Naše milé setkání vedla Alena Kolaříková, food bloggerka Elly z webu www.bohynekuchyne.cz. Připravila recepty, ve kterých jsme museli použít mixéry. Takže jsme připravené mixéry od značky Tefal náležitě zatížily a otestovaly.

Naše recepty:

  • Hummusová pomazánka z cizrny
  • Arašídové máslo
  • Brokolicová polévka
  • Míchaný drink


Mixování oříšků dohladka, drcení ledu, mixování vařící zeleninové polévky, příprava cizrny na jemnou humusovou pomazánku, to všechno musely naše testované mixéry zvládnout.
Jak se s tím popraly? Musím říci, že naprosto skvěle! Dnešní moderní mixéry umí nejen skvěle mixovat a drtit, ale také přímo vařit a pak vše rozmixovat. Bezva kombinace!

Jaké mixéry jsme měli možnost testovat?

S vysokorychlostním mixérem Ultrablend Cook s možností vaření objevíte ty nejlepší chutě pro vás! Vychutnejte si díky precizní regulaci teploty a technologií Tripl’Ax® Pro ultra hladkou texturu spoustu chutných teplých a studených pokrmů s nejlepší chutí. Osm automatických programů a výkonný motor zaručuje široké možnosti rychlé a snadné přípravy. Stolní mixér příkon 1500W, 30000 ot/min, 6 automatických programů s pomalým startem: Smoothie, Drcení ledu, Horká polévka (ohřev třením rychle rotujících čepelí), Sorbet, Ořechy, automatické čištění, nádoba o objemu 2l, intuitivní digitální displej.

Tefal UltraBlend+ (BL936E38)
Testovali jsme také stolní mixér Tefal UltraBlend+ (BL936E38) vyniká především svou silou a unikátní technologií čepelí. Rychlost 45 000 otáček za minutu zajišťuje patnáctkrát jemnější konzistenci, než je běžné u obyčejných kuchyňských mixérů. Revoluční technologie čepelí Tripl’Ax® Pro a výkonný motor o příkonu 1500 W zajistí rozmixování surovin do neuvěřitelné jemnosti.

 
Podívejte se na video:

V příštím článku se těšte na naše a čtenářské recenze!

Čtěte také:

Reklama