Testování přípravků Rexona se zúčastnilo 20 čtenářek stránek www.zena-in.cz. Horké dny, pocení, to jsou dobré důvody pro použtí antiperspirantů. Jak testování dopadlo? Čtenářky získaly balíček, kde byly tyto přípravky:

  • Rexona MaxPro Sensitive
  • Rexona MaxPro Everyday Fresh
  • Rexona MaxPro Men Extreme Fresh (pánská)

Rexona

Zde jsou vyjádření testujících:

Rexonu jsem použila nejen pro všední dny, ale také při sportu. Musím ji pochválit, její účinky jsou opravdu dobré, krásně voní.
Klára V

Dobrý den! Smekám před Rexonou , že konečně vyplnila díru na trhu. Ještě tuším s krémovými antiperspiranty přišel Dove, ten ale vyzkoušený nemám. S touto Rexonou mám úspěšně spotřebováno jedno balení. Nutno podotknout, že ubývá hrozně rychle. Co se dá dělat, hlavní je, že opravdu funguje. Doposud žádný antiperspirant, ať už tuhý, ve spreji nebo roll-on, na mě nefungoval. Nezamezoval pocení v podpaží. Používala jsem tedy Driclor, který mě ale zase hodně pálil. Tohle je skvělá alternativa. Použití je moc příjemné, okamžitě se krém vsákne do podpaží a to vydrží celý den suché. Mám vyzkoušené používání na noc i přes den. Obojí mi přijde v pořádku, funguje to. Děkuji Vám, že jsem jí mohla otestovat.
Vaše čtenářka

Dobrý den, Rexonu používám denně. Dle návodu by se měla používat večer, používám ji ale ráno a v těchto vedrech si pochvaluji - mohla jsem nosit i věci, kde by zpocení bylo vidět a vše ok. Po této stránce moc doporučuji. Vůně je příjemná, uvítala bych ale méně výraznou (používám tu jemnější i tak je celkem výrazná) - ráda používám parfémy a toaletky a dávám tedy přednost méně výrazným vůním deodorantů. Jinak 120% spokojenost - neměla jsem na ničem skvrnu po deodorantu, dobře se nanáší a stačí ho opravdu malinko. Dříve mne Rexona zklamala, ale nyní mne přesvědčila, že ji do koupelny zařadím.
S pozdravem a přáním příjemného dne
Zdeňka Ž.

Dobrý den, testovala jsem antiperspiranty Rexona Maximum Protection  Everyday Fresh a Clean Scent  a můj partner antiperspirant pro muže Extreme Fresh po dobu 1 měsíce a 14 dní. Výrobek je zabalený v hezky graficky vyřešené krabičce, také obal antiperspirantu je hezký, dobře se s ním manipuluje při aplikaci. Krém se rychle vstřebává a nezanechává na oblečení bílé skvrny. Všechny tři vůně jsou jemné, příjemné, vůně pro muže se mi zdála trochu výraznější než vůně pro ženy. Antiperspirant jsem nejprve používala podle návodu, tzn. večer před spaním. Ráno jsem se cítila velice příjemně, čistě, měla jsem provoněnou noční košili i polštář. Antiperspirant pak „pracoval“ celý den, nepotila jsem se v podpaží ani ve velkých vedrech, která byla v minulých týdnech. Zkoušela jsem také aplikovat přípravek ráno. Ochránil mě také před pocením, ale zdálo se mi, že se vůně tak „nerozvine“ jako při použití večer. Partner také potvrzuje účinnost Rexony, zamezila jeho pocení v podpaží v horkém počasí a já dodávám, že příjemně voněl :-)

S pozdravem
Milena Divecká

Vyrobky Rexona pouzivam jiz nekolik let a jsem s nimi maximalne spokojena. Novy antiperspirant ma lehkou konzistenci, bajecne davkovani a vuni. Nezanechava (pokud pouzijete v malem mnozstvi) bile stopy.
Kotoučková

Dobrý den, antiperspirant Rexona doporučuji pro svoji vůni, ale osobně upřednostňuji spreje, proto nejsem moc spokojená i díky šmouhám co zanechává.
Simona

Dobry den, píšu Vám své reakce k vyhranému produktu Rexona maximum protection.

Ve vyhraném balíčku jsem obdržela tři výrobky z této řady Rexony - jeden pánský a dva dámské. Pánský jsem věnovala příteli (25 let), jeden dámský jsem po vyzkoušení dala testovat mamince (46 let) a jeden jsem dlouhodobě testovala sama. 

Rexona woman Maximum Protection Clear Scent, který jsem testovala jako první mne nemile překvapil svou vůní, která je velmi intenzivní a je cítit celý den. Druhá testovaná možnost Rexona Woman Maximum Protection Everyday Fresh mi svou vůní vyhovovala lépe. Pánský antiperspirant Extreme Fresh má také příjemnou vůni. Vůně antiperspirantů je znatelná po celý den. Vnímání vůně je velmi subjektivní, záleží tedy na výběru vyhovujícího typu u každého člověka.

Oba dámské i pánský antiperspirant plní dokonale svou funkci. Jediné neobvyklé je, že se nanáší již večer, aby se mohla aktivovat účinná látka Trisolid. Výrobce udává, že je možné Rexonu Maximum Protection možné nanášet i ráno, nicméně poté barví oblečení, tyto skvrny se však dají snadno vyprat, a účinek není tak dokonalý. Vyplatí se proto Rexonu skutečně nanášet večer. 

Konzistence antiperspirantu Rexona Maximum Protection je lepší než tuhé nebo gelové antiperspiranty, dobře se vstřebává do kůže (musí se dobře rozetřít). Ochrana proti pocení je tedy skutečně znatelnější než ostatních výrobků tohoto druhu. U Rexony Maximum Protection jsem se také nesetkala s tím, že by se na kůži drolil jako některé tuhé antiperspiranty, nebo vytvářel v podpaží bílé kuličky. Rexona Maximum Protection účinkuje i po vysprchování během dne či koupání v bazénu či v přírodě. 

Rexonu Maximum Protect jsem měla možnost testovat v horkém letním počasí. Žádný z přípravků proti pocení není při letních vedrech stoprocentní, nicméně Rexona Maximum Protection je minimálně o 50% účinnější než výrobky jí podobné. Společnost Rexona tímto výrobkem rozhodně doplnila trh. Běžné antiperspiranty se často musí nanášet několikrát denně a stejně není jejich účinek skoro citelný. Rexona Maximum Protection je sice až 3x dražší než běžné antiperspiranty, nicméně stačí nanést jednou a zajistí ochranu proti pocení na celý den, ve finále se tedy cenově vyrovná ostatním antiperspirantům.

S Rexonou v dámském i pánském provedením jsem byla já i moje rodina velmi spokojená, jediná nevýhoda, kterou je možné poznamenat se týká obalu výrobku, víčko špatně těsní a upřednostnila bych klasické rozměry antiperspirantu, který by se vešel do kabelky.

Za výhru děkuji. Doufám, že Vám mé postřehy pomohou. S pozdravem a přáním pěkného dne
Lucie Horáčková

Rexona je „fajn“.
Mám sice trochu „fleky“ na oděvu, ale její vůně je svězí a príjemná.
Vaše čtenářka

Dámské varianty antiperspirantů Rexona mně i dceři vyhovují po všech stránkách - vůní i svými účinky. Jsme spokojené, protože účinkují opravdu 24 hodin.
Manžel s pánskou variantou spokojen nebyl - ani s vůní, navíc ho po použití svědilo podpaží.
Lída

Dobrý den, předem bych ještě jednou ráda poděkovala za výhru v soutěži, moc mě potěšila.
O Rexoně Maximum protection bych napsala, že je naprosto skvělá, velmi se povedla, sedí mi jak její složení a aplikace, tak její vůně, která je jemná a čistá. Před ní jsem používala Rexonu clear aqua Crystal  Invisible, která mi taky seděla, ale Rexona Maximum protection ji překonala.
Cítím se s ní po celý den naprosto svěží a voňavá. Její vůně se zároveň nebije s parfémem, který používám.
Shrnuto dvěma slovy - prostě úúúúžasná :-)
Darina

Testovala jsem zotpovědně. Pansky jsem dala samozřejmě memu muži a tomu se vuně zda přijemna - 48h podle něj nevydrží. Zda se mu stejny jako všechny jine antiprespiranty. Na me bylo otestovat clean scent -jsem spokojena přijemna vuně. Aplikuji vicekrat za den 48h bych podle mě nevoněla. A everyday fresh-ten jsem si zamilovala. To je vuně přimo pro mě. Opravdu přijemna ten si rozhodně koupím!! Aplikator je dobry,ale čím dal min je v baleni za par let už budou asi jen jednorazove,ale to je tak asi u všech vyrobku. Děkuji za možnost testovat Rexonu
Marta

Pozn. red.: Texty testujících nebyly redakčně upraveny.


Pro všechny, kteří chtějí jednou provždy vyřešit svůj boj s pocením a nepříjemným zápachem, přichází na trh Rexona s revolučními antiperspiranty Rexona Maximum Protection, které zaručují 2x větší ochranu v porovnání s běžným antiperspirantem Rexona ve spreji. S novou Rexonou z řady Maximum Protection tak už není nutné skrývat svoji osobnost a zažívat trapné pocity. Díky speciální technologii TRIsolidTM zaručují antiperspiranty Maximum Protection maximální ochranu před pocením, a to i ve chvílích, kdy se potíme nadměrně, nebo nám běžné antiperspiranty nezabírají.

Jak antiperspiranty fungují?

Účinnost antiperspirantů zajišťují aktivní antiperspirační látky, které se rozpouští v potu a vytváří tak na pokožce ochrannou vrstvu, která účinně zabraňuje toku potu v podpaží. Tato ochranná vrstva se pak postupně uvolňuje přirozeným procesem olupování kůže a samozřejmě při sprchování. Nové antiperspiranty z řady Maximum Protection obsahují větší množství této aktivní složky než běžné antiperspiranty a díky tomu je Rexona neuvěřitelně účinná a poskytuje tak maximální ochranu proti pocení po celých 24 hodin! Pro ještě větší účinek pak doporučujeme aplikovat antiperspiranty Rexona Maximum Protection večer před spaním, protože potní žlázy jsou přes noc méně aktivní a antiperspirační látky se tak dokáží lépe vstřebat.

Tuto novinku od Rexony uvítá opravdu každý, kdo chce mít po ruce antiperspirant, u nějž bude mít jistotu, že se na něj může opravdu stoprocentně spolehnout ve všech situacích.

Nové antiperspiranty Rexona Maximum Protection jsou k dostání v běžné maloobchodní síti v několika variantách v dámské i pánské verzi jako antiperspirační krém za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 149,90 Kč.

Více na www.rexona.cz

Reklama