Začátkem léta jste se mohli zapojit do soutěže a získat balíčky s přípravky MaxSan pro úklid domácnosti. Jak testování dopadlo? Přinášíme vám výsledky testování!

Do testování se zapojily i členky redakce, které spojily příjemné s užitečným – uklidily si doma a zároveň testovaly.

Jak testování dopadlo? Zde jsou vyjádření výherkyň a redaktorek Žena-in:

Milá redakce, moc děkuji za to, že jsem vyhrála a testovala přípravky MaxSan. Musím říci, že jsem je testovala opravdu poctivě, vzala jsem je na chalupu, kde v průběhu léta trávíme nejvíce času. Vyzkoušela jsem je jak na povrchy, tak na podlahu. Také jsem si v rámci testování vycídila klávesnici, už si o to říkala. Vymyla jsem pořádně ledničku včetně těsnících spár a měla jsem dobrý pocit z toho, že MaxSan zneškodnil všechny bakterie. Použila jsem ho i na vymytí skleniček pro zavařování. Za mě má tato značka jedničku, zejména to, že není cítit po chlóru a dobře čistí.
Hana Novotná

Dobrý den, s přípravky jsem spokojena, tekutý používám do vody na mytí podlahy, vyzkoušela jsem i oba na koupelnu a kuchyň a v podstatě mohu říci, že vyhovují.
Děkuji za výhru Herdová

Dobrý den, všechny prostředky se mi zdají jako velmi dobré a zejména MaxSan - universal je rozhodně lepší než ten, který jsem dosud používala - Savo universal. Ještě jednou děkuji a s pozdravem
Helena Svatková

MaxSan

Prostředky doma používáme, čistí dobře, jen nám připadají trochu agresivní což je zřejmě zaviněno vlivem přísad. Standa

Dobrý den,
zasílám Vám zhodnocení produktu MaxSan:
koupelna, kuchyň = tady hodnotím kladně:
- protože po nastříkání pěna rozpustila drobné nečistoty,
- výborný je i rozprašovač, který má dvě polohy
podlaha (tekutý) - tady účinek nejde moc pozorovat, ale podlaha byla čistá
Jinak hodnotit účinek zničení baktérií nejde, protože „nejsou vidět“, tak musíme asi věřit výrobci. Vadili mi hlavně v koupelně výpary, protože zde je uzavřený prostor. V kuchyni i po použití tekutého přípravku se rychle rozplynuly. Na odstranění větších (hlubších) nečistot přípravek nedoporučuji, ale běžnou údržbu zvládne. Celkový dojem, spokojenost.
S pozdravem Ivana Skočdopolová

Dobrý den, úklidové prostředky od značky MaxSan mě velice příjemně překvapily. Usnadní mi úklid domácnosti, mají příjemnou nevtíravou vůni a účinně zlikvidují všechny nečistoty i zašlou špínu v troubě nebo v koupelně na kachličkách, které pak vydrží dlouho čisté a lesklé.

Této značce rozhodně zůstanu věrná i nadále.
Petra

Přípravky jsem ihned začala testovat, ve své postatě jsem spokojená, jen je psáno, že se má nastříkat a nechat jen zaschnout, to není dobré, neb povrch je pak dosti lepkavý, je třeba opláchnout. Dále mi vadí agresivní vůně, jsem alergik a ta vůně či aroma mě dráždí až ke kašli. Co se týče čisticího účinku jsem spokojena.
Ivana Bessogonovová

MaxSan

Dobrý den, zasílám postřehy z testování: 

používali jsme v naší rodině prostředek na WC, v koupelně, dřezu, na kachlíčky. Jsme překvapeni jeho účinky, kdy se opravdu po nanesení a působení doporučených 15 minut efekt dostavil. Vše řádně umyto bez větší námahy, což ocení určitě každý. Ač desinfekce, je nám velmi příjemná vůně. Je vidět, že lze dezinfikovat i bez velmi aromatického chlóru.

Děkuji, že jsem byl mezi vybranými
Tomáš Vilím

Dobrý den, zasílám vám své postřehy z testování: Podlaha byla skvěle umytá, MaxSan opravdu není cítit chlórem, i když je to desinfekční přípravek. Kuchyňský stůl, deska, dveře od ledničky, vnitřky ledničky, koupelna – také super. Mám malé dítě, které teď leze, takže neustále vytírám. Měla jsem dobrý pocit, že je podlaha nejen zbavená nečistot a prachu, ale také, že jsem po vytření podlahu „odbakterizovala“ . Budu si tyto přípravky kupovat dále, jsem s nimi spokojená. I jsem dceři v roztoku s MaxSanem omyla hračky, které si strká do pusy. Děkuji za možnost testování, mám dobrou zkušenost, ráda doporučím.
Karolína, Benešov

Testování redakce:

MaxSan používám pro vytírání dlažby v koupelně, na záchodě a v předsíni. Používám jej na spáry v koupelně, ve sprchovém koutu, jako prevenci proti plísni. Také jej často používám na klávesnici a na myš, kde ulpívá mnoho bakterií. Hodil se mi také na vymytí ledničky, v plastových spárech se nám často usazuje plíseň – musím to stále kontrolovat. Začala jsem jej používat i na mytí houbiček na nádobí a na mytí prkýnek – jednou za čas je vydrhnu MaxSanem, protože si myslím, že běžné mytí nádobí v ruce nezahubí všechny možné bakterie, které v prkýnkách určitě přežívají. Mé hodnocení: Desinfikuje a nesmrdí chlórem, to je skvělé. Také dobře čistí. Mám tyto přípravky ráda, od doby, co se na našem trhu objevily. 
Klára Křížová

Produkty Max San jsem testovala s nadšením a ráda.  V naší domácnosti, která čítá 4 dospělé osoby a 2 obrovské psy, není čistících prostředků nikdy dost. Takže jsem opravdu využila všechny 3 přípravky. Nadšená jsem byla zejména z přípravku na vany. Kolem kohoutků se mi usazuje vodní kámen a když jsem MaxSan na kohoutky a kolem nich nastříkala, nechala chvíli působit, a pak setřela, vodní kámen zmizel.  Stejně tak jsem uspěla s MaxSanem určeným pro kuchyň. V kuchyni je super, že tento přípravek funguje proti bakteriím – houbičky a hadry nemusím házet do pračky, stačí, když je v Max Sanu lehce vymáchám.

MaxSan Universal jsem používala na podlahu a na všechny plochy, které jsou do úrovně hlav našich psů. Kdo nějaké zvíře vlastní, určitě ví, jak jsou psí sliny agresivní a jak špatně se odstraňují. Musím říct, že MaxSan fungoval a ani jsem poslintaná místa nemusela příliš drhnout. Ocenila jsem to, že je to přípravek bez chlóru. Nemám ráda, když například umyji koupelnu, a místo toho aby voněla, tak páchne chlórem.
Zuzana Sommerová

Co se týká úklidu domácnosti a úklidových prostředků k němu potřebných, jsem docela „konzerva“. Většinou nakupuju stále ty samé značky, více či méně osvědčené, nové zkouším nerada, protože si vždycky řeknu, že to lepší stejně nebude. A také s oblibou říkávám – do každého úklidu se musí hlavně „přidat člověčího“, to mám z domu, a znamená to něco jako že se musí hlavně zabrat rukama, že většinu věcí ani ten nejlepší čisticí prostředek nezvládne sám.

Příležitost otestovat MaxSan jsem ale uvítala, protože mě hned při přičichnutí zaujala vůně víceúčelového čističe MaxSan Pineborovice. Bylo to něco jiného, než na co jsem zvyklá. Používám doma hodně Savo, jelikož je opravdu účinné, ale bohužel, ten typický „smrádek“ je nezamaskovatelný a je ho plný byt hodně dlouho. Jako první jsem zkusila zředěným MaxSanem vydesinfikovat umělohmotné krabičky a boxy, které používáme k přenosu jídla nebo k uchovávání potravin v lednici, a příjemně mě překvapil jeho rychlý účinek. Vůně byla už jen bonusem. Pokračovala jsem v koupelně, kde jsem chtěla vymýt mýdlenky a kelímky na zubní kartáčky a na pastu, také s dobrým výsledkem. Chromované držáčky kolem umyvadla a jinde v koupelně jsem zase vzala MaxSan sprejem Koupelna určeným přímo pro koupelny a musím říct, že proti vodnímu kameni je také účinný. Nevím sice, jak dobře by odstranil déle zaschlé kapky, ale na běžný úklid opravdu postačil – a také je mi sympatická ta forma spreje, ten moc ráda používám. MaxSan tedy mohu pochválit, je to dobrá alternativa prostředků, které jinak používáte, a navíc hezky voní.
Klára Wimmerová

Pozn. red.: texty nebyly redakčně upraveny

Jaké jsou přípravky MaxSan?

Chcete mít jistotu, že vaši domácnost zbavíte bakterií?

Pak si pro úklid rizikových povrchů pořiďte některý z řady prostředků MaxSan. Tyto přípravky zabraňují množení bakterií a zanechávají ošetřené povrchy domácnosti zářivě čisté a hygienicky ošetřené, a to až na 48 hodin. Jelikož přípravky MaxSan neobsahují chlor, nehrozí ani nepříjemný chlorový zápach, který většině lidí není příjemný. Vše stačí jen jednou otřít a celá vaše domácnost bude hygienicky čistá až na 48 hodin. Zahubíte tak 99,9 % bakterií!

Z jakých přípravků MaxSan si můžete vybrat ten, který vám vyhovuje a který potřebujete?

Víceúčelový čistič MaxSan Universal (1 l) se svěží vůní citrónu je určen pro pravidelné čištění a dlouhodobou dezinfekci všech typů omyvatelných ploch, jako jsou např. podlahy (dlažby, PVC, laminát), dětské hračky, židličky, svačinové boxy, lahvičky, nočníky apod. Kromě antibakteriální ochrany až na 48 hodin zaručí dokonalou čistotu a lesk. Přípravek nezanechává skvrny a po jeho použití bude celá vaše domácnost příjemně vonět. Přípravek se používá ve zředěné formě a materiály, které přijdou do kontaktu s potravinami, je nutné po aplikaci prostředku opláchnout. Jelikož přípravek neobsahuje chlor, nemusíte se bát nepříjemného chlorového zápachu, který většina lidí nesnáší. Nabízí se ve dvou voňavých variantách s vůní citrónu (Lemon) a borovice (Pine). Doporučená maloobchodní cena MaxSan Univerzálního čističe je 59,90 Kč.

MaxSan Koupelnový čistič (500 ml) - Účinný prostředek pro odstranění vodního kamene a dezinfekci. Hubí plísně a bakterie na všech omyvatelných plochách v koupelně, jako jsou např. vodovodní baterie, vany, vnější plochy WC mísy, sprchové kouty a závěsy, spáry ve dlažbě a obkladech, kelímky na kartáčky a zubní pasty apod. Přípravek lze aplikovat také do odpadů umyvadel a van, kde odstraní nežádoucí zápach. Díky praktické pistoli s funkcí pěny nestéká z povrchů a vyčistí i špatně dostupná místa. Zanechává po sobě příjemnou vůni bez chloru. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Koupelnového čističe je 69,90 Kč.

MaxSan Kuchyňský čistič (500 ml) - Spolehlivě odstraňuje mastnotu, připálené zbytky jídla a dlouhodobě dezinfikuje omyvatelné plochy v kuchyních, jako jsou například varné a pracovní desky, trouby, digestoře, kuchyňské skříňky, ledničky nebo myčky. Přípravek lze aplikovat také do odpadů dřezů, kde odstraní nežádoucí zápach. Účinně, a přitom bez chlóru dezinfikuje houbičky na mytí nádobí a kuchyňská prkénka. Zanechává po sobě příjemnou vůni bez chloru. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Kuchyňského čističe je 69,90 Kč.

Více informací hledejte na www.henkel.cz.

Čtěte také:

Reklama