Máte rádi světovou módu? Sledujete módní trendy? Pak se těšte na akci, která propukne už v sobotu 7. září v Centru Chodov!

 Centrum Chodov chystá pro všechny milovnice módy skutečně originální program Módní Chodov v atmosféře světových „Fashion Weeks“. Už nemusíte litovat, že světová centra módy, jakými jsou Paříž, Milán, New York či Londýn, jsou vám příliš vzdálená. V září se to změní. Módní svět přijde k vám!

Chodov

Každý týden od 7. září do 4. října bude patřit jedné z předních módních destinací – italskému Milánu, americkému New Yorku, britskému Londýnu nebo francouzské Paříži – a značkám, které v centru tato města a země prezentují. Budete si moci užívat nejen mnoha módních přehlídek, ale také bohatého, tematicky laděného zábavného programu a soutěží.

Tváří a ambasadorkou jedinečné kampaně Módní Chodov se stala světová topmodelka Tereza Maxová, kterou jste už jistě zahlédli na nových billboardech

„Nápad pozvat české zákazníky do jednotlivých světových metropolí, které jsou skutečnými mekkami módy, se mi velmi líbí. Sama jsem je v rámci své profese měla šanci dokonale poznat, a právě tyto patří k mým favoritům,“ uvedla topmodelka Tereza Maxová, ambasadorka celé akce.

Módní Chodov přinese bohatou inspiraci a tipy z kolekcí věhlasných značek, jako jsou: Armani Jeans, Aeronautica Militare nebo Diesel z Itálie, amerických Hilfiger Denim, O´Neill či Esprit, britských ikon Karen Millen, Marks and Spencer nebo T.M.Lewin a v neposlední řadě francouzských Pierre Cardin, Camaieu, Etam a dalších.

Kromě přehlídek jednotlivých značek, pocházejících ze čtyř módních destinací, bude připraven i bohatý doprovodný program laděný ve stylu jednotlivých zemí. Také se budete moci těšit na italské melodie houslového tria Inflagranti, vystoupení jazzových hudebníků nebo taneční formaci The Pastels v průběhu amerického týdne. Do britské monarchie vás pak přenese koncert skupiny Pangea, revivalové skupiny legendárních The Beatles, Paříž pak budou evokovat francouzské melodie v podání kouzelného akordeonu.

Ani česká móda nezůstane stranou. V rámci posledního týdne bude na vás čekat bonusové české okénko, které kromě přehlídek tuzemských návrhářů v čele s Helenou Fejkovou zpestří koncert česko-slovenské SuperStar Sabiny Křovákové.

Hlavní fashion show se v průběhu nabitého měsíčního programu budou odehrávat vždy o sobotách (7. září, 14. září, 21. září a 28. září) na Čtvercovém náměstí Centra Chodov.

„Pevně věřím, že kampaň potvrdí jedinečnost Centra Chodov a upevní jeho postavení módního trendsettera, který se odlišuje od konkurence. Centrum návštěvníkům nabízí bohaté portfolio značek z celého světa, včetně takových, které nikde jinde v České republice nenajdou. V rámci naší fashion akce Módní Chodov u nás zákaznice mohou najít obrovské množství módní inspirace a stylových tipů světových značek. Užijí si módní přehlídky ozdobené účastí krásných missek a čeká na ně také spoustu lákavých doprovodných aktivit a soutěží o ceny, jak v centru, tak i na našem Facebooku,“ shrnula Kristína Naňová, marketingová manažerka společnosti Unibail-Rodamco, která je vlastníkem a provozovatelem Centra Chodov.

Váš oblíbený internetový magazín Žena-in.cz bude u celé akce Módní Chodov! Těšíme se na to, že budeme vaším věrným průvodcem a prostřednictvím našich článků a reportáží vám budeme přinášet ty nejžhavější aktuality.

Miláno

Na co se můžete těšit na www.zena-in.cz v rubrice Styl a krása?

Každé pondělí vám představíme jedno módní město, včetně medailonku nejznámější návrhářské ikony. Každý den v týdnu se můžete těšit na reportáže z módních přehlídek, triky a tipy na módní doplňky, které doplní váš styl, a ukázky outfitů ve stylu jednotlivých módních měst.

Také vás upozorníme na probíhající soutěže a zajímavé akce, do kterých se budete moci zapojit nejen na internetových stránkách, ale samozřejmě i v samotném Centru Chodov.

Těšíte se? Celé září bude prodchnuté duchem světové módy, a my budeme u toho!

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov, kde se můžete po celou dobu Módního Chodova také zapojit do originálních soutěží o lákavé ceny!

Reklama