V září jste měli možnost testovat vybrané produkty Knorr. Balíčky s produkty získalo deset čtenářek. Zajímala nás zkušenost výherkyň, hlavně jsme se zaměřili na Bohaté bujóny Knorr. Kromě 3 druhů Bohatých bujonů Knorr získaly výherkyně světlou jíšku Knorr, kuchařskou zástěru, dřevěnou obracečku, solničku a mlýnek na pepř.

knorr

Jak testování dopadlo? Přečtěte si názory čtenářek:

Dobrý den, s bujony od Knorr jsem maximálně spokojená, využila jsem je jak do polévky tak do omáček a o jíšce ani nemluvě. Kořenky jsou pěkné a praktické, jsem s nimi spokojenější než s těma, co mám na baterky, které pořád nefungují. V zástěře vařím pořád, je úžasná i materiálově, konečně mám takovou, která se jen tak neroztrhne. Moc ráda v ní vařím i peču. Moc vám děkuji za tyto produkty, s pozdravem Pavla Gachová.


Dobrý den, moc děkuji za zaslání výhry Knorr, s radostí jsme balíček doma rozbalili a byli nadšeni z jeho obsahu. Moje žena se ihned chopila bujónů a pročítala jejich složení. Vždy byla totiž zvyklá používat pouze bio produkty a hlavně bujóny bez glutamátu. Jaké bylo pro ni překvapení, když zjistila, že i vyhrané bujóny glutamát neobsahují. Ihned je následující dny použila na výrobu polévek pro děti. Jíška byla výborná do omáčky, tu jedinou jsme v podstatě znali z dřívějška. Děti se zase ihned ujaly vařečky a zástěry a zahrály si na kuchaře :) Mlýnky na pepř a sůl jsou již naplněny a plní již svoji funkci. Jelikož žena vaří denně, všechny vyhrané věci se jí tedy opravdu hodí:) Ještě jednou mockrát díky!
S pozdravem, V. Šlechta.

kureci


Dobrý den,
všem děkuji za možnost testování. Byla jsem moc zvědavá na bujóny (gelové), nikdy jsem je ještě nezkoušela, ale po této zkušenosti již jiný nechci. Skvěle se rozpustí, můžete si nadávkovat i opravdu kousek a jídlu podtrhne jeho charakteristickou chuť. Troufnu si říci, že nikdo bujón v jídle nepozná. Je opravdu dobrý. Jíšku znám, ale více využívám tmavou. Bílou jsem využila na přípravu kuřecích nudliček s listovým špenátem, smetanou a parmezánem. Oběd byl během chviličky na stole a rodinka si pošmákla. I zástěra je super, vaří v ní má dcerka a manžel byl nadšen z mlýnků… okamžitě si je přivlastnil na jídelní stůl. Takže asi budu muset koupit další, abych je měla po ruce v kuchyni. Tímto děkuji za možnost testování, výhru si opravdu užila celá rodina. Vaše věrná čtenářka Káťa.


Jsem absolutně nadšena, bohatý bujón je opravdu bohatý svou chutí, vynikající nejen do guláše ale i do polévky, jsem moc spokojená. Hotovou jíškou jsem tak zahustila kaši, že je téměř betonová, dala jsem jí tam pro jistotu více, a ten účinek jsem opravdu nečekala :-D. Za mě spokojenost maximální. No a co se týká zástěry, kvedlačky a obou mlýnků, to jsou věci, které jsou v kuchyni vždy potřeba, a určitě je využiji. Díky, Milena.


Dobrý den, na Váš dotaz Vám sděluji: mlýnky na sůl a pepř jsou perfektní jak po stránce designu, tak funkčnosti. Zástěra perfektně padne mému kamarádovi. Z produktů jsem zatím vyzkoušela jíšku a nemá to chybu - rychlejší příprava omáček už nemůže ani být.
Děkuji za výhru a přeji krásné dny a těším se na další soutěže a výhry.
Helena K.


Krásný den, děkuji za skvělou výhru. Měla jsem velkou radost, protože s jíškou Knorr mám bohaté zkušenosti. Je prostě super. Používám ji již několik let a nedovedu si to bez ní představit. Je pravdou, že mnohonásobně více používám jíšku tmavou než světlou, ale to asi záleží na stylu kuchyně každé kuchařky. Mlýnek na pepř mám doma elektrický, ale ten mechanický od vás je podstatně lepší, mele skvěle. Poprvé jsem použila i mlýnek na sůl a jsem spokojena. Zástěru jsem dala mamince, které se moc líbila. A gelové bujóny jsem použila do omáčky a výsledek byl super. Věci od Knorru mi vyhovují. Moc děkuji, Evka.

knorr

Zdravím do redakce, značku Knorr používám, tak znám její produkty již řadu let. Máme rádi klasickou českou kuchyni, proto nejvíce využívám jíšek. Je to rychlé a u této značky není vůbec znát, že jsem použila jíšku granulovanou a né domácí. Jíšky jsou úžasné. Díky nim doma dělám jíšku už jen do polévek světlých jako bramborové, květákové, kulajdy…


Bujóny jsou také super, přidala jsem ho do ptáčků, které jsem pekla v troubě a výsledek byl dokonalý. A za zástěrku a mlýnky také moc děkuji. Mlýnky od té doby, co jsem je vyhrála, používáme nepřetržitě. Ještě jednou děkuji, Tereza.


Dobrý den,
moc děkuji za možnost testovat. Produkty jsou super, ale začnu od začátku. Velice mě překvapily mlýnky na sůl a pepř. Už několikrát jsem na ně koukala v obchodě, ale nekoupila. Nyní mají své místo na našem stole. Jíšku používám už několik let a jinou už bych nepoužila. Jídlo vždy zahustí jak má, nehrudkovatí. Manželovi jako kuchařovi se moc líbila zástěra. Hned si ji vzal do práce, kde mají teď akce s grilováním, a moc si ji pochvaluje. 

A teď tedy bujóny. Tuto novinku jsem měla v ruce poprvé. Docela mě překvapilo, jak jsou velké. Vyzkoušela jsem všechny, ale přišlo mi, že u hovězího jsem musela polévku ještě trochu dochutit. Nevím, jestli je to tím bujónem, nebo tím, že toho bylo větší množství. Jinak konzistence je super, a výtečně se rozpouští, což mě velice překvapilo. 

Vařečka jako dáreček je super. Vaření s těmi výrobky bylo opravdu super.

Krásný den, Ludmila Farová.


Měla jsem to štěstí, že jsem byla vybrána v soutěži na www.zena-in.cz, a testovala jsem produkty značky Knorr. Jíšku značky Knorr pravidelně kupuji i v tmavém provedení! Nikdy pořádně neodhadnu hustotu omáčky, a pokud zahušťuji pouze hladkou moukou, tak se mi zdá, že je to na chuti znát nebo se mi to přichytne v základu přípravy a mám to pak ve finále trochu připálené. V závěru vaření pouze přidám jíšku Knorr již hotovou, a v minutě je zahuštěno! Skvělý pomocník! A ušetřím i čas!

Gelové bujóny Knorr mají vynikající chuť, již nemusím přidávat sypké polévkové koření, polévka je dostatečně výrazná. A i způsob balení mi přijde atraktivní. Za mlýnky na sůl a pepř moc děkuji, neboť čerstvě namleté koření má úplně jiné aroma i chuť!

Katka

zeleninovy

Názor redakce – naše testování bujonů Knorr

 Klára Křížová: Myslím, že bujóny Knorr jsou povedené. Používám je do různých omáček

Jitka Turková: Bujóny patří do mé kuchyně. Pravidelně do polévek – prakticky je dávám do všech, i do květákové. Bujóny dávám někdy i do omáček, když chci podtrhnout chuť. Vyhovuje mi jejich gelová konzistence, jsou hned rozpuštěné a chutnají velmi dobře.

Věra Forejtová: Když mám čas, tak dělám domácí vývar, ale když ho nemám, což je bohužel často díky velké rodině, s jistotou sáhnu po bujonu. Za mě – doporučuji. Polévky, omáčky, šťávy k masu, to mám vyzkoušené. A můj tip: Vyzkoušejte dát Knorr bujón zeleninový do leča. Skvěle se tam hodí a lečo má výbornou chuť.

Zajímavé recepty najdete na www.receptynakazdyden.cz

Čtěte náš článek: Deje svému domácímu jídlu bohatou chuť

Pomocník pro hospodyňky i profesionály
Spousta kuchařů a kuchařek má stále proti použití bujónu v kuchyni mnoho předsudků, ale tak jako se vyvíjí okolní svět, i bujóny ušly od dob „přidaného glutamátu a umělých chemických látek“ velký kus cesty. Knorr bujóny se používají nejen v domácnostech, ale pravidelně je na pomoc berou i  profesionální kuchaři po celé zemi, protože jejich vysoká kvalita odpovídá těm nejvyšším nárokům. 

Základem kvalitního bujónu je pečlivý výběr ingrediencí
V Bohatém Bujónu najdete kromě pečlivě vybrané zeleniny a koření i kvalitní maso a masové extrakty, které dodají jídlu intenzivnější chuť. Navíc je vyroben bez umělých barviv a přidaného glutamátu sodného, zároveň obsahuje správné množství soli k uchování výrobku (sůl zde plní funkci konzervantu a stabilizátoru).

Alternativa k tradičním kostkám
Knorr bujóny v kalíšku jsou alternativou ke klasickým kostkovým bujónům – kalíšky jsou plněné želé koncentrovaným bujónem v příchutích hovězí, kuřecí a zeleninový, které se díky své konzistenci rychleji rozpouští v jídle.

Knorr

  • Konzistence Bohatých bujónů je dosaženo látkami přírodního původu.
  • Knorr Bohatý bujón můžete po otevření skladovat v lednici po dobu 3 dnů.

gulas

Reklama