Bulvár

Těšíme se, těšíte se, těší se?

Pamatuji se na dobu, kdy jsem byl malý, touhle dobou u nás doma vládly vůně pečeného cukroví. A také vůně uhláků, kamen, do kterých jsme večer přiložili kýblem a ráno vstávali do vymrznutého pokoje, protože přes noc v nich vyhaslo a teplo se ve špatně odizolované stavbě neudrželo.

Pamatuji se, jak nám pod okny 3x týdně jezdila kolona ruských vojenských aut tam a zpátky a světla projíždějících náklaďáků rozehrávala stínohru na stropě.

A pamatuji se, jak jsem se těšil na Vánoce. Na čas, kdy v televizi na těch dvou kanálech běžela spousta pohádek a v mezidobí mezi svátky i grotesky, které jsem miloval.

Včera večer jsem přenášel svého osmiletého syna z naší manželské postele do jeho v dětském pokoji, a když jsem viděl jeho blažený úsměv, který mu zůstal od chvíle, kdy dopis Ježíškovi strčil za okno, zazáviděl jsem mu. Ano, Vánoce jsou tady, tedy za rohem. A já se bojím, že tak jako jsem se tenkrát dokázal těšit, se dnes již těšit nedovedu…

Ale vy se určitě těšit dokážete, chtěl jsem udělat takový oslí můstek a plynule přejít k tomu, na co se můžete těšit v následujícím předvánočním shonu u nás na magazínu, ale neudělám to. Jdu přímo na věc.

Dnes Dana Svobodová vzpomíná na své i vaše oblíbené filmy. Já mám celkem jasno – Tarantino, Armageddon, Pán prstenů, Lynch, Rozmarné léto, Cimrmani, Menzel, Páni kluci, Hvězdné války, Indiana Jones a mnoho dalších...

Zítra Simona Škodáková asi nikoho nezachrání, ale vy mlůžete zachránit ji svými příspěvky na téma zachránců a zachraňovaných. Zachránil někdo vás, nebo vy někoho? Kdo vám podal pomocnou ruku na poslední chvíli, kdo vás vyvedl bezpečně ven z hořící budovy, nebo z bortícího se vztahu? Znáte nějakého hrdinu?

Ve středu 16. prosince Kuba zavzpomíná na vánoční úklid. Ano, nedá nám jinak. Také jste nenáviděla jako já dobu, kdy maminka zavelela: Uklidit! A pořádně!  A když zjistila, že úklid jsme si představovali tak, že bordel  z pod postele přesuneme do šuplíků. Tak ty šuplíky vzala a vysypala na koberec… Děláte to samé svým dětem? Popovídejte si o tom s Jakubem Kočím.

Ve čtvrtek, to bude přesně týden před Štědrým dnem, se bude chtít Eva Soukupová veselit. Uvolněte bránice a pošlete nám své oblíbené vtipy a videa a zvuky a obrázky. Až uvidíte, u čeho ujíždí Eva, tak to s vámi regulérně švihne… Chce se mi říct, že Eva vás ve čtvrtek požádá o to, abyste se uvolnily a zasmály!

A to už tu bude pátek před Zlatou nedělí. Věřím, že vy se do závěrečné nakupovací hysterie nezapojíte, protože na Vánoce buď kašlete, nebo budete mít již vše připraveno a nakoupeno, a tak vám zbude čas na povídání si sMíšou Kudláčkovou na téma Vánočních přání, dárků a dopisů. Tak schválně, kolik lidí vám stojí za to, abyste koupila nebo vyrobila vánoční přání a poslala ho poštou? Že už posíláte pouze e-maily jako já? Jste tedy také ostudy, jak říká má babička? Kdo vás má rád natolik, aby vám poslal vánoční přání poštou? Také už jen babička?

A pondělí před Vánocemi bude na vážnější téma. Až takové nevánoční. Simona probere uplácení. Uplácel vás někdo? Uplácela jste vy? Je uplácení normální, nebo nemorální? Je uplácením svůdný pohled, který jste hodila při silniční kontrole na policajta? No, sám jsem zvědav, co bude.

My jsme neúplatní! Ve VVS, tedy Velké vánoční soutěži, vyhraje ta, která si to zaslouží, a ne ta, která nás bude uplácet s výjimkou jedinou. A to, že redakce dvěma z vás věnuje balíček Coty v hodnotě 800 Kč. Vybereme dvě čtenářky, které máme nejraději. Ty, které nám často posílají příspěvky a i jinak přispívají k rozvoji našeho serveru. Můžete nám je navrhnout. Můžete se jimi stát právě vy!

Těšíme se, že se vám naše vydání bude líbit, že vás námi vybraná témata zaujmou a že i tento týden překonáte rekord z minulého týdne, kdy jste otevřely největší počet stran za tento rok…

Děkujeme! A pokud máte výhrady, máte nápady, máte chuť poslat příspěvek k nějakému tématu, pokud máte prosbu, žádost, výzvu nebo něco, co by měla vidět každá naše čtenářka, pak to pošlete, napište na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Váš šéfredaktor

   
14.12.2009 - Blog redakce - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. [11] FAXÍK [*]

  jen ať vyhrají ty, které si to opravdu zaslouží Sml59 Sml67  Sml67

  superkarma: 0 14.12.2009, 16:52:46
 2. avatar
  [10] SStream [*]

  Ráda bych navrhla dvě čtenářky, které mám úplně nejraději Sml16 Je to Věrulinka a ToraToraTora Sml67

  superkarma: 0 14.12.2009, 14:09:16
 3. [9] Bébéčko [*]

  Nejdříve jsem na váš server chodila jen soutěžit. Sem tam jsem si přecetla nějaký ten článeček, co mě zaujal. Ale asi poslední týden - kdykoliv to jde tak na vás najedu a čtu a čtu a přispívám příspěvkem - a jsem nadšená. Akorát mám málo času, protože jsem v práci od vidím do nevidím a doma tóóólik předvánoční práce. Ale jakmile zasednu k netu, hned tak od něj neodejdu. Koukám a koukám a 2 hodiny pryč, jen to hvízdne.

  A vaše témata článečku jsou skvělé. Jsem ráda, že jsem vás na netu našla, a že můžu číst, soutěžit a přispívat. Super.

  Přeju hodně úspěchů v novém roce a skvělých nápadů...

  Krásné Vánoce klidné svátky vánoční, veselého Silvestra a v novém roce hodně stěstí, zdraví a krásných témat a článečků.

  Sml54 

  superkarma: 0 14.12.2009, 12:01:48
 4. [8] ILONESA [*]

  Nepatřím dlouho k Vašim čtenářkám,ale  za tu chvilku co sleduji Vaši práci,musím říct,že jste skvělí.Dřív mě ani nenapadlo číst si na netu. Většinou jsem tu byla jen nárazově,zasoutěžit si,něco vyhledat a šup k časopisům. Nějak mi ta tištěná podoba přišla lepší,nebo spíše jsem na ni byla víc zvyklá. Ale nyní můžu říct,že jsem se chytla,drápkem zasekla a už se dokonce těším co nového si zase přečtu. Je to tu takové to domácí počteníčko Sml52. Přeji hodně krásných témat,jste moc fajn !

  superkarma: 0 14.12.2009, 10:38:52
 5. avatar
  [7] ikar [*]

  Hezká témata.

  superkarma: 0 14.12.2009, 10:30:08
 6. avatar
  [6] migulka [*]

  Témata se mi moc líbíSml67,ale tento týden mám moc rušný ,ale i tak si najdu chvilku pro sebe a zahraji si s vámiSml16Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 14.12.2009, 10:13:52
 7. avatar
  [5] Ni-ka [*]

  Témeta se mi líbí, VVS se mi taky líbí,ale bohužel nemám čas,nějak teď dělám přesčas a když ne,tak jdu na nákup,protože musím dokoupit dárky,takže soutěže se účastím,ale moc pro to nedělám.Jsem ráda,že si lehnu a usnu:)))Tak neva,třeba bude i nějaká lednová soutěž.

  superkarma: 0 14.12.2009, 08:53:00
 8. [4] Marie Dymackova [*]

  Témata se mi líbí

  superkarma: 0 14.12.2009, 08:30:16
 9. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  Samý zajímavý témata Sml67 budou.

  superkarma: 0 14.12.2009, 05:27:50
 10. avatar
  [2] Myskdalen [*]

  Ale knihu Kataríny Šajbanové Bublina bych bývala brala, nečetl ji někdo?

  Vypadá to zajímavě.

  Slovenská právnička žijící v Praze je autorkou.

  superkarma: 0 14.12.2009, 01:05:06
 11. avatar
  [1] Myskdalen [*]

  Štěstí ve hře, neštěstí v lásce.

  V tombole na parníku jsem dnes nic nevyhrála, tak nevím.

  Že by...?

  superkarma: 0 14.12.2009, 01:04:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme