Pocení je do určité míry normální, protože se díky tomu chladí tělo, a chrání se tak před přehřátím. Je naprosto přirozené potit se v horku, při tělesné námaze, horečce nebo strachy.

driclorAle co dělat v případě, že se potíme moc? Jak se vyhnout mokrým flekům na tričkách, zbavit se studu, při zutí bot nebo neustálého otírání rukou, pokud ji chcete někomu podat? Jak zvládat tyto nepříjemné situace? Nejlépe tak, že na určitých místech zamezíte tělu pocení, díky kvalitnímu antiperspirantu. Proto na našich stránkách probíhalo zajímavé testování!

Vybrali jsme 30 čtenářek Žena-in, které mohly vyzkoušet v boji proti pocení antiperspirant Driclor

Antiperspirant Driclor obsahuje látky zmírňující pocení, čímž také zabraňuje vzniku tělesného pachu. Potní žlázy se nejprve mechanicky uzavřou, a tím se sníží tvorba potu. Přebytečná voda v těle nezůstává, pouze se vyloučí jinou cestou. Driclor se používá k péči o kůži se zvýšenou perspirací v podpaží, na rukách a na nohou.

A jaké zásady při používání antiperspirantu Driclor musíte dodržovat?

  • Driclor se nanáší na ruce, nohy nebo do podpaží pouze jednou denně.
  • Prvních 7 až 10 dní se doporučuje používat Driclor 1x denně večer těsně před spaním.
  • Driclor se nemá používat současně s depilačními krémy a nejméně 24 hodin před holením/po holení podpaží.
  • Před použitím antiperspirantu Driclor, se vždy umyjte a kůži pečlivě utřete, úplně do sucha (v případě mokré nebo vlhké kůže, můžete cítit pálení).
  • Během dne se antiperspirant už neaplikuje.

První výsledky je možné zaznamenat již týden od začátku používání. Při zmírnění projevů pocení je možné omezit nanášení Dricloru, stačí jej aplikovat pouze dvakrát týdně večer těsně před spaním, později i méně často.

Driclor je kosmetický přípravek dostupný pouze v lékárně. Obvyklá cena za 20 ml balení je 199 Kč. Pečlivě čtěte informace na obalu a v příbalovém letáku.

 

Jaké jsou zkušenosti čtenářek, které Driclor vyzkoušely?


Dobrý den,byla jsem vybrána jako pokusná myška na přípravek Driclor.Do pokusu jsem přizvala i mého partnera. Driclor -8 dní používání.

U mě jsem nezaznamenala žádnou vnímatelnou změnu,ale možná se dostaví po delším používaní přípravku.Je také možné,že kdyby bylo stabilnější počasí,že bych změnu vnímala,ale kdo ví...

Partner hlasí,že má pocit,že se díky přípravku potí trochu méně.Až dnes ho napadlo,že měl přípravek používat jen na jedno podpaží,aby mohl lépe vnímat,zda má učinky.Ale na to už je pozdě. Závěr -Já si nejsem moc jistá,zda přípravek budu používat dál.Partner ho dále používat chce a uvidí,co čas ukáže a jestli si ho zakoupí až dojde nebo ne.

U mě hodnocení neutrální -nepozoruji změny. Partner hodnotí pozitivně,změny k lepšímu pozoruje. Nevím,jak by mělo hodnocení přípravku správně vypadat.Pokud by to mé bylo nedostačující,tak prosím napiště jaké body by mělo hodnocení splňovat a já to napravím.

Přeji hezký den. Pavla


Když jsem Driclor použila poprvé, byla jsem trošku skeptická, to musím přiznat.

To jsem tedy vážně zvědavá, říkala jsem si, jak „to“ bude fungovat ještě v poledne, když se namažu už večer. Ale zkusila jsem to podle návodu a ejhle, cítila jsem se dobře celý další den, i když jsem si ráno do podpaží neaplikovala vůbec nic.

A druhý den znovu.

I třetí:-). To už jsem začínala pomalu věřit tomu, že možná opravdu nebude potřeba po týdnu aplikovat Driclor častěji než 2-3x týdně, jak sliboval výrobce.

Jenže.... jak už to tak bývá, někdy pýcha předchází pád a tak se mi bohužel po čtvrté aplikaci dostavila alergická reakce spojená se štípáním a svěděním.

Ten den jsem Driclor naposledy. Skoro. Přípravek jsem se ještě jednou po týdnu pokusila aplikovat, ale svědění se vrátilo v podstatě ihned po natření.

Takže za mě: zdá se, že Driclor funguje. Bohužel ale není vhodný pro každého.

v. poho


Driclor mne velmi mile překvapil. Do jeho testování jsem šla velmi skepticky, protože je to již několikátý “zaručeně účinný” výrobek proti pocení. Přečetla jsem si pečlivě návod a raději jsem přidala nějakou časovou rezervu nanesení po večerní sprše či koupání. Přesto to první tři dny pálilo jako čertisko, ale dá se to tu hodinku vydržet než to přejde. Ovšem již od první aplikace fungoval -což  mne v těch horkých letních dnech velmi příjemně naladilo. Další příjemné překvapení bylo, že funguje i poté, co jej již neaplikuji a že ho vyzkoušel i můj muž, který si ho též velmi pochvaloval. Mohu tedy Driclor vřele doporučit i díky tomu, že mám vyzkoušeno i mnoho jiných značek antiperspirantů a jen tento spolehlivě funguje! Eliana


Milá redakce, děkuji za výhru.

Pořádně jsem si přečetla návod - vůbec mě nenapadlo, že se nepoužívá každý den a navíc večer. Zkouším necelé 2 týdny a zdá se mi tedy na mě dost silný. Cítím z toho hodně alkohol a je tam i hodně vysoký obsah hliníku, což jsem někde četla, že to není moc zdravé pro tělo. Je to holt chemie. Určitě ho doporučuji těm, kdo se opravdu hodně potí a také obézním lidem. Zkouším ho jen v podpaží a přemýšlím, že si ho spíš nechám na příští rok na léto až se budu potit víc. Na podzim a v zimě s pocením moc problém nemám. Navíc normální pocení je přece zdravé, ne??? petulka132


Dobrý den. Driclor sem obdržela a taky vyzkoušela.Ale na můj problém pocení my nepomohl.Jak jsem psala pod článkem o tomto přípravku,tak se potím převážně na obličeji.Darovala jsem ho neteři,která si Driclor velmi chválila. s pozdravem Denkas


Driclor jsem testovala na vlastní kůži. Chtěla jsem se zbavit pocení a neustálého stříkaní spreji a patlání kuličkou. Podrobně jsem si přečetla návod a dala na testování. Lahvičku jsem si vzala k posteli třetí den po oholení podpaží a 2 hodiny po vykoupání. Natřela jsem se a tak strašně mně to pálilo, že jsem hodinu nemohla spát. Zkoušela jsem různé fígle až nakonec jsem usnula s rozpaženýma rukama. Druhý den jsem na internetu hledala různé recenze a jediné co jsem se dozvěděla, že podpaží musí být naprosto suché a ani zpocené. Večer jsem se před aplikací utřela ručníkem do sucha a použila. Nastalo to samé jako předchozí den. Takhle jsem to vydržela celých sedm dnů. Prostě jsem nechala vypálit podpaží a efekt se dostavil. Velmi málo jsem se potila a Driclor aplikovala už jen 2- 3x v týdnu. Už jsem neměla opocená trička a doopravdy pomohl. Nevím jestli bylo správné Dricor používat i přes to str  ašné pálení, ale pomohlo mi to a neshledávám, že by mi to nějak ublížilo. Driclor budu používat jen v letním období, protože přes zimu se nepotím a neumím si představit, že bych se celoročně okrádala o drahocenou hodinku spánku než mně Driclo přestane pálit.

blesksoft


Dobrý den. Výrobek Driclor používá manžel jelikož měl neskutečné problémy s pocením a tím pádem se zápachem nohou. Vše dělal podle návodu a dnes si na nohy výrobek aplikuje jen jednou za 4 dny a nohy sice nemá jako miminko, ale už to není takový hrůza jaká to bývala. Je s výrobkem velice spokojen a bude jej užívat i nadále. Aplikuje se velmi pohodlně a parfemace také bez námitek. S pozdravem R.


Dobrý den. Ráda bych se podělila o postřehy Vámi zaslaného přípravku Driclor. U nás jsem přípravek vyzkoušela na vlastní kůži, první týden jsem jej používala dle návodu každý den večer. První dny jsem cítila po použití pálení a svědění v podpaží... - upozorňuji, že vše jsem dělala dle návodu, sprcha, pak pořádně vysušit a hodinu po driclor.. pak už se tyto příznaky zmírnily, dnes v pohodě... přes den jsem se cítila dobře, ba musím přiznat, že pocení úplně zmizelo. Takže účinky jsou určitě moc dobré. Dnes stačí použít dvakrát až třikrát týdně... a pořád to funguje, takže se ušetří na  ostatních př&iacu te;pravcích. Jediné co mi moc nevyhovuje, že necítím žádnou vůni - parfemaci. Ale co by člověk nechtěl, že? Na druhé straně už necítím ani ten pot.... s pozdravem danap11

 p.s. i když každému vyhovuje asi něco jiného - proto je lepší vyzkoušet.... já u něj zůstanu....  díky za vyzkoušení


Dobrý den,

před nedávnem jsem dostala na otestování přípravek proti pocení Driclor.

Jsem s ním maximálně spokojená, necítím žádný zápach při pocení.

Je příjemný na pokožku a voní mi trošku jako líh, ale příjemně.

Manžel chtěl Driclor používat na nohy, ale já mu ho zatím nepůjčila, protože ho chci vyzkoušet sama a časem se možná s ním rozdělím, nebo mu koupím další Driclor, ať se nehádáme. Všem ženám-in ho vřele doporučuji. Lenka


Dobrý den,
posílám recenzi po odzkoušení přípravku Driclor:
Driclor jsem chtěla vyhrát pro mého muže, což se taky povedlo. Má poměrně vyvinuté svaly např. na pažích, při pohybu se mu kůže v podpaží tře o sebe a vznikají nepříjemné opruzeniny. Napadlo mě, že v důsledku zmírnění pocení by se mohly omezit i tyto projevy. Driclor zkoušel před a na dovolené v Krkonoších. Podnikli jsme několik dlouhých výletů, takže Driclor byl řádně vyzkoušen. A nutno říct, že opravdu pomáhá. Bolestivé projevy opruzení postupně vymizely, nebo se alespoň nerozšiřovaly. Ke způsobu nanášení ani parfemaci se nevyjadřoval, což znamená jediné - že byl spokojen. Stěžoval si pouze na nepříjemné štípání po nanesení a nutnost hned si umýt opatlané ruce. Ale to už patří k věci.
Děkuji za možnost testování, s pozdravem Heligona.


Milá redakce,  moc děkuji za to, že jsem vyhrála a testovala přípravek Driclor.
Je to velice účinný přípravek proti pocení.Díky mojí nemoci se hodně potím,běžné antiperspiranty mi vůbec nepomáhaly,ale Driclor je super,po velmi dlouhých letech pocení jsem cítila jaké to je být „v suchu“.Je to supr a velice Driclor doporučuji,Děkuji za možnost testování,jsem velice spokojená. Zdravím H. T.


Hezký den,

přípravek jsem nejprve zkusila testovat na sobě, ale po aplikaci / i při dodržení všech popsaných aplikačních rad/ jsem se osypala - napřed v podpaží a poté i mimo místa, kde byl přípravek použitý. Jsem totiž těžký alergik. Škoda, ale moje kamarádka Jarka mne v testování zastoupila,.

Přípravek aplikovala večer před spaním a z jejího pohledu už při třetí aplikaci došlo ke zmírnění pocení. Po dalším nanášení Dricloru se v podpaží opravdu přestala potit. Přípravek snáší dobře, je s ním spokojená a dokonce je jí příjemná i jeho parfemace. Ve vedrech, která panovala do středy, se v podpaží nepotila, a cítila se více než příjemně. Takže si Driclor okamžitě oblíbila a pokračuje v jeho používání. Já jsem ráda, že jí pomáhá . A že jsem jí vaším prostřednictvím udělala radost. Takže ještě jednou velké díky nejen za sebe, ale především za kamarádku. Krásné a pohodové dny, E. K.


Dobrý den,
vzhledem k nadměrnému pocení jsem Driclor používala první týden denně. Koncem týdne už pocení zcela ustalo, tak jsem přešla na dávkování 2x týdně a zatím velká pohoda. Vůně je ostřejší, ale celkem příjemná. V podpaží ho dobře snáším. Žádné svědění ani pálení.
S pozdravem J. P.


Dobrý den,moc děkuji za dárek DRICLOR.  S DRICLOR jsem velice spokojena.Skvěle se nanáší díky kuličce,má příjemnou jemnou parfemaci. Jen se opravdu mesmí nanášet ihned po koupeli,jinak štípe a tvoří se vyrážka. Opravdu funguje,vřele doporučuji. L.


Dobrý den, předem bych chtěla poděkovat redakci za možnost si tento výrobek vyzkoušet. Sama bych si ho nikdy nekoupila, právě proto  že bych nevěřila výsledku. Driclor jsem používala dle návodu vždy večer půl hodinu po sprše a před spaním. Driclor se musí nechat pořádně zaschnout, jinak dělá fleky. Je dobré tedy pár minut počkat. Je bez vůně. Rozhodně to není klasický antipetrspirant, který přebíjí pach potu jiným smradem (vůní). Asi po týdenním pravidelném používání, jsem zjistila, že se opravdu méně v  podpaží potím. Teď už Driclor používám co dva dny a výsledek je pořád stejný. K.


Dobrý den, ještě jednou děkuji za milou výhru.

Já jsem byla při jejím vybalování tak nedočkavá, že dřív, než jsem přečetla návod, tak jsem lahvičku otevřela a půl obsahu se mi vylil. Jinak mě docela překvapila ta omezení, kdy vůbec můžu výrobek použít! Jsem zvyklá, že se osprchuji, utřu a hned použiji kuličku na podpaží. Nevím, zda bych si sama tento výrobek koupila, asi ne. Ale já se nijak extrémně nepotím, takže mi dostačují jiné „normální“ výrobky na trhu. S díky a pozdravem E. B.


Dobrý den! Nejprve bych Vám chtěla poděkovat za výhru a možnost otestovat přípravek Driclor. Velice jsem se na testování těšila.

 Bohužel se mi tento přípravek neosvědčil. I když podpaží nebylo čerstvě oholené (od posledního holení uplynulo několik dní) ani nebyly na kůži žádné ranky nebo oděrky, krátce po aplikaci  podpaží začalo svědit a štípat. Řekla jsem si „vydrž“ a druhý večer jsem pokus opakovala. Ale bylo to ještě horší. Postupně mi v podpaží začaly nabíhat drobné pupínky a podpaží zčervenalo a svědilo. Natírala jsem si postižená místa rozkrojeným listem aloe a asi po týdnu se stav upravil. Nevím jestli to bylo náhodné nebo jestli šlo o nějakou alergickou reakci na některou složku Dricloru (jsem alergik). Zvažuji, jestli mám zkusit přípravek použit po nějaké době znovu nebo ho raději někomu věnovat. Nerada bych se znovu dostala do stejné situace. Svědění mě budilo i v noci. Zkusím tomu nechat trochu času a pak uvidím, jestli najdu odvahu.

Asi jsem Vás těmito řádky moc nepotěšila, ale nechtěla jsem si vymýšlet nějakou nepravdu. Věřím, že přípravek Driclor je kvalitní a mnoha lidem může pomoci. Já jsem asi nebyla tím správným testovacím objektem. Omlouvám se, že nepřináším moc postřehů do Vašeho připravovaného článku. Ještě jednou Vám děkuji za možnost testování. Přeji hezký den. H. S.


Dobrý den, v prvé řadě dodatečně děkuji za dárek.

Do poslední chvíle jsem si myslela, že jde o klasický antiperspirant, jakých se v drogerii prodávají mraky.Až po otevření jsem zjistila, že jde vlastně o „lék“. Abych pravdu řekla, upřednostňuji voňavé antiperspiranty, stačí maličko a vydrží celý den. Nadměrným pocením netrpím.A miluji onu vůni čistoty.

Otestovala jsem tedy Driclor na svém muži, konkrétně na jeho nohou, neboť celou pracovní dobu tráví v pracovní obuvi, která je sice kožená, ale i tak dokáže uzavřená bota svoje :-) Používali jsme zpočátku každý den, večer, po umytí nohou.Radost z mých pokusů samozřejmě neměl, ale vydržel. Řekla bych, že výsledek se dostavil asi tak po týdnu. Sice žádný zázrak,nohy páchnou stále, ale mám pocit,že méně intenzívně.Budeme pokračovat a uvidí se.Zatím jsem z výsledku spíš rozpačitá.

Zdraví S. K.


Přípravek Driclor mě velmi potěšit praktickým obalem. Používala jsem ho já i můj manžel a oba jsme se zhodli na tom, že si další rádi koupíme, protože nám opravdu pomohl od zvýšeného potu pod pažema, který nás oba, hlavně v letním období, hodně trápil. Pro ty, co se více potí, můžu Driclor jen a jen doporučit. Vaše věrná čtenářka Barča


Dobrý den,zdravím a děkuji za výhru. Musím říct, že u mně byl účinek Dricloru po prvním použití v podpaží dosti agresivní, pálil jako čert. Vydržela jsem to asi tak 30 min a běžela to smýt. Druhý den jsem jen 1x malinko mázla a kupodivu se to dalo vydržet. Pálení nebylo tak silné jako den před tím. Další dny si pokožka zřejmě zvykla, už to ani nepálilo. Aplikaci jsem prováděla cca 7 dní, jak je psáno v přiloženém letáku. Teď ho používám tak jednou týdně a stačí to, už mě nepálí.

Nevěřila jsem, že mi pomůže, ale byla jsem docela mile překvapená. Žádné propocené skvrny na triku. Na nohy ani ruce jsem ho neaplikovala, nebylo třeba.Přeji hezký den. Ivana


Dobrý den, ráda bych se vyjádřila k testování výrobku Driclor.Jako první kladný znak je stoprocentní zabránění vzniku tělesného pachu,jako druhý tento výrobek zmírňuje pocení.

Zápory tohoto výrobku,ale jsou-v létě pokud si holíte podpaždí,nemůžete si pak nanést tento antiperspirant,což je pro mě problém,protože já si holím podpaždí jednou za tři dny.

Další negativum je,že celý proces a přípravy před nanášením jsou docela zdlouhavé.Připomíná mi to začátek bitvy na Moravském poli.

Pořád pro mě ale převažují výhody než nevýhody.pinokio


Milá redakce, moc děkuji, že jste mne vybrali pro testování Dricloru. V létě se potím hodně a je mi líto, že mám propocené tričko hned v poledne, stydím se za to. Většinou si kupuji už trička a vršky tmavších barev a nelesklých materiálů, aby to nebylo vidět. Driclor mne nadchnul, opravdu po týdnu používání jsem neměla nenáviděné mokré koláče v podpaží. Určitě u něj zůstanu, vyhovuje mi. Marika


Dobrý den. Driclor jsem použila já i můj muž, hodně se mu potí podpaží a zátylek. Bojovala jsem ze začátku s tím, že mě lehce štípala pokožka po aplikaci. Místa jsem dle návodu pořádně vysušila bylo to znát, štípání přestalo. Oba jsme s manželem spokojení, mě se netvoří propocená kola v podpaží a on nemá mokré límečky u košile. Děkuji redakci za podobné tipy, které opravdu fungují! Pro nás je důležité hlavně to, že se postižená místa nepotí, ne že se zbavíme zápachu z potu. K. M.


Dobrý den, zasílám vám svůj výsledek testování. Otestovaly jsme s mou kamarádkou Renatou. Já mám zkušenosti skvělé, ona má citlivou pokožku a i přes vysušení kůže v podpaží jí Driclor pálil. I přes pálení ji ale fungoval stejně dobře jako mne – pocení v podpaží se hodně zmírnilo, košile i trika byla bez jasných propocených skvrn, jako normálně v létě jsou. Můžeme tedy jen doporučit. Také je dobré, že když se přejde na použití 2x týdně, Driclor vydrží déle, než jiné antiperspiranty. Díky ještě jednou, Mia a Fia.


Driclor znám dobře, protože jsem se o něm už několikrát bavila s kamarádkou. Ta trpí utkvělou představou, že se potí víc, než by měla, a hlavně víc než všichni ostatní. Dokonce byla kvůli tomu ochotná jít na operaci, hlavně ale navštěvovala různé lékaře a vždycky všude nakonec zjistila, že se potí úplně normálně, a jediný problém je to, že jí to vadí. J
Pak jí magistra v lékárně poradila Driclor, a jakmile ho vyzkoušela, tak už jsme od ní žádné stížnosti ohledně pocení neslyšeli. Trápilo ji hlavně podpaží, nevzhledné koláče, jak se říká. Driclor to vyřešil a já jsem byla zvědavá, jak bude účinkovat na mě.
Proto jsem ho ráda otestovala. První den to bylo bohužel dost nepříjemné – podpaží mě svědilo, špatně se mi kvůli tomu usínalo. Ještě jednou jsem si přečetla návod k použití a vyčetla jsem, že je potřeba, aby před natřením bylo podpaží úplně suché. To jsem možná při prvním pokusu zanedbala, protože jsem ho použila hned po sprše. Druhý den už to bylo lepší a třetí den už bylo svědění jen mírné.
Výsledky byly ale patrné okamžitě, pocení v podpaží se eliminovalo hned od prvního dne, na konci týdne jsem se účastnila jisté společenské události – a jindy stále řeším, pokud nejsem v černém, právě ty „fleky“ – teď jsem ale mohla tuhle starost absolutně vypustit.
Driclor můžu doporučit, opravdu funguje. Klára Wimmerová, redakce Žena-in.cz

Reklama