První příspěvek k dnešnímu tématu nám poslala čtenářka KAMIR. Podle ní je pátek už nepracovní den, kdy čas rychle utíká. Opakem je ale pondělí...

Souhlasím s Vámi, milá KAMIR, pátek je skvělý den. Taky se na něj těším. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den, i když je pondělí.


Milé ženy, muži IN, krásné ráno,

nejkrásnější pracovní den (je nepracovní den) ale jinak pátek, už to samo o sobě zní dobře. Od oběda do konce pracovní doby se výborně spolupracuje. Spolupracovníci jsou milejší, vstřícnější. Většina se těší na posezení s rodinou, přáteli, na partičku pokra, kamarádka na milence, někdo na sport, knížku atd. Hezká, příjemná pracovní atmosféra, čas utíká úprkem.

Pondělí opak pátku.

Už jen to ráno vstávám o 20 minut dřív a stejně s dětmi nestíhám. A v práci?

Ó pondělí to je rozdíl ať si říká kdo chce co chce pondělní dopoledne je mrtvolné, Pokr, milenec, víno s přáteli, tenis i fotbálek daleko.

Ráno chodíme chodbou do patra, v mezi-patře máme nástěnku, kde je: CO MŮŽEŠ UDĚLAT DNES ODLOŽ NA ZÍTŘEK NEBO TO ODLOŽ NA POZÍTŘÍ A MÁŠ 3 DNY VOLNA

v pondělí ráno by to stálo za to to zkusit :) 3 dny volna.

Poslední komentář rozvrhu naší dcery: „máme v pondělí první 2 hodiny tělocvik to není o sportu a pohybu, ale týrání“

Krásné pracovní i nepracovní dny a těšme se na pátek.

KAMIR

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Který den v týdnu máte nejradši?

  • Máte rády pondělí?
  • Je nějaký den, který nesnášíte?
  • Co si myslíte o pátku?
  • Co pro vás znamená víkend?
  • Máte nějaké pěkné příhody, které se týkají dnů?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás získá opět knížku, tentokrát se jmenuje Chatrč (WM. Paul Young, nakl. Knižní klub). Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz. Heslo je PONDĚLÍ. Předem děkuju!

kni

Reklama