V létě jsme vám představili novinku – oční kapky Bepanthen ®, které napomáhají zvlhčení očí. Mohly jste se zapojit do soutěží a vyhrát balíčky s těmito očními kapkami. Nyní jsme oslovili výherkyně kapek, abychom zjistili, jak byly s nimi spokojené. Do testování se zapojilo 15 čtenářek. Jak testování dopadlo?

Bepanthen ®

Čtenářky si nejčastěji stěžovaly na pálení a únavu, kterou v souvislosti s očima pociťují. Následně pak také na citlivé a podrážděné oči. Proto se také do soutěže zapojily. Běžně nebo občas používá oční kapky pro úlevu  od těchto příznaků více než polovina z 15 čtenářek, které se do testování zapojily.

Čtenářky používaly kapky tři týdny, uvádějí, že většinou při pocitu potíží. Pět čtenářek uvedlo, že kapky používalo každý den. Všechny se shodují, že kapky měly okamžitý účinek a úleva byla cítit ihned po použití. Z toho také vyplývá hodnocení  - dvanáct z patnácti čtenářek uvedlo, že kapky hodnotí velmi pozitivně, a tři zbylé označily možnost pozitivně.

Test tedy dopadl velmi dobře a jsme rádi, že vaše zkušenost je výtečná a my ji můžeme předat dále v tomto článku.

Více o očních kapkách Bepanthen ®

Čtenářky testovaly oční kapky Bepanthen ®. V malé dávce najdou Vaše oči velkou úlevu od příznaků suchého a unaveného oka. Oční kapky Bepanthen ® zklidňují, zvlhčují  a jemně pečují.

Výhodou Bepanthen očních kapek jsou jednodenní ampulky! Proto Bepanthen oční kapky můžete aplikovat kdykoliv, kdekoliv- jsou velmi praktické. Lze je  kapat i přes kontaktní  čočky.

  • Bepanthen ®kombinace 0,15% kyseliny hyaluronové a 2% dexpanthenolu
  • hydratace, ochrana a péče o suché oči
  • v praktickém jednodávkovém  obalu: 20 x 0,5 ml
  • bez konzervačních látek
  • vhodné pro nositele měkkých i tvrdých kontaktních čoček
  • trvanlivost balení 36 měsíců

O působení a možných nežádoucích účincích se informujte v návodu k obsluze, u svého lékaře nebo lékárníka

Více na http://www.bepanthen-kapky.cz/

Čtěte naše články:

Reklama