Představili jsme vám tři novinky od MAGGI Nápady. Jsou to Nudle z pánve - můžete si vybrat ze tří variant, podle toho na co máte chuť! Naše čtenářky je mohly otestovat a napsat nám jak jim varianty nudlí chutnaly. Přinášíme vám výsledek jejich testování.

S MAGGI Nápady jako jsou Nudle z pánve pohodlně a chutně uvaříte večeři, na které si pochutnají všichni, a přitom příprava vám nezabere víc jak 9 minut času. Podle toho, které si vyberete, stačí přidat pár ingrediencí a večeře přímo z pánve bude hotová hned!

Jaké nudle z pánve od MAGGI Nápady testovaly naše čtenářky?

Maggi

  • Kuře na kari se zeleninou
  • Restované kuře se žampiony
  • Mleté maso se zeleninou alá ratatouille

Jak dopadlo testování? Přečtěte si, co nám napsaly čtenářky, které Nudle z pánve testovaly:

Dobrý den, všechny tři druhy jsou dobré a množství je víc než dost. Příprava jednoduchá a rychlá.

  1. Kuře na kapri se zeleninou - nudle byly dobré, porce dost velká.Jen pro děti nedoporučuji dávat obsah celého sáčku.Je to dost ostré.
  2. Kuře se žampiony - porce opět dost velká, dobře se to připravovalo. Jako oblohu jsem k tomu dala ještě okurky. Hodně chutnalo.
  3. Mleté maso se zeleninou - toto bylo asi nejlepší ze všech tří druhů, které jsem ochutnala. Chuť vynikající a i dětem to chutnalo nejvíce.

Kamila Švrčková

 


Dobrý den, nejvíce mi chutnaly nudle s kuřecím masem a příteli zase ty s mletým masem. Připravovala jsem je dle návodu na obalu, akorát jsem si tam přidala více druhů zeleniny a česnek. Příprava je velice jednoduchá a jídlo rychle hotové. Můžu říct, že nemají chybu :-)

Určitě je doporučím svým známým.

Dagiiinka

Maggi


Dobrý den,Chutnalo mi vše, nejvíce však Kari kuře se zeleninou. Koření bylo opravdu výborné, namíchané přesně podle mé chuti. Vždy jsem nudle připravovala podle návodu, bylo to rychlé a jednoduché.

Myslím, že se člověk nemusí držet zeleniny, která je napsaná na obalu. Když vyzkouší jinou, dostane nové jídlo. Vzhledem k tomu, že jedno jídlo nám zbylo, přihřála jsem jej večer na pánvičce. Nudle byly krásně křupavé. Dalo by se říct, že to bylo ještě lepší než čerstvé. Navrhovala bych to jako další postup přípravy. S pozdravem,
Ludmila Víchová


Dobrý den, osobně jsme nikdy s přítelem pytlíkovým a jinak instatně podobným jídlům nevěřili - byť je reklama lákavá - máme radši všechno když si to uděláme sami - ale MAGGI Nudle z pánve nás překvapily . Jídlo jsme připravovali podle návodu na zadní části obalu. Je hotové za chvilenku - není až tak náročné na přípravu - a koření které Maggi Nudle z pánve obsahuje je vynikající - ikdyž na mě to bylo trochu moc kořeněné - já totiž nekořením - ale přítel si pochvaloval .My osobně jsme tam dávali víc zeleniny - i tu která nebyla doporučená - jako je pórek, květák - na tu si potrpím a opravdu nudle byly vynikající - měly jen jednu vadu - snad jen že byly rychle pryč. Maggi Nápady Nudle z pánve Restované kuře se žampiony mi chutí dost připomínaly čínu. - k zelené paprice jsem přidávala i červenou a žlutou - a  jídlo bylo krásně barevné. A vážně to bylo moc dobré. Doporučuji všem..a těm, kteří si nepotrpí na maso (jako já) doporučuji Maggi Nápady Nudle z pánve Mleté maso se zeleninou á la ratatouille - já je dělala bez mletého masa ( opravdu jen zeleninové - k cuketě jsem přidala květák, cibulku - jarní - zelenou, pórek - a byly vážně moc dobré). Na pomyslnou třetí příčku bych zařadila MAGGI Nápady Nudle z pánve Kuře na kari se zeleninou, ikdyž zeleniny tam přijde dost, kari není mé oblíbené koření. S pozdravem,
marketka77

Maggi


Moje testování: Přípravu jsme zvolili podle návodu, žádné velké experimenty. Jen jednou jsme místo kuřete použili vepřové maso a také se to povedlo. Asi největší „ohlas“ mělo kuře s žapiony, a to hlavně u dětí (my starší jsme asi zvyklejší na klasiku). Hlavní plus bych viděla v rychlosti a jednoduchosti přípravy a v tom, že lze mít toto jídlo v pohotovost / v záloze a v případě potřeby po něm kdykoli sáhnout, přidat maso z mrazáku, a v podstatě je hotovo. Přeji hezký den. 
Radka Bašićová


Milá redakce, moc díky za možnost testování. Nudle z pánve nám chutnaly všechny varianty, nejvíce ale kuře a žampiony.  Od doby testování jsme je už několikrát koupili, staly se součástí oblíbeného jídelníčku. Příprava je opravdu snadná a konzistence nudlí nám vyhovuje a chutná. Jídlo se dá ještě ohřát a je stejně dobré jako čerstvé. Díky, já test hodnotím pozitivně.
Marcela Mac

Maggi


Testovali jsme s dětmi všechny tři varianty a chutnala nám. Příprava jednoduchá a snadná, během chvilky je jídlo na stole. Také kořenící směsi byly chutné, někdy jsou tyto chutě divné, ale tyto nudlové byly opravdu povedené. Díky za dobrý tip. Irena

Reklama