Věrnostní program Clubcard společnosti Tesco právě oslavuje tříleté působení na českém trhu, během kterého získal více než dva miliony spokojených uživatelů. Držitelé karty za toto období dostali v podobě poukázek téměř 900 milionů korun. Při této příležitosti nabízí Tesco spotřebitelům speciální akce. Ty budou vrcholit s nadcházejícím adventem, kdy je pro zákazníky přichystán například speciální on-line adventní kalendář plný slev a dalších výhod.

tescoČeská republika byla před třemi lety celkově dvanáctou zemí, v níž Tesco věrnostní kartu Clubcard zavedlo. Především díky své jednoduchosti si program rychle získal zákaznickou přízeň. „Během tříletého fungování našeho programu se jednoznačně potvrdilo, že lidé nejvíce oceňují zvýhodněné ceny a slevy šité přímo jim na míru. S tím souvisí také spuštění služby Bonus mailing, tzv. individuální péče o naše nejvěrnější zákazníky. Ti od nás jednou za tři měsíce obdrží deset slevových kuponů přesně na svoje oblíbené zboží, které častěji nakupují,“ uvádí Peter Szabo, manažer věrnostního programu Clubcard a dodává: „Do dalších let je naším hlavním cílem základnu uživatelů stabilizovat a dále ji rozšiřovat. Dále také chceme obohacovat nabídku benefitů a slev, které přináší neustále nové inovativní aktivity či služby.“

Vánoce s Clubcard

Odměna za věrnost v podobě on-line adventního kalendáře čeká na všechny členy programu Clubcard již od 1. 12. 2013. „Na Vánoce jsme si pro naše nejvěrnější zákazníky připravili překvapení. Letos poprvé spouštíme adventní kalendář plný slev. Rádi bychom tak našim zákazníkům poděkovali za další společný rok,“ řekl Peter Szabo. Každý den bude na členy Clubcard čekat okénko s jedním slevovým kuponem. Slevová akce vyvrcholí na Štědrý den.

O Clubcard

Clubcard je věrnostní program společnosti Tesco, jehož výhodou je především jednoduchost a osobní přístup. Za každých deset korun, které zákazník v Tesco utratí, získá jeden bod. Po nasbírání minimálně 300 bodů držitel karty získá v pravidelném vyúčtování Clubcard poukázky a slevové kupóny. Platnost peněžních poukázek je dva roky, u slevových kuponů se jedná o procentní či množstevní slevy na konkrétní zboží. Program je výjimečný právě svým zaměřením na individualitu nakupujícího.

Členství v programu zákazníkům přináší i řadu dalších výhod, a to i díky partnerům Clubcard. Body, které se v rámci čtvrtletního vyúčtování promění v peněžní poukázky a slevové kupony, mohou zákazníci získat například za odběr elektřiny a plynu od energetické společnosti E.ON. Pro majitele Clubcard karty je výhodnější také účast v různých věrnostních a promočních aktivitách společnosti nebo mohou získat až dvojnásobný kredit u Tesco Mobile. Body zákazníci sbírají i za platbu kreditní kartou Clubcard, která spojuje výhody finančního produktu s věrnostním systémem.

 

Reklama