Na příští týden připravujeme krásnou akci s vybranými deseti čtenářkami – soutěž jsme již ukončili a těšíme se v úterý na vybrané výherkyně, se kterými vyzkoušíme kávovar Cafissimo LATTE.

O akci jste si mohly přečíst v tomto uveřejněném článku, který jsme propagovali i na našem Žena-in Facebooku.

Cafissimo

Kávovar jsme mohly s kolegyněmi vyzkoušet i u nás v redakci, testování proběhlo ve čtvrtek. Jak jsme zhodnotily  kávu, kterou jsme si připravily?

Klára Křížová:

Vyzkoušela jsem kávu latte macchiato. Díky tlačítku „napěněné mléko“ jsem si připravila více mléčné pěny do vyšší sklenice, protože mám ráda velké latte macchiato. Pak jsem do mléčné pěny přidala silné espresso a lahodný nápoj, ve kterém se v našlehaném mléku promísila silná kvalitní káva, byla hotová! Musím ocenit kvalitu mléčné pěny. Nadýchaná, hustá, rozhodně se po chvilce nerozpustila. Tak, jak mám latte macchiato ráda.  Vyzkoušela jsem i cappuccino, tato káva má své speciální tlačítko. Stačí jen vložit vybranou kapsli a hrneček do kávovaru a vše se vyrobí samo – mléčná hustá pěna i prolití kávou díky stisku jednoho tlačítka. Mé hodnocení kávovaru – mám ráda Tchibo kafe, kapsle, které jsme měly možnost otestovat, jsou velmi dobré a příprava požadované kávy je opravdu velmi snadná. Oceňuji výbornou kvalitu mléčné pěny.

Věra Forejtová

Já jsem vyzkoušela silné malé espresso, do kterého si dolévám klasické mléko. Vybrala jsem si tedy kávovou kapsli s označením espresso, zmáčkla jsem příslušené tlačítko s největším tlakem a připravila jsem si tak během chvilky výbornou kávu a krásnou kávovou lehkou pěnou, takovou, jaké má správné espresso mít. Po dochucení mlékem jsem si vychutnala kávu, jakou mám ráda.

PROHLÉDNĚTE SI FOTOGALERII :

Klára Wimmerová

Kávu mám velmi ráda, i když asi nejsem typický „kafař“, vypiju denně většinou dva šálky, výjimečně tři. Nepiju kávu k snídani, ale až během dopoledne, to dávám přednost slabší variantě a kávě s mlékem, odpoledne či přímo po obědě upřednostňuji kvalitní espresso. Dříve jsem pila i rozpustnou kávu, ale od té doby, co máme v práci kávovar na kapsle a doma klasický na espresso, už rozpustnou kávu vůbec nevyhledávám.
Kávovar Tchibo Cafissimo LATTE mě zajímal, protože umí skvěle udělat kávu s našlehanou pěnou z mléka, prostě moje oblíbené latté, které si ráda vychutnám dopoledne. Káva byla lahodná, nadchla mě, i když byla silnější, než bych očekávala. Vyzkoušela jsem ale také ristretto, konkrétně Espresso Ethiopia Abaya, které obsahuje 100 procent kávy Arabica. Bylo silné, mělo vyváženou chuť a musím říct, že mě opravdu takzvaně „nakoplo“ po větším obědě. :)
Práce s kávovarem Tchibo Cafissimo LATTE nebyla nijak obtížná, určitě ji zvládne po krátkém prvním seznámení každý. Ocenila jsem zejména, jak kávovar pracuje s mlékem. Stačí nalít čerstvé mléko do speciálního zásobníku a kávovar si pěnu udělá sám, nemusíte ji dělat zvlášť v hrnku vedle pomocí trysky a složitě ji přelévat do hrnku jiného, kde jste si udělali kávu. Za tento skvělý zlepšovák má u mě jedničku s hvězdičkou.

Jitka Turková

Já jsem vyzkoušela latte macchiato. Káva byla voňavá, příjemné jemné chuti, bohatá mléčná pěna plné chuti, káva s pěnou krásné vrstvy. Pochutnala jsem si. Příprava je opravdu jednoduchá.

Cafissimo

Markéta Škaldová

Kávu mám sice ráda, ale zase nejsem žádný přehnaný kafař. :) Nicméně si nedokážu představit ráno bez šálku dobrého pressa, vždy mě skvěle nakopne a dodá mi energii po celé dopoledne. Však ještě jednu kávu si během dne dopřeju, většinou po obědě, nebo po večeři, a to už volím např. cappuccino. Když jsem měla možnost vyzkoušet kávovar Cafissimo LATTE, rozhodla jsem se, že si na něm připravím právě cappuccino. Doma kávovar nemám a trochu jsem se tohoto fešáčka bála, ale mé obavy byly zbytečné. Příprava kávy byla velmi jednoduchá, ani jsem nikterak dlouho nemusela studovat návod, což mě velmi potěšilo. Obsluhu kávovaru zvládne podle mne opravdu každý a odměnou mu bude silná výtečná káva, na které jsem si moc pochutnala. Všem milovníkům kávy vřele doporučuji.

Marta Pušová

Kávu si dávám spíš na chuť a jen příležitostně, rozhodně s ní nevstávám a bez ní neumírám. Stejně tak na mě nepůsobí tak, že bych po ní nemohla usnout – krom kávy Tchibo. Sama mám doma podobný kávovar na stejné kapsle, takže vím, o čem mluvím. Tentokrát jsem vyzkoušela cappuccino z kapsle Espresso se 70 % Tchibo Arabica, kterou jsem ještě neměla. Káva byla silná, ale lahodná, pěna perfektně ušlehaná, přesto byla příprava poměrně snadná. Bez manuálu v ruce se to sice úplně neobešlo, ale osvojit si obsluhu kávovaru by jistě byla otázka chvíle. Cappuccino zafungovalo přesně podle očekávání – ač jsem byla po náročném týdnu unavená a večer mě ještě čekala výroba cukroví, energie mi vydržela hodně dlouho.


Partnerem naší krásné akce s vůní kávy je firma Tchibo a její Kávovar Cafissimo LATTE, který na místě vyzkoušíme a otestujeme. Tento kávovar je vhodný pro ty, kteří mají rádi dobrou kávu v pohodlí domova či kanceláře. Dokáže pro každého připravit jeho oblíbený nápoj. Je velmi jednoduché jej ovládat. Máte rádi kávu s mlékem, milujete kávu latté s nadýchanou mléčnou pěnou? Tento kávovar stisknutím tlačítka a díky integrovanému zásobníku na mléko připraví během chviličky perfektní kávu a kávové speciality s mléčnou pěnou. Cafissimo LATTE je plně automatický kávovar na kapsle a přináší nevídanou rozmanitost. Přesvědčíme se sami na našem setkání – už se těšíme, až ho s námi otestujete.

Kávovar Cafissimo LATTE disponuje třemi tlaky pro spařování kávy (tlak až 15 barů) na přípravu espressa, caffè crema, překapávané kávy, cappuccina a latte macchiato.

Odnímatelný zásobník na vodu o objemu 1 l zajistí přípravu až sedmi šálků caffè crema

Pokud si tento kávovar pořídíte, mile vás překvapí obzvlášť dlouhá záruka 40 měsíců.

Cafissimo

Určitě je to i krásný dárek pod stromeček!

Reklama