Naše čtenářky vyzkoušely na vlastní nos NasoDrill – termální vodu se sírou ve spreji pro dospělé i děti ke každodenní hygieně nosu. NasoDrill splnil očekávání a osvědčil se při akutní, alergické i chronické rýmě. O své zkušenosti se s vámi naše čtenářky nyní podělí. Teď navíc můžete s přípravkem NasoDrill soutěžit o skvělé ceny v hodnotě 80 000 Kč, a mít tak víc dárků pod stromečkem!

Nasodril

Předčil očekávání i velkých skeptiků

Všechny testující se shodly, že po aplikaci nosního spreje se jim uvolnily dýchací cesty a mohly tak lépe dýchat. Právě to je hlavní úkol nosního spreje – vyčistit nos a umožnit léčivým kapkám působit přesně tam, kde mají. „Očekávala jsem uvolnění nosu při rýmě a lepší dýchání, což se také dostavilo,” shrnula jedna ze čtenářek. Další si zase pochvalovala příjemnou vůni, která zůstává po použití termální vody: „Splnila moje očekávání, synovi pomohla na začínající rýmu, má příjemnou vůni.“ U některých čtenářek byl NasoDrill tak úspěšný, že dokonce vyvrátil jejich počáteční nedůvěřivost: „Po vyzkoušení různých přípravků jsem si od toho moc neslibovala, ale předčil mé očekávání.“

Pořádně nos protáhne

NasodrilNosní sprej NasoDrill se aplikuje pomocí aplikátoru, který dovede termální vodu i dál, než jen do nosu. Avšak právě síla vstřiku ovlivňuje účinnost nosního výplachu. Proto se některé čtenářky pozastavily nad doporučenou délkou vstřiku, která by měla být 2-3 sekundy. S tím mohou mít problém spíš děti než dospělí. „Malému se to moc nelíbilo, tak to možná bylo kratší dobu, ale u dospělého si myslím akorát,“ shrnula jedna testující. Čtenářky ale uznaly, že doporučený postup má své opodstatnění. Jedině tak se termální voda může dostat skutečně tam, kde pomáhá čistit sliznici.

NasoDrill uvolní velký i malý nos

Jelikož je NasoDrill určený jak pro dospělé, tak malé děti, některé čtenářky jej daly testovat i těm nejmenším. Jedna ze čtenářek napsala: „…byla to pro ně novinka a zábava.” Maminky, které měly pocit, že pro dítě je intenzita vstřiku příliš silná, testování ale přesvědčilo: „Děti se zpočátku bránily, ale když se jim nos uvolnil, příště to už bylo snadnější,“ svěřila se jedna testerka. Testující se tak shodly, že malé děti přesvědčí až výsledný efekt. Když zjistí, že se jim po vstříknutí spreje nos uvolní, příště se aplikaci nebrání.

 Skvělý pomocník při akutní i chronické rýmě

Testující se shodly, že jim NasoDrill pomohl uvolnit dýchací cesty. Většina čtenářek také napsala, že by NasoDrill mohl být součástí jejich každodenní hygieny, aby tak mohly předcházet dýchacím potížím. „Beru to jako prevenci,“ napsala jedna.Čtenářky také uváděly, že sáhnou po NasoDrillu v případě chronické, akutní nebo alergické rýmy. Jedna dokonce napsala: „Trpím chronickou rýmou a Nasodrill mi pomohl ulevit od smrkání.”

Jedno balení pro celou rodinu

Naše čtenářky se shodly, že 100ml balení je skvělé pro celou jednu rodinu, kde určitě najde své uplatnění při chronických i nečekaných potížích s dýcháním. Také uvedly, že si v budoucnu NasoDrill koupí, jelikož si jej měly díky našemu testu možnost vyzkoušet a jeho účinnost je příjemně překvapila. Všechny by NasoDrill doporučily svým blízkým, či známým.

Soutěžte se sprejem NasoDrill a vyhrajte iPhone 6 a kosmetiku za 80 000 Kč

Nasodril

Vyzkoušejte i vy nosní sprej s termální vodou se sírou z francouzských lázní. Kupte Nasodrill do  15. 12. a soutěžte o  iPhone 6 a francouzskou kosmetiku pro ženy a děti značek Avène a Klorane. Stačí koupit jedno balení spreje NasoDrill, nahrát účtenku, odpovědět na čtyři soutěžní otázky a můžete se těšit na ještě kouzelnější Vánoce. Více o soutěži zde: www.nasodrill.cz/soutez.

NasoDrill je zdravotnický prostředek určený k výplachu nosu, před použitím si přečtěte návod k použití.

Reklama