Koncem léta jsem dostala pro testování náramek Samsung Gear Fit2. Mám ráda tyhle vychytávky, věcičky, které mi pomáhají sledovat, jak rychle běžím, kolik jsem uběhla kilometrů, kolik mám spálených kalorií a jakou mám tepovou frekvenci.

sopka sopka

Pravidelně běhám a tak ráda používám tyto měřicí přístroje. Samozřejmě se dá sportovat i bez těchto vymožeností, ale díky nim mám o svém pohybu detailní informace. Náramek není ale jen pro běžce, můžete jej využít i pro další aktivity, jako jsme to při testování udělali my.

Naše další testování proběhlo na začátku září při naší dovolené. Náramek jsme se rozhodli vyzkoušet na sicilské sopce Stromboli – během výstupu na sopku, která měří necelých 1000 m. Výstup na vrchol po kamenité cestě trval 3 hodiny, zpátky jsme sestupovali „jen“ hodinu a půl náročným prašným terénem. Během túry, která nás úplně nadchla krásou okolní přírody, jsme díky náramku spočítali počet kroků, spálenou energii a převýšení přepočítané na výšková patra – při stoupání nahoru.

sopka sopka

Bylo to zajímavé měření, bavili jsme se celou cestu vzhůru sledováním počtu kroků a vyšlapaných pater. Náramek měl vypůjčený můj patnáctiletý syn, který si svou funkci testera opravdu užíval a vše pravidelně hlásil.

sopka

Náramek tedy obstál v další náročné zkoušce a zaznamenal naši náročnou chůzi. Ušli jsme celkem 24505 kroků, vystoupali jsme 247 podlaží a spálili jsme 2404 kcal. Podlaží – GPS měření přepočítává stoupání do výšky v podlažích, jedno podlaží má přibližně 4m.

 

Náramek Samsung Gear Fit2: pokročilé funkce pro fitness

  • Ergonomický, elegantní a štíhlý design pro pohodlné každodenní použití.
  • Prohnutý Super AMOLED displej (barevný) s vysokým rozlišením pro snadné monitorování cvičení nebo čtení zpráv a odpovídání na textové notifikace.
  • GPS a senzor tepové frekvence pro přesná data o jakékoliv aktivitě podle vašeho životního stylu.
  • S funkcí Auto Activity Tracking nemusíte aktivovat fitness náramek manuálně, stačí se dát do běhu, chůze, jízdy na kole nebo cvičení na posilovacích strojích.
  • Snadný přenos dat o cvičení mezi aplikací S Health a dalšími fitness aplikacemi. Funkce Step Challenges umožňuje vzájemné soupeření s přáteli.
  • Náramek slouží jako hudební přehrávač.

 

Více informací najdete na www.samsung.cz.

 

Reklama