Cereálie Cheerios Oats, které se testovaly, zachutnaly nejen nám v redakci, ale i našim čtenářkám. Společnost Nestlé si navíc vybrala ambasadorky Cheerios Oats, mezi nimiž jsou dvě naše čtenářky a za naší redakci to je Klára Tichá. Podívejte se na jejich finální výstupy, které si zveřejnili na svůj Facebook Cereálie Nestlé.

 

Dopřejte si každé ráno zdravou a chutnou snídani

Patříte k lidem, kteří již preferují vyvážený životní styl? Dobře víte, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, a proto si ji dopřáváte každé ráno? Právě pro vás Nestlé připravilo příjemnou novinku, cereálie CHEERIOS Oats. Křupavé lupínky s obsahem celozrnných ovesných vloček, namíchané s lahodnými kroužky CHEERIOS. Nejen, že vám zachutnají, ale uděláte s nimi navíc něco pro své srdce a cévy. Obsahují totiž beta glukany, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu.

Nezapomeňte!

  • Denní konzumace 3 g ovesných beta glukanů přispívá ke snížení hodnoty cholesterolu v krvi.
  • Vysoký obsah cholesterolu v krvi je rizikovým faktorem při vzniku koronárních onemocnění.
  • Existuje více rizikových faktorů a změna jednoho z nich může a nemusí mít příznivý účinek.
  • Je nutné pamatovat na důležitost zdravého životního stylu a vyvážené stravy.

www.nestle.cz

Čtenářka, Žena-in

nestléMaminka dvou dětí, Andrea, byla další testerkou CHEERIOS Oats. Protože často nestíhá snídat, představují pro ni CHEERIOS Oats rychlou variantu snídaně, kterou má vždy po ruce. Obsahují celozrnné ovesné vločky a beta glukany, které pomáhají snižovat cholesterol v krvi. Andrea: „CHEERIOS Oats se skořicí jsou mým favoritem, ochutnaly je i děti a moc jim chutnaly. Já je nejraději snídám jen s bílým jogurtem. Dokázala bych si ještě představit CHEERIOS Oats s příchutí cappucino, ty bych určitě vyzkoušela!“ Co vy na to, ochutnali jste už CHEERIOS Oats a máte návrh na nějakou novou příchuť?

 

Čtenářka, Žena-in

nestléJako další otestovala lupínky s celozrnnými ovesnými vločkami CHEERIOS Oats Aneta a o své dojmy se s námi ochotně podělila: „Díky testování jsem mohla CHEERIOS Oats poprvé vyzkoušet a dozvěděla jsem se i o jejich benefitu – obsahují beta glukany a pomáhají snižovat cholesterol. Moc mi chutnala skořicová varianta, stejně tak i mému příteli. Ten cereálie normálně nesnídá, ale tyto mu moc zachuntaly, sám byl překvapený.“

 

 

 

Redaktorka, Žena-in

nestNedávno jste se mohly na portálu Žena-in.cz přihlásit do testování novinky letošního roku – cereálií CHEERIOS Oats s obsahem celozrnných ovesných vloček, přičemž obsažené ovesné beta glukany pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Jak testerkám chutnaly a snídají každý den? Jako první vám přinášíme postřehy sympatické Kláry: „CHEERIOS Oats jsem poprvé ochutnala během tohoto testování. Moc mi chutnaly a to hlavně varianta bez příchuti, do které si ráda přidávám rostlinné mléko a kousek ovoce, třeba banán nebo borůvky. Snídám pravidelně každý den a snídani si ráda vychutnávám v klidu. Velký benefit CHEERIOS Oats je pro mě určitě to, že jsou připravené opravdu za chviličku.“

Čtěte také:

Reklama