V pondělí jsme spolu s vybranými čtenářkami prožili krásný podvečer v pražské Tančící kuchyni. Tématem našeho setkání byly krásné vlasy. Naše milé čtenářky, redakce a blogerky mohly přímo na místě pod odborným dohledem testovat elektrickou kulmu na vlasy. Všechny účastnice akce mohly vyzkoušet kulmu se systémem So Curls, který automaticky natáčí vlasy a vytváří okouzlující vlny během okamžiku.

eowenta

Jak naše testování dopadlo? Přinášíme vám první fotografie z akce. Dvě hodiny jsme si tvořily účesy a porovnávaly vzniklé vlny. Vše na místě zdokumentovat nás fotograf, takže vznikly snímky „před a „po“, aby byl rozdíl pěkně vidět. Vše vám přineseme v reportáži příští týden.

akce

Jaká je kulma Rowenta So Curls?

Rowenta So Curls s novým, speciálně vyvinutým ergonomickým tvarem umožňuje příjemnou manipulaci ve vertikálním směru bez zatížení zápěstí. Zvětšený otvor usnadňuje umístění pramene vlasů a urychluje natáčení. Pramen vlasů je automaticky vtažen dovnitř přístroje, stačí držet stisknutou rukojeť a elektronický zvukový signál sám ohlásí, kdy je vlna hotová. Pak stačí jen rukojeť uvolnit a pokračovat s dalším pramenem.

rowenta

Elektronická kontrola času zajišťuje optimální dobu natáčení a zabraňuje přehřátí vlasu. Přizpůsobí se přesně podle druhu natočení od volných plážových vln až po pevné lokny. Topné těleso je zcela izolované tepluvzdorným pláštěm a zabraňuje tak riziku popálení prstů, které bohužel není u klasických kulem výjimkou.

rowenta

Rowenta So Curls to je kouzelně snadné použití s krásnými a zdravými vlasy na prvním místě. Keramický turmalínový povrch kulmy přirozeně vyzařuje prospěšné ionty, které chrání vlas, dodávají mu hydrataci, uhlazují ho, zabraňují krepatění a elektrizování a dodávají mu zářivý lesk a hebkost.

row row row

pro zvětšení klikněte na fotku

Nastavitelná teplota se přizpůsobí podle druhu vlasů: šetrná teplota bez rizika poškození pro vlasy jemné, barvené či melírované, nebo často namáhané se sklonem k poškození 170°C, pro normální vlasy teplota 200°C a pro silné vlasy 230°C.

Více na www.rowenta.cz

rowenta

 

Reklama