Tetování už je tu od pradávna. Někdo se tetovat nechá snad úplně všude jsou i tací a někdo si nechá udělat jednu dve kérky.Dříve se na tetování koukalo tak že to je zvězeň či námořník, ale dnes už spousta mladých to vidí jinak.

Já osobně nic proti tetování nemám sama jsem se nechala ve svých 18 ti tetovat,dostala jsem kérku od svého nevlastního bratra k narozeninám. Což jsem si přála už od mala a tím mi splnil můj sen. NAvíc bratr je tatét což jsem se nebála se mu svěřit a nelituji toho že jsem se nechala tetovat. I přesto že to mám na celý život což jsem počítala.

Hodně lidí mi říkalo počtej za pár let budešsi říkat jak jsi byla pitomá se nechat tetovat no a jak to bude vypadat až zestárneš a tak.Jenže já nelituji jsem ráda že jsem to podstoupila. Manžel mi teď chtěl dát k narozeninám  další tetování,to jsem odmítla,né že bych si už žádné nepřála nebo že bych litovala že už jsem tetovaná ale tak jsem si žekla že jedno tetování mi sačí.

Tetování neodsuzuji je to každého věc co si na svém těle dělá. ale zas se mi nelíbí když je někdo zmalovanej snad úplně všude je to přehnaný ,ale jak říkám každýmu se líbí něco jiného a každý má svůj názor.TAkže kdo chce tak se nechá tetovat a kdo ne tak ne ale odsuzovat někoho jen pro to že má nějakou tu kérku si myslím je absurdní.Přeci to může být hodný normální človíček i s kérkou.

Text nebyl redakcí upraven.

Džíny taky bývaly výsadou vezňů. Dnes je nosíme všichni. :)

Dnes si povídáme na téma tetování. Jaký je váš názor? Máte svou kérku?

redakce@zena-in.cz

 

Reklama