V létě jste se mohly zapojit do krásné soutěže a vyhrát balíček, který obsahoval vlasovou kosmetiku Schauma a Taft pro větší objem vlasů. Deset z vás mohlo tyto přípravky otestovat a následně nám napsat, jak jste byly s nimi spokojené. Jak to dopadlo?

Přečtěte si vyjádření výherkyň:

schaumaS výrobky jsme byla spokojená, splnily moje očekávání. Lak mi vlasy nelepil, opravdu jsem měla vlasy nadýchané a větší objem, vůně mi je příjemná. Šampon - vyhovuje mi vlasy jsem měla hladší a jemnější Balzám - použila jsem jen maličko, ale i tak se mi vlasy leskly a dobře rozčesávaly. Značku taft používám snad od puberty a zůstanu u ní.
S pozdravem
Ivana Plechatá

Vyhraný balíček obsahoval šampon, balzám, bezoplachové lotion z řady Schauma Push-Up Volumen a lak na vlasy Taft VOLUME. Všechny produkty mají příjemnou vůni a u nás doma je používám společně s 15ti letou dcerou. Obě jsme spokojené. Šampon a balzám už jsem sama po vypotřebování dokoupila. Jako velmi dobrý hodnotím i lak na vlasy, dobře zpevní, ale nelepí. Za nevýhodu považuji, že jsem na trhu neobjevila menší balení. Hodně cestujeme, ale Taft tak zůstane jen na doma. Lotion má pro mě dvě nevýhody. Rychleji se po něm mastí vlasy a mám dojem, že se s ním dost prodlouží doma potřebná k vysušení vlasů, což jsem u jiných bezoplachových péčí ani pěnových tužidel, tak výrazně nezaznamenala.
Na doporučení kadeřnice nepoužívám stále stejné vlasové prostředky, ale šampon a kondicioner z této řady už máme zařazený a i lak budeme kupovat.
Zdravím do redakce
Iva Cvrková

S výrobkem Schauma Push-up jsem velice spokojená. Šampon i balzám krásně voní a vlasy po jeho umytí dokonce voněly ještě 2dny.Lak na vlasy je perfektní,mám dlouhé vlasy a nikdy mi moc nedržely,tak jsem je česala do culíku.Po použití laku od Schwarzkofu nosím vlasy rozpuštěné.Jsem s výrobky spokojena a určitě si je brzy opět koupím.
Lucie Kedroňová

Dobrý den, vzhledem k mému dvoumilimetrovému sestřihu, jsem balíček Taft věnoval své přítelkyni a její zhodnocení zkušeností přikládám:

Tak vlasy měly prostě oslnující objem, který jsem si po použití představovala. Ještě stále celou řadu těchto výrobků na vlasy používám a i ted, když je počasí již trochu chladné a vítr fouká a občas zaprší tak je i tak hned vidět rozdíl oproti dřívějšku a vlasy víc vydrží a mají i zdravější barvu. Navíc hned po umytí už se s vlasy nemusím víc dělat a necham je jen volně uschnout - myslím, že to tak stačí a vlasy mají stejně vysoký objem jako když jsem si je vyfoukala. Jsem spokojena a u této značky asi zůstanu ikdyž jsem dlouho předtím používala jiný přípravek. Za manželku zasílá
Václav Dobal

Dobrý den, děkuji ještě jednou za výhru a možnost vyzkoušet Schaumu a Taft pro větší objem. Musím pochválit všechny věci, které jsem dostala. Kupuji si lak vlasy Taft, tento pro větší objem mě úplně nadchnul. Doporučila jsem jej kamarádce, jsem ráda, že výrobci myslí na takové věci, jako je objem vlasů!
Gábina L.

Jsem ráda, že jsem konečně na Žena-in vyhrála a ještě k tomu přípravky na vlasy! Děkuji moc za krásný balíček, už to balení se mi moc líbilo. Všechny přípravky jsme otestovaly společně s mou maminkou, obě jsme byly spokojené. Šampon Schauma byl super, vlasy krásně voněly. Máma je spíš na trochu natupírovaný účes, takže ocenila Taft. Ještě jednou děkujeme a těšíme se, že zase budeme moci něco otestovat!
Jarka a Martina Tichá

Milá redakce! Děkuji za zaslané přípravky na vlasy. Budu používat všechny, které jste mi poslali, jsem s nimi spokojená. Nosím takový rozcuch účes, takže objem je pro mne důležitý.
Šampon i balzám jsem si již koupila nový, myji si vlasy každý den. Děkuji, opravdu jsem moc spokojená.
M.K.

Pozn. red.: Texty čtenářek nebyly redakčně upraveny.

Děkujeme za všechna vyjádření; o přípravcích, které výherkyně mohly vyzkoušet, si můžete přečíst ve článku Vaše vlasy budou mít konečně objem.

Reklama