Minulý měsíc jste se mohly zapojit do soutěže a vyhrát robotický vysavač LG Hom-Bot VR 5942L. Mezi výhody tohoto malého pomocníka patří například inteligentní navigace, rychlé čištění, velice kvalitní Li-PB baterie, úzké a lehké tělo, moderní design, nízká hlučnost a plně automatický systém.

  • Inteligentní navigace + rychlé čištění (Duální mapování prostoru)
  • Velice kvalitní Li-PB baterie
  • Úzké a lehké tělo + moderní design
  • Nízká hlučnost
  • Plně automatický systém

Naše čtenářka Tereza, která vysavač vyhrála nám k testování napsala:

LG Hom-Bot

Vysavač LG Hom-Bot je ideální varinatou pro všechny, které nebaví luxování. Což je i náš případ, takže jsme byli velmi zvědaví, jak Bobík (jak jsme ho důvěrně překřtili), obstojí. Situaci neměl zrovna jednoduchou, první zkouška přišla krátce po přestěhování, tedy do stádia krabice a tašky všude kolem. Muže (tedy alespoň toho mého) potěší, že Bobík je na dálkové ovládání a dá se ovládat i jako autíčko - doleva, doprava, vpřed, vzad a otočit. První půl hodinu se tedy do akce vůbec nedostal, protože jezdil místo autíčka... Následně došlo konečně i na vysávání. V domě máme dlažbu a plovoucí podlahu, a hlavně pak patro, kde jsme byli obzvlášť zvědaví, zda bude padat, nebo schody zvládne. Ukázalo se, že Bobík je šikovný, a byť jezdí místnostmi zdánlivě zmateně, má v tom zřejmě nějaký systém a opravdu vyluxuje vše. Zvládnul i kličkování mezi nábytkem a krabicemi, klubko drátů a drobné nerovnosti. Pokud narazí na překážku, nejprve zkoumá, jestli opravdu neprojede. V tu chvíli pak nastávají pády košťat a dalších podobných věcí.

LG Hom-Bot

V prostoru nad schody příjemně překvapil, má vestavěná čidla, takže ani při „autíčkovém“ ovládání směrem vpřed ze schodů nesjede a bezpečně se jim vyhýbá. Vysává opravdu pečlivě, a to i pod stolem, gaučem apod., jediné nedokonalé místo jsou pochopitelně rohy, do kterých se nedostane. Po dokončení vysávání zajede sám zpět do dobíjecí stanice a začne se nabíjet (nestalo-li se tak, máte sice dobíjecí stanici v zásuvce, ale nezapnutou :)).

Za mě mu k dokonalosti chybí jenom to, že neumí vysávat schody, ale třeba se jednou dočkáme i toho. :)

LG Hom-Bot

Více najdete na  www.roboticky-vysavac.cz

Čtěte naše články

Reklama