Snad v každé domácnosti se občas vyskytne plíseň. Od nenápadné plísně v ledničce, ve spárech mezi dlaždičkami, kolem rámu oken až po plíseň ve zdi nebo pod podlahovými krytinami. Jistě znáte situace, kdy zapomenutý jogurt či jiná potravina včetně zeleniny a ovoce, hlásí svou prošlou dobu stravitelnosti rychle rostoucí plísní.

Také možná bojujete s nenápadnou plísní v koupelně, kde se objeví mezi spárami dlažiček nejprve žluté, následně začernalé struktury plísní... proto jsme pro vás připravili spolu se značkou Savo testování, které je mezi našimi čtenářkami oblíbené.

Dejte plísním sbohem! V naší soutěži vybereme 15 čtenářek, které získají balíčky s vybranými produkty Savo, které vám pomohou s úklidem domácnosti a zároveň jsou spolehlivými bojovníky s plísněmi.

Všimli jste si ve své domácnosti malých flíčků na stěně, mezi dlaždicemi nebo v rozích pokoje a lámete si hlavu, co s tím? Pravděpodobně se váš domov stal terčem plísňového útoku. Nedovolte zákeřnému nepříteli, aby ovládl vaše území a vyzrajte na něj s účinnou zbraní. Se Savem Proti plísním stačí jen jeden zásah!

Plísně vypadají nenápadně, brzy se ale rozmnoží!

Prvním příznakem, že se plíseň objevila, je ztmavlé a vlhké místo na stěně nebo ve spárách mezi dlaždicemi. Zpočátku sice vypadá jako obyčejný flek nebo špína, ale pokud jej podceníte, může vzniknout vážnější problém. Plísním se daří především ve vlhkém a teplém prostředí, kde se málo větrá. Stěny a spáry mezi dlaždicemi pomalu vlhnou a stávají se tak živnou půdou pro plísňové kolonie, které způsobují nejen estetické nedostatky, ale mohou představovat také zdravotní riziko pro celou rodinu.

Testujeme Savo, jaké produkty můžete získat?

Otestujte s námi Savo Proti plísním!

SAVO

V balíčku, který od značky Savo získáte, najdete hned dva prověřené přípravky! Ideálním přípravkem na ošetření problémových míst  s plísněmi je Savo Proti plísním. Účinně odstraňuje nejen plísně, řasy a kvasinky, ale dané místo i vybělí.

Pro testování získáte 2 produkty - Savo Proti plísním a jemně parfemované Savo Proti plísním Koupelna (díky jemné parfemaci  bude jeho použití v koupelně mnohem příjemnější).

Další produkty, které můžete vyzkoušet, budou Savo WC Power a Savo Univerzal Magnolia

Savo WC Power vám pomůže vyčistit vaší toaletu a zbavit se tak špíny všude tam, kde se mohou množit bakterie. Zároveň toaletu krásně provoní.

Vytíráte často? Pak se vám určitě bude hodit Savo Univerzal Magnolia!

Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Chcete se do testování zapojit? Pak se zúčastněte naší soutěže! Najdete ji v rubrice Soutěže zena-in.cz/sekce/souteze

Více informací najdete na www.savo.eu.

Reklama