Čokoláda má blahodárný vliv na náladu, všichni ji milujeme pro nezaměnitelnou chuť. Kupujeme si ji pro sebe ale také jako dárek pro někoho, na kom nám záleží. Protože prémiová bonboniéra je stále jedním z nejlepších dárků, kterým vyjádříte své díky i lásku.

Jako stvořené pro tento účel jsou kolekce čokolády merci v balení Finest Selection.

m

V minulém článku jsme vám představili novinku - merci Finest Selection Crispy Almond – oříškovou!  V balení najdete mix 4 příchutí:

  • mléčná čokoláda s kousky oříšků a mandlí
  • bílá čokoláda s kousky mandlí a rýžovými lupínky
  • mléčná čokoláda s kousky mandlí a medem
  • hořká čokoláda s kousky mandlí

Vybrali jsme deset čtenářek, které získaly tuto novinku jako výhru. Poprosili jsme se, aby nám napsaly, jak jin nová merci Finest Selection Crispy Almond oříšková chutnala.

Jak naše testování dopadlo?

 Zde jsou reakce čtenářek:

 Dobrý den, trochu mě tato novinka zklamala a myslím, že už jsem jedla lepší merci kolekci. Přesto, že nemám v lásce bílou čokoládu, chutnala mi tahle tyčinka nejvíc.JInak se mi zdály y hodně chuťově podobné.

 Libuše Stříteská

Dobrý den, Merci oříšková kolekce byla vynikající. 

V bonboniéře byla zastoupena jak mléčná, tak i hořká a bílá čokoláda. Oříšky byly pokaždé jiné a hezky křupavé, v jednom případě i s medem.

Ochutnala celá rodina a každý si našel svoji oblíbenou. Mě nejvíce zaujala bílá s oříšky. Je to netradiční příchuť, s kterou jsem se zatím ještě nesetkala.

Moc děkuji za možnost čokoládu otestovat a mohu ji jen doporučit.

Přeji hezký den. Renáta Dřízhalová

Děkuji za možnost účasti v testování a s pozdravem,

E. Taberyová.

Merci jako takový nemusím,moc mě nechutná. Ale co jsem mohla vyzkoušet s mandlema to bylo něco jinýho. Dodalo to čokoládě šmrnc,přitom každá čokoláda byla jiná a přitom chutná, dokonce i hořká zachutnala. Doporučuji, udělalo mi to slinu :)

Váňová

Hezký den, nejprve vám chci velmi poděkovat, že právě já měla možnost tuto lahodnou novinku od Merci vyzkoušet.

Kombinace kvalitní a úžasné čokolády, která nikdy nezklame, zvedla celé naší rodině ihned náladu!
Manžel s dcerkou se na testování vrhli takovou rychlostí, že byla málem dvě balení málo :-)
A naše postřehy???

  • mléčná čokoláda s kousky oříšků a mandlí - lahodná chuť jemné čokolády ve skvělé kombinaci
  • bílá čokoláda s kousky mandlí a rýžovými lupínky - nemá konkurenci, v kombinaci s rýžovými lupínky má skvělou, pomale rozplývající se chuť
  • mléčná čokoláda s kousky mandlí a medem - nezvyklá kombinace s medem, ale také výborná
  • hořká čokoláda s kousky mandlí - mandle dodávají hořké čokoládě nezaměnitelnou chuť

Doufám, že naše testování je dostačující, ještě jednou mockrát děkuji!!!

Už teď se těším na další vyhodnocení soutěží, několik let s vámi pravidelně soutěžím a často netrpělivě vyhlížím nové výherce :-) Vždy tajně doufám, že se mi poštěstí a já udělám radost dárkem třeba naší pětileté dceři Viktorce.

Krásný předvánoční čas přeje Veronika Zemanová

Dobrý den, čokoláda byla moc dobrá, výborná. Můj favorit je bílá, ale chutnají mi všechny druhy. S ochutnáním výhry mám spojenou i krátkou historku: Bylo to ze soboty na neděli, myslím, že se zrovna měnil čas na zimní. Na návštěvě jsem měla dceru s dětmi. Vnučce jsou dva roky a posun času ji moc nesedí. Tu noc se probudila v půl třetí a bylo vyspáno. Holka byla čilá, jak rybička. Tak jsme se s dcerou a vnučkou přesunuly do obýváku, koukaly jsme na Krtečka, mlsaly čokoládu Merci a bylo nám dobře:-) Po hodince se přidal i starší vnuk a my otevřeli i druhé balení. V pět jsme šli všichni ještě do pelíšku. Pár čokolád zůstalo i pro dědu, který si také pochutnal. Ale moji oblíbenou bílou už nedostal.

Tak vidíte, jak nám čokoládová výhra zpříjemnila probdělou noc. Všem nám chutnala a rádi vzpomínáme na naší „Merci noc“.

Mějte se hezky a děkuji za výhru.

Eliška Wimmerová

Milá redakce, moc jste mě potěšili touto sladkou výhrou. Testovali jsme celá rodina, všem moc chutnala! Já si ji občas kupuji, když si potřebuji zvednout náladu, udělat si sama sobě radost. Takže za mě máte rozhodně jedničku a děkuji za inspiraci pro moje další tajné sladké nákupy! Karolína K

Dobrý den, píšu vám ohledně mého testování. Testovala jsem jeden den – déle čokoládky nevydržely. Naopak musela jsem si během týdne dokoupit další, tak mě radost z výhry ovlivnila.

Opravdu jsou moc dobré! Sabina

Čtěte naše články:

Testujeme merci novinku: Máte rádi kombinaci lahodné čokolády, oříšků a mandlí?

http://zena-in.cz/clanek/testujeme-merci-novinku-mate-radi-kombinaci-lahodne-cokolady-orisku-a-mandli/kategorie/laska-a-vztahy

Ochutnejte nové oříškové merci!

http://zena-in.cz/clanek/ochutnejte-nove-oriskove-merci/kategorie/laska-a-vztahy

To nejsladší díky

http://zena-in.cz/clanek/to-nejsladsi-diky?autor=24742

Díky za to, že jsi! merci ten pravý dárek k Valentýnu!

http://zena-in.cz/clanek/diky-za-to-ze-jsi-merci-ten-pravy-darek-k-valentynu/kategorie/spolecnost

Reklama