měření teploty pomocí teploměru Thermoval rapid flex trvá podle místa aplikace 6-40 sekund, naměřený výsledek na displeji je dobře čitelný i pro osoby se slabším zrakem. Ochranný kryt zabezpečuje teploměry Thermoval před rozbitím při pádu a je voděodolný. Baterie, která je součástí balení, zaručuje životnost až 4000 měření, samozřejmostí je prodloužená záruka 3 roky.

thermovalTeploměry Thermoval společnosti HARTMANN-RICO představují v České republice s tržním podílem 73,5% nejprodávanější digitální teploměry v lékárnách a výdejnách zdravotnických potřeb. Teplotu dokážou změřit v rozmezí několika desítek sekund v závislosti na místě měření. Jedná se o tzv. maximální teploměry, to znamená, že ukazatel teploty může po zaznění signálu nepatrně růst v případě, že teploměr zůstane i nadále v místě měření. Nespornou výhodou digitálních teploměrů Thermoval je skutečnost, že všechny přístroje automaticky zobrazují poslední naměřenou teplotu. Dalšími přednostmi digitálních teploměrů Thermoval jsou snadné ovládání, odolnost vůči vodě a pádu a v neposlední řadě také příznivá cena.

Na rozdíl od klasických rtuťových teploměrů, u kterých jsme byli zvyklí měřit teplotu v podpaží, se u digitálních teploměrů jako doporučený způsob měření tělesné teploty uvádí měření v ústní dutině. Měřící špičku teploměru je třeba umístit nalevo nebo napravo od uzdičky jazyka, přičemž by měla zůstat v klidu a neustále v kontaktu se sliznicí. Dětem bychom měli měřit teplotu v zadečku, a to tak, že špičku teploměru zavedeme 1,5 až 2 cm do řitního otvoru.

Doporučená maloobchodní cena teploměru Thermoval rapid flex: 198 korun

   
03.02.2011 - Nemoci - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Myslim ze je to dobra vecicka a kor pro mereni deti Sml67

  superkarma: 0 09.02.2011, 09:26:32
 2. [3] magdulali [*]

  nemáme jej doma, nemůžu hodnotit, škoda

  superkarma: 0 07.02.2011, 17:29:56
 3. [2] Kubatek [*]

  Máme ho doma,používáme takové i v práci,jsou dobré,spolehlivé.

  superkarma: 0 03.02.2011, 20:55:27
 4. [1] Mishak [*]

  tenhl teploměr mám doma, shodou okolností jsem ho vyhrála v jedné soutěži a nemůžu si vynachválit

  superkarma: 0 03.02.2011, 12:42:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme