.

Testujeme Fitmin - co říkaly naše kočky?

Testy

Testujeme Fitmin - co říkaly naše kočky?

Jak našim čtyřnohým krasavicím a krasavcům chutnaly prémiové granule, se dozvíte v následujících řádcích. Redakce je totiž plná kočičích paniček.

Benjamin Škalda testoval Fitmin cat Purity Delicious

První, co jsem chtěla napsat je to, že pro svého britského kocourka Benjiho chci jen to nejlepší. Ne, že by to nebyla pravda, ale ono to u něj ani jinak nejde. Jeho mlsný (a rozmazlený) jazýček se totiž nespokojí jen tak s něčím.  Musíme kupovat ty nejkvalitnější sýry, libová masa a drahé konzervy. Co byste však pro svého mazlíčka neudělaly, že? Jediný problém byl, že náš „briťák“ nechtěl žádné suché krmivo. Vyzkoušeli jsme snad vše, ale neúspěšně. Byla jsem tedy ráda, že jsem mohla otestovat novinku značky Fitmin. Už samotný název Delicious napovídal, že se jedná o žrádlo pro kočky, jako je ten náš.  

benjibenji

První bylo samozřejmě seznámení s novou lahůdkou. Po nasypání do misky ale Benji znejistil. Očividně přemýšlel, zdali se má do toho pustit, či to zahrabat a odejít, jako to dělá vždy, když něco nechce. Krmivo sice nezahrabal, ale jen na něj nevěřícně koukal, pak milostpán odešel. Divila jsem se, jelikož to opravdu krásně vonělo. Ovšem ráno po suchém nezbylo nic. Sice jsme ho neviděli, ale miska byla prázdná. Třikrát hurá pro Fitmin. To, že se jedná o to nejlepší, co vaší kočce můžete dát, dokazuje náš kocour Benji. Musím poděkovat i za myšku, která je součástí balení. Z té je opravdu nadšený a my také. Zvláště tehdy, když si ji přinese ve čtyři ráno k posteli, začne mňoukat a chce si hrát :-).

benji 

Leeloo a Max Kubalíkoví testovali Fitmin Cat Purity Indoor

Naše sibiřské kočky Leeloo a Max se nových granulí rozhodně nebály a pustily se do nich bez zaváhání. Jen byl problém je zachytit v klidu, hltavě se cpaly jako by nedostaly týden nažrat. Bázlivý kocour je přitom velmi vybíravý.

Já jako majitelka oceňuji, že pytel se žrádlem je uzavíratelný a celým bytem se neline typická vůně granulí. Příjemným dárkem byla i hračky v podobě myšky, ukrytá v balení. Ale hlavně – líbí se mi složení granulí, podobně, jak dbám na dobrou stravu mé rodinu, hlídám i tu naší kočičí…

Fitmin

 

Eliška Forejtová testovala Fitmin cat Purity Castrate

Elišku mám doma jeden rok. Dostala jsem ji od kamarádky z Německa, protože sousedka byla na kočky alergická. Elišce je 5 let a neměla to v životě lehké. Kamarádka si ji vzala z útulku v 8 měsících v zuboženém stavu. Evidentně ji páníček surově napadl a hodně ublížil. Bojí se lidí, ale za rok u nás si zvykla a užívá si pohodového života. Bez paničky nedá ani ránu.

ela

Eliška byla zvyklá jen na granule. Nejí maso, šunku nic. Proto jsem byla ráda za možnost testování kvylitních granulí. Eliška má oblíben jeden druh granulek, když jsem zkoušela ostatní, většinou si čichla a šla pryč. Fitmin Cat Purity Castrate si zaujaly na první přičichnutí. Nejdříve je dlouze očichávala, a pak se do granulek pustila s takovou vervou, že jsem jí je musela misku po nějaké chvilce vzít. Elda je křížená britka, váží cca 7 kg a tak jsem měla strach, aby mi nepraskla :-). Proto Fitmin Cat Purity Castrate vřele doporučuji já i Eliška.

ela1

Eliška se od granulí nemohla odtrhnout.

Pan a paní kočičí

Mám doma dvě kočky, které běhají i venku, protože máme zahradu. Moc vybíravé nejsou, naštěstí, takže vše rády zkonzumovaly. I když běhají venku, kde je nemůžu kontrolovat, co kde najdou a sní, je pro mne důležité, aby krmení, které jim dávám, bylo kvalitní a dodalo kočkám důležité vitamíny a látky, které potřebují. To krmivo Fitmin splňuje a já jsem velmi spokojená, stejně jako kočky, kterým krmivo moc chutnalo. Mohu ho doporučit.

kočičí 

Eliška Malečková testovala Fitmin Cat Purity Delicious

Naše Eliška testovala Fitmin Cat Purity Delicious a byla maximálně spokojená. Musím podotknout, že Eliška se k nám přitoulala  a nyní je z ní rozmazlená kočka, která jen tak něco nesní.

fitmin

Ovšem Fitmin si oblíbila, což je vidět i na fotografii. Zkusila jsem jí dát dvě misky, do jedné krmivo, na které je zvyklá, a do druhé Fitmin Delicious. Sami vidíte, co si vybrala.  Dle její reakce a z popisu složení jsem si vybrala i já, vím, že jí dávám to nejlepší.

fitmin

   
14.12.2016 - Testy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [11] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 14.12.2016, 21:51:37
 2. avatar
  [10] vladka321 [*]

  Darmovzalova — #3 Prý by se mělo sem tam změnit krmivo. Sice všude píší, že krmivo je vyvážené, ale dle veterinářů tomu tak prý opravdu není. Když nic jiného mělo by se krmivo měnit s věkem, zátěží a také dle ročního období...

  U nás máme kočičky i pejsky. Obojí po dvou a krmivo měním a dokonce i někdy pro ně vařím Sml16

  superkarma: 0 14.12.2016, 15:41:44
 3. avatar
  [9] RenataMor [*]

  Sml67

  superkarma: 0 14.12.2016, 15:24:25
 4. [8] babinka [*]

  Super...taky bych otestovala se svými koťulenkami...Sml59Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 14.12.2016, 14:12:58
 5. avatar
  [7] koralek59 [*]

  Kočičku nemáme, ale pejska a vím, že tato značka Fitmin, mu chutná Sml22. Už jsme mu ji, na zkoušku, také koupili Sml67.

  superkarma: 0 14.12.2016, 11:10:52
 6. [6] bobani [*]

  číču nemám

  superkarma: 0 14.12.2016, 08:34:37
 7. [5] nea [*]

  Také jsem si napsala o vzorky a ochotně a rychle mi je poslali. Kočka spokojeně ochutnala a granulky jí chutnají. Budeme i nadále kupovat a můžu jen doporučit. Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 14.12.2016, 08:32:30
 8. avatar
  [4] amphora [*]

  Sml16 já si napsala o vzorky výrobci, velice ochotně mi zaslali dokonce 3 různá balení.Přidali jsme je našemu kocourkovi k jeho oblíbeným a opravdu mu chutnaly, nic nevyhazoval z misky, baštil s chutí.Sml59Sml58

  superkarma: 1 14.12.2016, 08:28:17
 9. [3] Darmovzalova [*]

  Máme psa ,ale má jnou značku a přecházet na jiné granule by se asi nebylo dobré ,i když našemu pejskovi by to nevadilo.

  1. na komentář reaguje vladka321 — #10
  superkarma: 0 14.12.2016, 07:32:41
 10. [2] lhartman [*]

  Já kočku mám i psa, ale aby jste poznali jestli jim bude žrádilko chutnam musíte testovat aspoň měsíc. A takhle najednoupřejít na jiné žrádlo není pro ně dobré-chce to pomalý přechod.

  superkarma: 0 14.12.2016, 07:11:28
 11. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  kočku nemám,mám psa a ten má dobré papáníčkoSml59

  superkarma: 0 14.12.2016, 00:24:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme