Reklama

Milé maminky, máme pro vás připravené testování, které se bude líbit vám i vašim miminkům. Kojení je jednoznačně ta nejpřirozenější forma výživy vašich drobečků, kteří si již od narození instinktivně vybírají to nejlepší. Navíc jim nikdo nenahradí častý kontakt s tou nejmilejší osůbkou.

lahvička

Přesto se často stává, že kojit nemůžete vůbec nebo vás omezují záněty či jiné problémy. Ve výbavičce tak určitě upotřebíte kvalitní kojeneckou láhev, ze které může vaše miminko zdravě a bezpečně sát vaše mateřské mléko, umělou výživu nebo kojeneckou vodu. A my vám přinášíme možnost lahve otestovat!

Chcete se s námi zapojit do testování lahviček LOVI?

Značka LOVI klade důraz na bezpečnost a kvalitu, protože produkty jsou určeny nejen těhotným ženám, maminkám, ale hlavně těm nejmenším zákazníkům. Výrobky proto procházejí přísnými certifikacemi a uznávanými atesty. A jak si to ověřit? Pojďte si je otestovat!

Chcete získat testovací balíček? Pak nám napište pod tento článek. Pokud jste vyplnila ANKETU ve straré podobě magazínu Žena-in.cz, pod článek psát nemusíte. Vaše odpovědi v Anketě máme uloženy. Pod článek pište příspěvky pouze ty z vás, které nemají vyplněnou Anketu z magazínu Žena-in.cz do 20.10.

Hledáme 50 maminek s malými dětmi, které získají sadu s lahvičkou LOVI Super vent. Co můžete testovat?

Sada obsahuje:

Láhev LOVI 250 ml 0% BPA Super vent (pro batolata, děti od 3 měsíců) nebo láhev LOVI 150 ml 0% BPA Super vent pro novorozence do 3 měsíců (pošleme vám typ láhve dle věku vašeho děťátka)

Dále:

  • Dynamický silikonový dudlík LOVI, pomalý 3m+ 
  • Elastický těsnící disk 
  • Šroubovací víčko 
  • Víčko/hrníček s odměrkou 

Více na http://lovicz.cz/33-kojenecke-lahve

LOVI 0% BPA Super vent je unikátní láhev, která povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání. Obsahuje dynamický silikonový dudlík, který při krmení modifikuje svůj tvar (prodlužuje se). Povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání, stejně jako u kojení, stimuluje místa, která se podílí na rozvoji mluvy a pozitivně ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní.

Obsahuje efektivní systém odvzdušňování SUPER vent, který zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik dětské koliky. Speciálně profilovaný tvar láhve umožňuje správný způsob držení. V průběhu krmení se tak láhev pohybuje shodně s rytmem a silou sání dítěte. Láhev obsahuje elastický těsnící disk, který vytvoří z láhve praktický zásobník na uchovávání pokrmu a víčko/hrníček s odměrkou.

fotoDynamická koncovka dudlíku vyrobená z tenčí vrstvy silikonu, prodlužuje se jako matčina bradavka.

 

 

mimiTvrdá, široká, tvarovaná základna vyrobená z hrubší vrstvy silikonu vyžaduje správné přiložení rtů jako při kojení.

 

 

mimiKanálky v dudlíku kopírují laktační kanálky v prsu, regulují průtok a tlak mléka v dudlíku.

 

 

mimiOdvzdušňovací systém „SUPER VENT” zabraňuje vzniku podtlaku, minimalizuje vznik dětské koliky.

 

 

mimiProfilovaný tvar usnadňuje správné držení láhve, které ji umožňuje pohybovat se v dlani v souladu s rytmem sání dítěte.

 

 

mimiZásobník na mléko - obsahuje elastický těsnící disk, díky kterému láhev slouží jako těsná nádoba na převážení a uchovávání pokrmu. 

 

mimiHrníček s odměrkou je bezpečnou, alternativní formou podávání tekutin pro novorozence a kojence. Nenarušuje sací reflex dítěte. 

 

Láhve LOVI získaly řadu ocenění konečných spotřebitelů:

UPOZORNĚNÍ: Značka LOVI doporučuje kojení jako nejlepší a nejzdravější formu výživy dítěte. Alternativní formy krmení dítěte vždy konzultujte s pediatrem, porodní asistentkou, dětskou sestrou nebo farmaceutem. Přistupte k němu pouze v případě, že je kojení nemožné nebo nedostačující. 

 lovi

Chcete získat testovací balíček? Pak nám napište pod tento článek. Pokud jste vyplnila ANKETU ve straré podobě magazínu Žena-in.cz, pod článek psát nemusíte. Vaše odpovědi v Anketě máme uloženy. Pod článek pište příspěvky pozeuze ty z vás, které nemají vyplněnou Anketu z magazínu Žena-in.cz do 20.10.

Do testování se zapojí 50 maminek, těšíme se na vaše recenze, které následně zpracujeme do článků, aby si je mohly přečíst další maminky. Více na http://lovicz.cz/33-kojenecke-lahve.

  LOVI Krmení s láskou

Uložit