Reklama

sims

simsMáte doma děti, které baví počítačové hry? Mají rádi zvířátka? Nevíte jakou hru pro ně vybrat pod stromeček? Máme pro vás skvělý tip v podobě horké NOVINKY - dodatek The Sims 3 Domácí mazlíčci! S dodatkem The Sims 3 Domácí mazlíčci můžete mít domácí zvířátko nebo se jím sami stát. Můžete hrát tak i tak!

Nabízí tolik možností zábavy, že se nebudete vy, ani vaše děti nudit! Postavičky - simíci mohou mít zvířátka. Je na vás, jaké zvířátko jim vytvoříte, jaké bude a co všechno s ním zažijete! Vytvořte pro své simíky dokonalé i nedokonalé domácí mazlíčky a rozhodněte, jak budou vypadat a jaké budou mít vlastnosti.

Naučte kočku lovit, vezměte psa na procházku do parku anebo se s ním vydejte na dobrodružnou výpravu za pokladem. Pokud má vaše dítko v oblibě koně, pak se bude s dodatkem The Sims 3 Domácí mazlíčci výborně bavit. Kůň se může stát nejen báječným společníkem ale také šampiónem dostihů nebo závodů ve skocích přes překážky.

Nově máte také možnost hrát za samotného mazlíčka, a tak zažít svět ze zvířecí perspektivy.

simsVěřte, že se vám nebude chtít hra vypínat!
Dodatek The Sims 3 Domácí mazlíčci lze hrát pouze se základní hrou The Sims 3.

Hra určitě potěší nejen děti, ale i dospělé! Vyšla na konci listopadu, takže je to horká předvánoční novinka!

Pozor soutěž!

Zapojte se do soutěže, ve které 3 z Vás vyhrají dodatek The Sims 3 Domácí mazlíčci nebo základní hru The Sims 3. Je to pouze na Vás, kterou z těchto dvou her si vyberete, čím budete chtít Vaše dítko potěšit!
Věřte, že s dodatkem The Sims 3 Domácí mazlíčci určitě pod stromečkem vašemu dítku vykouzlíte úsměv.

Důležité informace - co všechno hra The Sims 3 Domácí mazlíčci dokáže?

  • Více mazlíčků znamená více zábavy - K dispozici máte mnoho zvířátek různých ras a široké kreativní možnosti, a proto svým simíkům můžete vytvořit naprosto jedinečné pejsky či kočičky. Možnosti jsou nekonečné!
  • Staňte se zvířátkem - Ovládejte přímo jednotlivá zvířata, dovádějte s nimi, běhejte a skákejte. Staňte se dokonalým přítelem simíka, nebo mu proveďte pořádnou lumpárnu!
  • Vyrazte za dobrodružstvím - Simíci mohou objevovat historii svého města a s pomocí mazlíčků nacházet poklady, řešit záhady, chytat vzácná zvířátka do sbírky a někdy také narazit na ducha.
  • Mazlíčci mají své vlastní vlastnosti - Osobnosti mazlíčků vašich simíků mohou být prakticky jakékoli: mohou být inteligentní, přátelští, hraví, agresivní, projevit se v nich může i dobrodružná povaha.
  • Mazlíčci se mohou naučit dovednostem - Kočky a psi se mohou naučit lovit, psi se dokážou naučit hledat speciální předměty do sbírky a aportovat. Díky vlastním kariérním příležitostem se vaši mazlíčci nyní mohou propracovat třeba až na vrchol zločinecké organizace.