Na našich stránkách probíhala soutěž o odšťavňovač s extraktorem pyré Catler JE 4011. Poprosili jsme výherkyni, aby nám napsala, jak s ním byla spokojená. Co jsme se dozvěděli?

Děkuji za krásnou výhru, kterou jsem díky magazínu Žena-in získala. Odšťavňovač Catler, který jsem získala, úžasně zapadl do naší rodiny. Vždycky jsem vymačkávala citrusové plody, jak dětem, tak sobě a manželovi. Hlavně v jarním a podzimním obdobím, kdy jsou chřipky a říkala tomu „povinný kalíšek zdraví“, malé se líbila hláška „panák zdraví“. Mám doma obyčejný elektrický lis na citrusy, takřka každý den jsem cca 1 kg pomerančů vymačkala. A měla jsem zalepenou celou kuchyň. Od té doby, co používám tento přístroj, pomeranče pouze oloupu a obratem mám skvělou šťávu. Z kila pomerančů teď získám daleko více šťávy než na běžném mačkadle.

Catler JE 4011

Díky tomu, že bylo léto, přístroj jsem využila všestranně. Pokusila jsem se udělat dětem jahodovou zmrzlinu na dvě varianty. Jednu jahody se smetanou a vanilkovým cukrem a druhou jen jahodovou dřeň s cukrem a troškou vody. Výsledek byl skvělý. Byl tak skvělý, že druhý den jsem měla na zahradě i děti od sousedů, protože chtěli také takovou zmrzku.  Z dovolené jsem si přivezla hodně lesního ovoce, borůvky, maliny a ostružiny, přidala jsem pár jablíček a udělala dětem ovocné pyré. Díky pomocné šajbě jde udělat takřka vše.

Já jsem odšťavňovač využila hodně při hubnutí. Chtěla jsem před dovolenou shodit nějaké to kilo, a tak jsem si mačkala hodně zeleninových šťáv. Nikdy bych nevěřila, jak jsou skvělé… Přišla jsem také na jeden báječný recept: Do džbánku si dáte vodu cca 1 litr a mátu, klidně celou i se stonky, vymačkáte si šťávu z jedné salátové okurky a jedné limetky, to dáte do džbánku s vodou a mátou a necháte vychladit, kdo chce, může klidně přidat trošku třtinového cukru, já byla v hubnoucím procesu, takže jsem cukr nedávala. Vychlazené to byla osvěžující bomba!

Catler JE 4011Manžel si oblíbil pyré z rajčat, česneku a bazalky, pak jen přidat trošku nadrobno pokrájenou papriku, šalotku a trošku parmezanu. Dává si to na topinky, místo omáček k masu při grilování atd… Díky tomu jsem se z lednice zbavila několika grilovacích omáček.

Mám z této výhry obrovskou radost, nikdy bych nevěřila, že tento přístroj bude mít tak všestranné využití a bude u nás dostávat takový zápřah.

Děkuji Zdeňka

Jaký je odšťavňovač s extraktorem pyré Catler JE 4011, který testovala naše výherkyně?

Chcete být zdraví a plni energie? Je to jednoduché, odšťavňujte a dopřejte vašemu tělu všechny nezbytné látky!

S odšťavňovačem Catler JE 4011 to bude více než jednoduché, je totiž navržen tak, aby se dal velmi snadno umývat. V první řadě ale vyniká maximální výtěžností šťávy z ovoce a zeleniny. Ta je výsledkem kombinace motoru o výkonu 1200 W, přímého centrálního plnění, elektronického ovládání rychlosti a nerezového disku na šťávu. Tento unikátní disk má ostří zpevněné titanem a stěny z mikrosíťoviny. Platí, že čím více je v mikrosíťovině miniaturních otvorů, tím lepší je výtěžnost – a tento odšťavňovač jich má více než 40 000! Protože Catler JE 4011 je vybaven extraktorem pyré, speciálním diskem, který ve šťávě zachovává dužinu bohatou na vlákninu, můžete zpracovávat i měkké ovoce, jako jsou banány, mango nebo jahody.

Další informace se dozvíte v našich článcích – také tipy spojené s recepty

Více inspirace najdete na stránkách www.catler.cz

Reklama