Styl

Testování kulmy Rowenta So Curls, přinášíme první dojmy z akce se čtenářkami

V pondělí jsme spolu s vybranými čtenářkami prožili krásný podvečer v pražské Tančící kuchyni. Tématem našeho setkání byly krásné vlasy. Naše milé čtenářky, redakce a blogerky mohly přímo na místě pod odborným dohledem testovat elektrickou kulmu na vlasy. Všechny účastnice akce mohly vyzkoušet kulmu se systémem So Curls, který automaticky natáčí vlasy a vytváří okouzlující vlny během okamžiku.

eowenta

Jak naše testování dopadlo? Přinášíme vám první fotografie z akce. Dvě hodiny jsme si tvořily účesy a porovnávaly vzniklé vlny. Vše na místě zdokumentovat nás fotograf, takže vznikly snímky „před a „po“, aby byl rozdíl pěkně vidět. Vše vám přineseme v reportáži příští týden.

akce

Jaká je kulma Rowenta So Curls?

Rowenta So Curls s novým, speciálně vyvinutým ergonomickým tvarem umožňuje příjemnou manipulaci ve vertikálním směru bez zatížení zápěstí. Zvětšený otvor usnadňuje umístění pramene vlasů a urychluje natáčení. Pramen vlasů je automaticky vtažen dovnitř přístroje, stačí držet stisknutou rukojeť a elektronický zvukový signál sám ohlásí, kdy je vlna hotová. Pak stačí jen rukojeť uvolnit a pokračovat s dalším pramenem.

rowenta

Elektronická kontrola času zajišťuje optimální dobu natáčení a zabraňuje přehřátí vlasu. Přizpůsobí se přesně podle druhu natočení od volných plážových vln až po pevné lokny. Topné těleso je zcela izolované tepluvzdorným pláštěm a zabraňuje tak riziku popálení prstů, které bohužel není u klasických kulem výjimkou.

rowenta

Rowenta So Curls to je kouzelně snadné použití s krásnými a zdravými vlasy na prvním místě. Keramický turmalínový povrch kulmy přirozeně vyzařuje prospěšné ionty, které chrání vlas, dodávají mu hydrataci, uhlazují ho, zabraňují krepatění a elektrizování a dodávají mu zářivý lesk a hebkost.

row row row

pro zvětšení klikněte na fotku

Nastavitelná teplota se přizpůsobí podle druhu vlasů: šetrná teplota bez rizika poškození pro vlasy jemné, barvené či melírované, nebo často namáhané se sklonem k poškození 170°C, pro normální vlasy teplota 200°C a pro silné vlasy 230°C.

Více na www.rowenta.cz

rowenta

 

   
09.12.2016 - Vlasy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] MARIE MATEJKOVA [*]

  Vypadá to dobře,hlavně zda je použití opravdu snadné. Jestlipak jde použít i na středně dlouhé vlasySml58

  superkarma: 0 03.03.2017, 11:37:45
 2. [4] Andreadornova [*]

  To by se hodilo Sml16

  superkarma: 0 09.12.2016, 12:33:20
 3. [3] Klára Křížová [*]

  krásné! Bylo to moc fajn

  superkarma: 0 09.12.2016, 11:34:32
 4. [2] bobani [*]

  pro dlouhovlásky super

  superkarma: 0 09.12.2016, 10:24:30
 5. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  Sml67Sml59Sml67Sml59

  superkarma: 0 09.12.2016, 01:03:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme