V našem předchozím článku – můžete si přečíst zde – UPC spouští Horizon Go a směřuje k platformě Horizon jsme vám představili zajímavou službu, kterou poskytuje UPC. Pokud se doma díváte na televizi díky připojení přes UPC, pak si můžete vybrat díky různým tematickým balíčkům řadu programů, které vás zajímají.

Díky nově spuštěné službě Horizon Go si můžete sledování televize užít ještě víc, pokud chcete. Rozhodla jsem se tuto službu vyzkoušet se svým třináctiletým synem. Máme doma jen jednu televizi, ale máme také počítač nebo tablet, přes který se díky službě Horizon Go můžeme dívat na TV také. Nutno podotknout, že služba je určena pouze zákazníkům, kteří mají předplacenu digitální televizi UPC.

UPC

Někdy jsou situace, kdy se nechceme dívat na stejné programy. Určitě takové situace znáte. Dětské kanály nebo dobrodružné filmy chtějí sledovat děti, já se chci dívat na zajímavý film a můj muž mi přepíná stále na sportovní kanál, protože potřebuje vědět, jaké je aktuální skóre týmů v zápase, který by nejraději sledoval.

deti

Při testování nové služby Horizon Go od UPC tuto situaci během chvilky vyřešil tablet, který si syn připojil přes Wi-Fi na internet. Přes Google play si stáhl a během pár vteřin nainstaloval aplikaci Horizon Go CZ (Pokud máte notebook, lze službu využít prostřednictvím stránky www.horizon.tv). Potom už jenom stačilo se připojit na domácí Wi-Fi (ale to jste většinou připojená na stálo) vybrat si z TV průvodce jeden z více než 60 kanálů a spustil se nekonečný seriál Simsonovi. Služba funguje kdekoliv, kde je Wi-Fi, případně i na rychlých mobilních datech. Syn se odebral do svého pokojíčku a mohl ničím a nikým nerušen sledovat svůj oblíbený seriál. Naštěstí už měl po večerní přípravě do školy, tak jsem ho nechala v klidu se dívat.

deti1

Připojení a spuštění programů na mobilu, tabletu či notebooku a počítači, je díky Horizon Go velmi snadné. Musíte být připojeni na internet a musíte být zákazníky UPC. To je celé.

Testování bude pokračovat o víkendu. Horizon Go se chystáme testovat o víkendu na chalupě. Připojit se přes Wi-Fi nebude problém, a i když nebudeme doma, můžeme takto sledovat televizi díky účtu na UPC. Snadné, že? Uvidíme, jak to bude fungovat v praxi.

upc

UPC spouští Horizon Go a směřuje k platformě Horizon

Zákazníci společnosti UPC mohou nyní sledovat až 63 TV programů online. Zákazníci UPC mohou sledovat živé televizní vysílání nejen na obrazovkách, ale nově i na dalších zařízeních jako je počítač, notebook, tablet nebo mobilní telefon. Od 3. listopadu spouští UPC službu Horizon Go, která umožňuje sledovat až 63 program i mimo svůj domov na více zařízeních najednou. Přístup k ní budou mít všichni stávající zákazníci digitální televize UPC, a to zcela zdarma až do konce roku 2014. Více na www.horizon.tv

 

Reklama