Seznámili jsme vás s novinkami pro suché a poškozené vlasy, s novou řadou Schauma Cream & Oil. Poprosili jsme čtenářky, které tyto produkty vyhrály, aby se s námi podělily o své zkušenost. Testovali jsme i my v redakci, připojujeme naši zkušenost.

SchaumaMilá redakce, moc díky za balíček s novinkami od Schaumy. Vlasy si musím mýt každý den, mám je dost vysušené od častého fénování. Jsem nadšená z šamponu a balzámu. Po použití obou jsou vlasy krásně hebké. Masku jsem zkusila jen jednou, mám dost jemné vlasy, takže masky moc nepoužívám, protože mám pak vlasy jako by těžké. Kupuji si ale vždy balzámy nebo kondicionéry. Tento od Schaumy je velmi dobrý. Děkuji za možnost testování.
Jarka, Beroun

Moje testování: Děkuji, vše jsme vyzkoušela s maminkou. Obě jsme byly spokojené, hlavně šampon zmizel velmi rychle. Masku používáme jen někdy, balzám je také velmi dobrý. Všechny věci moc hezky voní Myslím, že si je příště koupím.  Maminka, se kterou bydlím a obě používáme stejné přípravky, byla také spokojená.
Moninka

Takové testování mám moc ráda. Pečuji o vlasy velmi pečlivě, takže mne každá zajímavá novinka nadchne. Barvím si vlasy 1x za dva měsíce, hodně si je fénuji a žehlím, musím proto dávat pozor, aby nebyly moc vysušené, což se mi stejně nedaří. Proto musím používat výživné balzámy. Přípravky od Schaumy, které jsem získala, se mi hodily úplně všechny. Vlasy byly po použití vzpružené, lesklé a hezky se tvarovaly. Myslím, že je jejich účinek pro suché vlasy opravdu dobře vidět.
Gabka K..

Zkušenosti redakce:

Rozhodla jsem se novinky Schauma Cream & Oil vyzkoušet, protože mám velký problém s vysušenými vlasy. Barvím se, mám světlé melíry, než jdu ke kadeřnici na novou barvu, vlasy jsou vždy v dost hrozném stavu. Musím každý den používat při mytí hydratační balzámy, abych se vůbec rozčesala. Jak se každý den fénuji, stejně, i při důkladné péči mají vlasy sklon být suché. Novinky Schauma Cream & Oil mne mile překvapily – vlasy byly hezky hydratované, hezky se rozčesávaly a neelektrizovaly. Můžu jen doporučit – pokud máte stejný problém se suchými vlasy.
Klára Křížová

Co jsme testovaly?

Schauma

Značka Schauma právě uvádí na trh i dvě vzrušující novinky. Ženám je určena nová a dosud nejvíce pečující řada Schauma Cream & Oil pro suché a poškozené vlasy s roztřepenými konečky. Každý lidský vlas je tvořen až z 95 % proteiny, které se během života postupně ztrácejí. Na vině je nejen pravidelné mytí vlasů, česání a kartáčování, ale i každodenní stres či vypětí. Odborníci na vlasovou kosmetiku značky Schauma našli řešení – inovativní technologii, která vlasům dodává právě ty proteiny, o něž přišly. Nové složení pečuje o vlasy přesně tam, kde je to třeba, aniž by je nadměrně zatěžovalo. Výsledkem jsou neodolatelně krásné a silné vlasy plné lesku a objemu.

Schauma Cream & Oil

Nová řada Schauma Cream & Oildo hloubky regeneruje suché a lámavé vlasy a zaceluje roztřepené konečky. Odborníci na vlasovou kosmetiku značky Schauma vyvinuli inovativní pečující krémovou recepturu s drahocenným arganovým olejem a květem vanilky. Nová Schauma Cream & Oil redukuje lámání vlasů a uzavírá vlasová vlákna, takže vaše vlasy hýčká a posiluje.

Arganový olej patří k nejvzácnějším olejům na světě a je vysoce ceněn pro své pečující vlastnosti. Obsahuje koncentrované přírodní antioxidanty, které chrání vlasy před poškozením vnějšími faktory a zabraňují vysychání poškozených vlasů. Získává se z jader plodů arganovníku, stromu rostoucího v Maroku.

Řada Schauma Cream & Oilnabízí šampon, balzám, masku a bezoplachovou péči. Intenzivní krémová receptura těchto produktů vlasy regeneruje a posiluje zevnitř. Nabízí dokonalou péči o vlasy s roztřepenými konečky, které získají zdravý vzhled, sílu a úžasný lesk.

Uveřejněný článek:

Reklama