.

Testujeme parní generátory Tefal: Vyžehlíte nejrychleji, nejefektivnejinejefektivněji a snadno jen jedním dotykem

Domácnost

Testujeme parní generátory Tefal: Vyžehlíte nejrychleji, nejefektivnejinejefektivněji a snadno jen jedním dotykem

Pozor testování! Hledáme deset čtenářek, které získají k vyzkoušení – na 1 měsíc novinku - parní generátor Tefal Pro Express Total (GV8930). Vybrané čtenářce redakce zapůjčí jeden parní generátor Tefal. 

Jak bude testování probíhat?

Pokud budete jednou z deseti, které vybereme, budete mít 1 měsíc k dispozici parní generátor Tefal Pro Express Total v hodnotě 7000 korun k testování. Po této době budeme chtít, abyste vyplnily dotazník, jak jste byly s parními generátory spokojené.  

 • Jedné z vás pak značka Tefal tento hodnotný přístroj věnuje.
 • Ostatní získají balíček s produkty pro praní.

Pokud se chcete zapojit do testování, za těchto podmínek, napište nám pod tento článek, proč byste chtěly parní generátor Tefal vyzkoušet a jaký máte vztah k žehlení. Děkujeme a těšíme se.

Co nabízejí parní generátory Tefal?

Chcete ušetřit až polovinu Vašeho času? Oceníte, když vaše žehlení bude snadné? Vyzkoušejte parní generátory Tefal. Vyžehlíte nejrychleji, nejefektivneji a snadno jen jedním dotykem.

PROČ PARNÍ GENERÁTOR?

Tefal Pro Express TotalÚčinná kombinace velkého tlaku s trvalým výstupem páry zkrátí dobu žehlení až o polovinu.

 • Na rozdíl od klasických žehliček doručuje parní generátor páru do nitra tkanin pod tlakem a dokáže ji tak plně efektivně využít. 
 • Vytvoří až 6x větší množství páry.
 • Všechny nerovnosti odstraníte pouze jedním tahem a dokonale vyžehlíte i více vrstev prádla najednou.
 • Žehlení je tak až o 50% rychlejší a snadno a rychle dosáhnete dokonalého výsledku.
 • U parního generátoru se tvoří pára přímo v těle přístroje mimo samotnou žehličku. Oddělená nádržka na vodu umožňuje nepřetržité žehlení a lze ji kdykoliv během žehlení doplnit vodou. Výhodou velkého objemu této nádržky je i to, že zajistí dlouhou dobu žehlení bez doplňování vodou. (rychlonahřívací parní generátory).
 • Parní generátory jsou velmi efektivní i při svislém žehlení/napařování například zavěšených závěsů, obleků apod.

Tefal Pro Express Total

Parní generátory Tefal pro express total

Tefal Pro Express Total Dokonalá teplota a pára pro všechny tkaniny jen jedním dotykem – dokonalý a nejrychlejší výsledek i na těch nejodolnějších tkaninách:

 • Revoluční systém Tefal Smart Technology Auto Control automaticky nastaví ideální teplotu a páru pro každý druh prádla pomocí jediného dotyku díky 3 přednastaveným programům.
 • Extrémní přesnost nastavení (variace do 1%) zajišťuje mikroprocesor ovládaný exkluzivním software.

Nejrychlejší a snadné žehlení a dokonalý výsledek garantují taktéž další pokrokové vlastnosti:

Tefal Pro Express Total Vysoce výkonný parní výstup pro účinné a rychlé žehlení:

Tlak páry až 6 barů.

Power zóna s turbo párou až 340 g/min.

Automatická pára až 120 g/min.

 

Tefal Pro Express Total Patentovaná samočisticí žehlicí deska  Autoclean  pro rychlé a snadné žehlení a dlouhou životnost

Dlouhotrvající dokonalá kluznost.

Aktivní povrch s Paladiem vytváří nepřetržité katalytické čištění v průběhu žehlení, automaticky odstraňuje mikrovlákna dříve, než se přichytí k žehlicí desce. Zabraňuje tak jejich vrstvení a zajišťuje dlouhotrvající dokonalou kluznost.

Nová úzká špice pro žehlení míst a detailů.

 • Navíc nabízí výhody Tefal žehlicích desek: vysokou kluznost, výjimečnou odolnost poškrábání na optimální distribuci páry.

Tefal Pro Express Total Nový unikátní odvápňovací systém pro dlouhou životnost, dlouhotrvající parní výkon a snadné ovládání

Nový patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc s dvakrát větší účinností odstraňuje i ty nejmenší vápenaté usazeniny. Významně tak prodlužuje životnost parního generátoru, umožňuje snadnou údržbu a šetří čas při žehlení i po něm.

 

Tefal Pro Express Total Eco nastavení šetří až 20% energie**

**vs. Maximální nastavení páry.

Tefal Pro Express Total Automatické vypínání pro absolutní bezpečnost a komfort

Pokud přestanete parní generátor používat, automaticky se po 8 minutách vypne.

Tefal Pro Express Total Ultracord systém pro snadnou manipulaci s přívodní šňůrou.

Tefal Pro Express Total Lock systém - bezpečně přichytí žehličku ke generátoru pro snadnější přenášení a uložení.

Tefal Pro Express Total Velká nádržka na vodu 1,8l a doplňování vody bez přerušení žehlení zajišťuje vysokou autonomii žehlení bez nutnosti doplnění vodou.

MADE IN FRANCE

Tefal Pro Express Total Vysoká kvalita je garantována díky propracovanému systému testů v průběhu celé výroby.

Tefal Pro Express Total Tefal jako značka číslo jedna v parních generátorech v Evropě poskytuje výjimečnou kvalitu a dlouhotrvající výkon.

Kompletní přehled parních generátorů Tefal najdete ZDE

Jak bude testování probíhat?

Pokud budete jednou z deseti, které vybereme, budete mít 1 měsíc k dispozici parní generátor Tefal Pro Express Total v hodnotě 7000 korun k testování. Po této době budeme chtít, abyste vyplnily dotazník, jak jste byly s parními generátory spokojené.  

 • Jedné z vás pak značka Tefal tento hodnotný přístroj věnuje.
 • Ostatní získají balíček s produkty pro praní.

Pokud se chcete zapojit do testování za těchto podmínek, napište nám pod tento článek, proč byste chtěly parní generátor Tefal vyzkoušet a jaký máte vztah k žehlení. Děkujeme a těšíme se.

Své odpovědi můžete vkládat do 28.7.2013!

 

   
24.06.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [288] honza77 [*]

  Používáme látkové plenky, takže generátor bychom rádi vyzkoušeli především z důvodu úspory času.

  superkarma: 0 27.07.2014, 19:33:04
 2. [287] Zdenecek1 [*]

  PROTOŽE U ŽEHLENÍ OPRAVDU RELAXUJI,NEBYLO BY ŠPATNÉ VYZKOUŠET NĚCO JINÉHO NEŽ OBYČ.NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKU.UVAŽOVALA JSEM UŽ I O KUPI SUŠIČKY,ALE JE TO CENOVĚ NÁROČNÉ A MÁM MOŽNOST SUŠIT PRÁDLO VENKU NA TERASE PŘI DOBRÉM POČASÍ.PARNÍ GENERÁTOR BYCH TESTOVALA S CHUTÍ Sml59

  superkarma: 0 28.07.2013, 23:34:01
 3. [286] Rapunzela [*]

  Dobrý den,

  nechtěla jsem se do této "soutěže" zapojit, protože se mne tak zcela netýká - u nás nežehlím já, ale poněkud netypicky manžel. Dnes, v poslední den, se mi to ale v hlavě rozleželo - parní generátor Tefal je technický skoro zázrak a na testování techniky jsou chlapi jako diví. Zrovna včera do půlnoci v tom vedru žehlil hromadu triček, letních košil a šortek, takže by trochu usnadnění a urychlení asi uvítal. Pokud by byl vybrán, rád by žehlení s parním generátorem vyzkoušel a jeho názor bych věrně tlumočila. U nás dostává k vánocům žehličku manžel, ne já, tak proč mu tuto nepopulární domácí práci trochu nezpříjemnit.

  superkarma: 0 28.07.2013, 22:20:12
 4. [285] nosanek [*]

  Chtěla bych ho vyzkoušet.

  Nebráním se novinkám a mám dvě malé děti. Starší syn je neustále jak prasátko a mladší je na látkových plenách. Takže žehlička u nás nestihne ani pořádně vychladnout.

  Samotné žehlení mi nijak moc nevadí. Samozřejmě, že jsou mnohem příjemnější věci než žehleníSml16

  superkarma: 0 28.07.2013, 22:10:53
 5. [284] DCOlga [*]

  Parní generátor mě láká už dlouho, ale odrazuješ mě vyšší cena. Zatím jsem vždy peníze použila na jiné věci a parní generátor stále není na programu. Ale vyzkoušela bych zho opravdu ráda.

  superkarma: 0 28.07.2013, 21:09:23
 6. avatar
  [283] lenagirl [*]

  tak to bych chtěla vyzkoušet vypadá zajímavě Sml67

  superkarma: 0 28.07.2013, 19:53:09
 7. avatar
  [282] Kristulka [*]

  Parní generátor Tefal bych moc ráda vyzkoušela, protože vypadá úchvatně Sml16. Myslím, že by mě s ním žehlení mohlo začít bavit. Nyní žehlení nepatří Sml23 mezi mé oblíbené činnosti.

  superkarma: 0 28.07.2013, 13:18:17
 8. avatar
  [281] ondrasek74 [*]

  ZAtím mi žehlit chidí většinou stále maminka. Já se k tomu nemohu nějak dokopat. RAdši prádlo poskládám, ale není to ono. Něco se přeci jen vyžehlit musí. Nyní mám malé dítě a tak věcí je čím dál víc. Ach, jo!

  superkarma: 0 27.07.2013, 22:00:08
 9. [280] Modsi [*]

  Jelikož žehlení není mou oblíbenou činností, žehlím nerada. Jenže mám malé dítě, takže žehlit prostě musím:-) Snad kdybych vyzkoušela lepší žehličku, než je ten můj "starý krám", možná bych změnila názor:-)

  superkarma: 0 27.07.2013, 21:18:42
 10. [279] mikaa [*]

  Chci doma přidat ruku k dílu, doposud jsem si na žehlení příliš netroufal, ale nyní by to doufám bylo hračkou.

  superkarma: 0 27.07.2013, 20:14:00
 11. [278] pavlisk [*]

  těším se na testování Sml59

  superkarma: 0 27.07.2013, 18:45:11
 12. [277] Andrea_007 [*]

  Tento přístroj bych chtěla vyzkoušet, protože jsem už 2 roky na mateřské, a mám pocit, že pořád jen vařím, peru a žehlím .... a chtěla bych si aspoň jednu tuto činnost ulehčit a zpříjemnit Sml16 parnímu generátoru Tefal Pro Express Total by se to mohlo podařit Sml59

  superkarma: 0 27.07.2013, 17:50:06
 13. [276] FAXÍK [*]

  Chtěla bych vyzkoušet parní generátor Tefal Pro Express Total, protože mne žehlení s mou starou napařovací žehličkou ani trošku nebaví. Tak třeba s parním generátorem přijdu žehlení na chuť Sml58

  superkarma: 0 27.07.2013, 12:12:24
 14. avatar
  [275] gerbera1 [*]

  Praní prádla nechávám pračce, žehlení bych ráda rovněž přenechala nějakému přístrojiSml16. Používám v pořadí už 3 žehličku, ač vždy technicky dokonalejší, nemám pocit, že by se mi žehlení usnadnilo. Proto bych popsaný parní generátor ráda vyzkoušela a pak zhodnotila, zda opravdu stojí za to si ho pořídit.Sml24

  superkarma: 0 27.07.2013, 09:49:14
 15. [274] majoneza [*]

  Vítám vše, co usnadní domácí práce!!! Navíc vzhledem k tomu, že žehlím nejen pro svou rodinu, ale i pro svou sousedku - osamělou starou paní, ráda bych novinku vyzkoušela. Sml16

  superkarma: 0 27.07.2013, 09:39:27
 16. [273] macamala [*]

  Žehlila jsem ráda, hlavně u televize, pak však do mého života vpadly pánské košile a žehlení je pro mě už jen povinností. Asi neumím žehlit pánské košile, protože žehlím a žehlím, ale stále nacházím nějaký vroubek, i když si myslím, že je košile už hotová.

  superkarma: 0 26.07.2013, 16:20:04
 17. [272] sikinka16 [*]

  Mám 2 letou dcerku takže prádla pořad spousta :) Žehlení mě ani trochu nebaví, ale s touto by mě to možná i bavilo :)

  superkarma: 0 26.07.2013, 16:11:33
 18. [271] jaracka [*]

  Žehlím celkem ráda, jen když je moc horko tak to nechám na chladnější den, vždy si u žehlení pustím televizi, většinou nějaký sport, takže mi to rychle utíká, jinak vše kolem prádla mám ráda, praní, sušení i žehlení a úkli dprádla do skříně, výsledek je prostě vždy vidět a mám radost z dobře vykonané práce, samořejmě velice záleží na dobrém poocníkovi a ím je perfektní žehlička která udělá polovinu snahy o dobrý výsledek za nás ! Takže bych tento výrobek velice ráda vyzkoušela, protože se budu stěhovat a celý šatník se bude prát, sušit a žehlit !

  superkarma: 0 26.07.2013, 13:43:33

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [270] klika [*]

  Dobry den, moc ráda bych otestovala žehličku, žehlím tak 3x týdně hory prádla. Hlavně v tomto vedru je to dost namáhavé. mám doma obyčejnou napařovačku, tyhle žehlící systémy mě zajímají už z praktického důvodu jak fungují.

  superkarma: 0 26.07.2013, 13:19:45
 2. [269] Zuza70 [*]

  Já nevyhledávám žehličku, tak že je možné, že bych ani nevěděla jak s tímto parním strojem zacházet Sml22

  superkarma: 0 26.07.2013, 13:00:36
 3. [268] Aniette [*]

  Ráda bych vyzkoušela, jaké je to žehlit bez námahy:-)

  superkarma: 0 25.07.2013, 19:02:51
 4. [267] sikosa [*]

  Dobrý den, také bych se ráda připojila k testování. je nás doma 5, takže se pere obden a žehlení je u nás taky dost až někdy moc. Obvzlášť žehlit dcery věci, jako jsou halenky, sukně, volánky, záhyby či snad přehyby Sml16 je někdy utrpení. K tomu by se taková žehlička velice hodila a hlavně hodně pomohla. Má žehlička skoro dosluhuje a nová by nebyla k zahození. A za PC na mě kouká další kopice prádla, radši se sehnu abych na ní neviděla a počkám jak dopadne výběr, pokud si mě nevyberete tak pokorně vezmu starou žehličku a jdu zase na to Sml15. Přeji pěkný den všem.

  superkarma: 0 25.07.2013, 18:58:28
 5. avatar
  [266] lalica [*]

  Sml16 Naše rodina se loni rozrostla o malou vnučku. Žehlení " miminkovského" prádla, povlečení, je pro mně příjemnou vzpomínkou na dobu, kdy naše děti byly malé. Když k tomu přidám košile dvou synů a manžela, koš vždy prádlem přetéká a klasická žehlička je poměrně slabý partner.....

  superkarma: 0 25.07.2013, 18:11:24
 6. [265] hesla [*]

  dobry den, urcite bych moc rada testovala. zehlim casto. nevyhledavam ani mandly a i lozni povleceni zehlim sama. urcite bych rada vyrobek vyzkousela a otestovala.

  superkarma: 0 25.07.2013, 17:34:09
 7. [264] slaja [*]

  dobry den,prosim o moznost testovani,protoze myslim, ze urcite to pomuze ve vyberu toho spravneho vyrobku, aby nase pradlo bylo krasne vyzehlene a dobre se nosilo.

  superkarma: 0 25.07.2013, 17:27:17
 8. [263] hasimka [*]

  Dobrý den, do testování bych se ráda zapojila z toho důvodu, že prádla na žehlení mám stále dost a žehlení nesnáším. Pokud se najde nějaký výrobek, který žehlení ulehčí, koupím si ho, ale lepší je předem jej vyzkoušet.

  superkarma: 0 25.07.2013, 09:07:56
 9. [262] marienka-m1 [*]

  Žehlení je nyní má častá činnost. Naše dvouměsíční miminko má velkou spotřebu látkových plen a oblečků. Manžel nosí do práce košile a tady to bez žehlení též nejde. Žehlení mi nevadí, ráda bych vyzkoušela parní generátor Tefal a usnadnila si žehlení, našetřený čas bych věnovala své rodině Sml16

  superkarma: 0 25.07.2013, 08:24:17
 10. [261] Andinka [*]

  Protože žijeme v bytečku prozatím dva, přítel pracuje v manuální profesi, takže monterek a různých bund je doma požehnaně. Mou profesí je projekce, já naopak věčně žehlím košile a společenské kalhoty, či topy. Užili bychom žehličku s parním generátorem. Ta naše nyní dosluhuje a hledáme co nového, nyní když se těšíme na přírustek do rodiny, jej využujime o to více. Budeme se těšit, pokud nás vyberete. Andrea

  superkarma: 0 25.07.2013, 07:04:36
 11. [260] V19 [*]

  Žehlenie je práca, z ktorej sa snažím čo najrýchleie zbaviť.Tento negatívny vzťah k žehleniu mám preto, lebo dcéra od malička trpela atopickým ekzémom a musela som denne žehliť všetko ošatenie aj z rubu aj z líca...Sml15

  superkarma: 0 25.07.2013, 06:10:03
 12. [259] AVE11111 [*]

  Protože mám dva syny, kteří jsou sice dospělí, ale bydlí pořád se mnou. Oba nosí košile a ty žehlím já. Syn Mirek tvrdí, že žehlení je určítě můj koníček, když žehlím 3* týdně. Ty ,,kecy,,, že by něco spálil a já to umím líp. Pravdou je, že bych si už měla koupit aspoŃ NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKU. Ráda peru, tedy dávám prádlo do pračky a věším. Pokud můžu, hned žehlím posvěšení, ale koníček?

   zdravím Eva

  superkarma: 0 24.07.2013, 22:59:43
 13. [258] bekynka [*]

  žehlím rada,bavi me to. Rada zkoisim nove veci a produkty a tento jsem zvedava Sml16

  pustim si k zehleni sviznou veselou muziku a uz to "jede". Pak si uziju pohled na vyžehlene pradlo. Taky rada peru,ale jenom v pracce Sml30

  superkarma: 0 24.07.2013, 19:37:33
 14. [257] mamina1985 [*]

  Jelikož musím obden prát manželovi košile (jenž nosí do práce) nezbývá mi nic jiného než brát žehličku-ďáblův nástroj každou chvíli do ruky. Proto bych ráda vyzkoušela nový parní generátor,se kterým by bylo žehlení jedna báseň Sml22Sml59

  superkarma: 0 24.07.2013, 18:30:44
 15. avatar
  [256] marcela1404 [*]

  Protože mám k žehlení vztah negativní tak by mě vaše nabízená žehlička mohla dovést k pozitivnímu vztahu.

  superkarma: 0 24.07.2013, 18:20:11
 16. [255] zdendura [*]

  Mám doma 8 měsíčního syna, takže žehlení je skoro na denním pořádku. Už 3 roky se značkou Tefal, konkrétně s řadou Aquaspeed a žehlení mě od té doby baví. S parním generátorem už musí jít žehlení úplně samo Sml59

  superkarma: 0 24.07.2013, 15:22:25
 17. [254] musilovahana [*]

  Žehlím docela ráda. Zrovna za chvilku se pustím do žehlení prádla ze tří praček a budu si u toho představovat, jak by se mi žehlilo s touto novinkou, kdybych byly vybrána.

  superkarma: 0 24.07.2013, 13:14:17
 18. [253] Slávek [*]

  Tedy redakci nezávidím úkol vybrat z příspěvků ty nejzajímavějšíSml58. Je nás doma 7, úměrně tomu se pere, věší, suší a žehlí. Tento cyklus se tradičně zadrhává na žehlení, přestože žehlí moje Žena a snažím se pomáhat já i nejstarší děti - polodospěláci. Žehliček jsme měli spoustu, od levných až po dražší a lepší, ale patrní generátor je něco jiného. Byli by jsme na něj hodní Sml79.

  superkarma: 0 24.07.2013, 10:55:55
 19. [252] jahoda [*]

  Můj postoj k žehlení snad nejlépe vystihuje otázka Daniely Kolářové z Vratných lahví pánů Svěráků: "ŽEHLILS NĚKDY?"

  Ale jelikož nerada vidím svou rodinku pokrčenou, tak musím....

  superkarma: 0 24.07.2013, 07:51:44
 20. [251] bohuša [*]

  Pro své tři malé děti a čtvrté ,přerostlé dítě v podobě manžela žehlím něco neustále...z toho důvodu bych tento parní generátor ráda otestovala,jestli je opravdu tato novinka lepší,než moje klasická napařovačka.

  Žehlení je u nás nutnost...i když ji nijak nemiluji,bez žehlení to nejde.

  superkarma: 0 23.07.2013, 22:57:59
 21. avatar
  [250] jmeno [*]

  Žehlím neustále máme firmu a denně peru a samozřejmě i musím vyžehlit ,byla bych moc ráda .kdybych mohla tuto žehličku otestovat .Máme pracovní bílé kalhoty ,košile,trička .Musím mít vše vyprané a vyžehlené jak ze škatulky.Všude bych Vaší žehličku doporučovala a dělala Vám reklamu u našich zákazníků a těch neni opravdu mála.Zdravím ,přeji krásný den.

  superkarma: 0 23.07.2013, 22:06:29
 22. [249] Vali-kl [*]

  Žehlím košile pro dva chlapi a ráda bych tuto žehličku vyzkoušela. Jsem zvědavá, jestli by žehlení s ní bylo lehčí a dokonalejší. Pak bych jí dělala slovní reklamu a ta je někdy účinější než reklama v televizi.Vali.

  superkarma: 0 23.07.2013, 15:06:57
 23. [248] louže [*]

  Vypadá to hodně zajímavě, ráda zkouším nové věci, ráda se i učím vše nové - o tom vypovídá i moje zítřejší promoce, kam si půjdu ve svých 48 letech pro vysokoškolský diplom. No a proč vše nezavršit obnovou spotřebičů v domácnosti? Za svou tříletou snahu ve "školních" lavicích si určitě takovou odměnu zasloužím. Jarča

  superkarma: 0 23.07.2013, 08:26:11
 24. [247] kopp16 [*]

  Od Tefalu mám pánev a obyčejnou žehličku, která dosluhuje. Čeká mne nákup nové. Starou jsem si pořizovala když se mi narodily děcka. Žehlení nemám ráda a vždy se ho snažím nějakým způsobem zpříjemnit (i když to často nejde). Jelikož mám 17-letou dceru která má spousty triček a šatiček, 4,5 letého syna trička, košile a kalhoty a manžel nosí do práce košile nobo trika s limečkem tak prostě u nás se žehlit musí. Proto bych ráda vyzkošela novinku, která by mi pro mne nepříjemnou práci možná zpříjemnila, možná by ji i zpříjemnila mé dcerce, která se jí vyhybá jako čert kříže a také bych vyzkoušela výrobek který má tolik novinek o nichž se mi ani nezdálo. Ta má stará "kráska"   "jen "   žehlí.

  superkarma: 0 23.07.2013, 08:13:05
 25. [246] simicova [*]

  Od Tefalu mám doma  pouze pánve a nějaké hrnce s tefalovým dnem. Bohužel asi to není ten pravý Tefal, protože se mi ze všeho oloupává, Ráda bych se přesvědčila, že správný tefal se chová jinak a opravdu vám ušetří práci a čas. Vloni a letos jsem podstoupila operaci obou kyčlí a dlouhé stání u žehlicího prkna mě unavuje. Práci musím vždy přerušovat a stejně nikdy nejsem se svým žehlením spokojena. Přitom se mi tolik líbí krásně nažehlené ložní prádlo, radost pohledět. Nebo pánské košile a kalhoty a dámské halenky. Nu což, žehlení není můj šálek čaje a nikdy nebyl a se žehličkou, kterou vlastním, nikdy nebude. Tak bych to ráda vyzkoušela s touto sofistikovanou žehličkou, která vlastně žehlí za mně. Bylo by to prima

  superkarma: 0 23.07.2013, 07:51:27
 26. [245] lenka11 [*]

  Od Tefalu doma nic nemáme.

  Žehlím každý týden minimálně 6 hodin a stejně to ještě většinou nestačí. Sml80

  Jsme početná rodina a mám samé kluky/chlapy- prasátka, ráno vemou čisté prádlo ze skříně a večer ho mám hozené v prádelním koši v koupelně. Sml31

  Parní generátor bych velmi ráda vyzkoušela, vítám do rodiny každou novinku, která mi usnadní práci. Sml30

  superkarma: 0 22.07.2013, 23:21:52
 27. [244] Nikyna [*]

  Mám žehličku Tefal, ale už asi deset let starou pořád žehlí dobře, samozřejmně jen napařovací, ale vyzkoušet tento nový stroj je můj sen, je krásná a mě jako dámské krejčové by to mohlo usnadnit práci při žehlení, je to vízva, něčeho nového a krásného a praktického žehlím ráda třeba bych tím dokázala ukázat doma co by mi mohl přinést ježíšek za dárek, mám ráda věci které zjednoduší práci pak to člověka baví víc, parní generátor Tefal by to určitě dokázal.Mám doma tři chlapy kteří se rádi oblékají a žehlím několikrát do týdne, věřím že bych byla nadšená spotřebitelka

  superkarma: 0 22.07.2013, 20:19:11
 28. [243] LURINOLA7 [*]

  Mám doma skoro vše od Tefalu a jsem velmi spokojená.Žehlím max. hodinu týdně, víc se tím nehodlám zabývat, a chtěla bych vyzkoušet zda by vyžehleného prádla nebylo s tímto přístrojem víc..

  superkarma: 0 22.07.2013, 19:06:19
 29. [242] efka [*]

  Žehlení nepatří mezi moje oblíbené činnosti, vždy se musím dlouho přemlouvat, abych si stoupla k žehlícímu prknu, tak myslím, že parním generátorem Tefal mi to půjde snáž a žehlení se stane oblíbeným koníčkem

  superkarma: 0 22.07.2013, 18:20:18
 30. [241] dzitkad [*]

  Chtěla bych ho vyzkoušet, protože je to úplně něco jiného než klasické žehlení, myslím si, že je to snažší a hlavně s ním můžu žehlit i tkaniny které by jinak nešly, většinou podobný přístroj vidím v second handech, kdy paní žehlí věci na ramínku, žadné žehlící prkno, myslím, že to musí být super. Sice mám starší napařovací žehličku, ale často se mi stává, že v průběhu žehlení mi dojde voda a než si toho všimnu, tak žehlím bez vody, s tímto přístrojem se to nestane.

  superkarma: 0 22.07.2013, 15:59:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme