Mezi našimi čtenářkami je řada maminek, které zajímají tipy pro jejich děti. Protože jsme je informovali o novince Sunárek do ručičky, rozhodli jsme se je vyzkoušet.

Poprosili jsme naše spřátelené maminky, aby se svými malými dětmi otestovaly Sunárek do ručičky. Jejich reakce byly velmi příznivé a Sunárek do ručičky je nadchnul. Zajímá vás celá jejich recenze? Pokračujte ve čtení článku.

Maminky testovaly tyto produkty:

  • Sunárek Do ručičky banán s chutí jogurtu
  • Sunárek Do ručičky jahoda s tvarohem
  • Sunárek Do ručičky meruňka s tvarohem
  • Sunárek Do ručičky ovoce s chutí jogurtu

Vše na stránce http://dezertik.sunar.cz/

sunar

Maminka Markéta, dcera Zoe 1,5 roku

Ten, kdo je vymyslel Sunárek Do ručičky, by měl dostat medaili! Mám dojem, že díky balení které jako jako kapsička, je dítě schopné sníst cokoli – jen stačí obsah balení vysát.

Do teď měla Zojka zkušenost jen s kapsičkama s přesnídávkou a jogurt a tvaroh byla příjemná změna, hlavně i proto, že mi jogurt obecně moc nejí. Jestli jí nějaká příchuť chutná víc a jiná míň, tak to opravdu neřeknu. Jakmile jsem jí dala Sunárek Do ručičky, hned ho vycucla, ať v něm bylo cokoli (mně osobně více chutná tvaroh - samozřejmě jsem to musela taky ochutnat, ať vím, co dávám dítěti).

Sunar

A výhoda? Je to skvělá svačinka, která nezabere tolik místa. Nemusím tahat žádné skleničky, lžičky a hledat místo, kde dítě nakrmit. Můžete mu dát do ruky kapsičku, ať jsme kdekoliv;-) navíc jsou k dostání jak v obchodech, tak v drogeriích, takže když nutně potřebuju něco na zub, volím tuto cestu.

Sunárek Do ručičky má za mě samé plusové body. Jogurt i tvaroh je příjemnou změnou od veškerých přesnídávek. Jediné, co bych asi ještě přidala, tak jsou dvě verze bez příchutí ovoce, čistě jen tvaroh a jogurt.

Čtenářka Veronika Truksová, syn Adam 17 měsíců

Když nám přišel balíček s tím, abychom otestovali ovocný příkrm Sunárek do ručičky, tak byl náš syn Adámek velice nadšený. Přesně toto on miluje. Zjistila jsem, že nejvíce mu přišla k chuti jahoda, dokonce se mu stalo, že obsah nekydnul nikam jinam, než do pusinky.

Sunar

Já oceňuji, že se se Sunárkem Adámek také chvíli zabaví. Je ideální na cesty, mohu mu ho dát kdykoli a kdekoli. A hlavně Sunárek je vyroben z ovoce a tvarohu. Sunárek Do ručičky je výborná a praktická svačinka, která našemu Adámkovi moc chutná!

Vydáváte se na hřiště, na dětskou prohlídku či na návštěvu babičky a nevíte, jakou svačinku připravit pro vašeho malého mlsouna? Chtělo by to něco dobrého, zdravého, něco, co dítěti zachutná i ho zabaví. Přesně takovou svačinkou jsou dětské příkrmy Sunárek Do ručičky. Po jeho loňském uvedení na trh se ihned stal oblíbeným dezertíkem pro malé strávníky. Současných osm lahodných ovocných variant bylo na podzim rozšířeno o úplně nové, na nichž si děti mohou pochutnávat od ukončeného 12. měsíce. Více na Více inspirace najdete na stránkách http://dezertik.sunar.cz/a www.sunarek.cz.

http://track.adform.net/adfserve/?bn=9138475;1x1inv=1;srctype=3;ord=%5btimestamp%5d

 

Náš článek:

Reklama